A. S. K. „Persvara“ vs Randeris (61:42)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 26 d., Antradienis, 18:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Randeris“ ekipą

2016 sausio 26 d., Antradienis, 22:28 val., peržiūros: 1407

Sausio 26 dieną, Jachtklubo sporto salėje vyko C lygos reguliariosios rungtynės tarp vietos „A. S. K. „Persvara“ ir svečių „Randeris“. Pirmame kėlinyje komandos žaidė gana apylygiai ir po pirmų dešimties minučių jas teskyrė tik du taškai – 16:14. Antrame rungtynių kėlinyje taip pat vyravo lygybė ir komandas po pirmosios rungtynių dalies skyrė viso labo vienas taškas – 28:27 („A. S. K. „Persvara“ naudai). Trečiąjį kėlinuką galingai pradėję šeimininkai išsiveržė į priekį ir pirmavo jau gana saugia persvara – 46:34. Paskutinį ketvirtį gerai pradėję svečiai buvo sugebėję pavojingiau priartėti prie varžovų, tačiau persverti rezultato nesugebėjo ir turėjo pripažinti „A. S. K. „Persvara“ komandos pranašumą rezultatu 61:42.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie pirmavo 8:3. Tada, svečiai apšilę kojas pasivijo varžovus ir atsilikinėjo minimaliai (9:10). Rungtynėms persisvėrus į antrąją pusę, svečiai sugebėjo įgauti žymesnę persvarą (14:9), tačiau iki kėlinuko pabaigos jos neišsaugojo ir „A. S. K. „Persvara“ po pirmojo ketvirčio pirmavo 16:14.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą (19:19) ir daugiau nei pusę kėlinio komandos žaidė taškas į tašką, kol „Randeris“ sukūrė nedidelį spurtą 4:0, kuris leido svečiams išlikti priekyje iki pat kėlinuko galo – 28:27.

Puikiai kėlinuko pradžią sužaidę šeimininkai sugebėjo persverti rezultatą (32:30), o netrukus, spurto 8:0 dėka galėjo džiaugtis jau dviženkle persvara (40:30). Iki kėlinuko pabaigos „A. S. K. „Persvara“ prie savo turėto pranašumo, pridėjo dar du taškus ir po kėlinuko pirmavo 46:34.

Paskutinį ketvirtį, atvirkščiai nei trečiąjį, geriau pradėjo svečiai, kurie sumažino savo deficitą iki 4 taškų (42:46). Dėja, toliau pataikyti „Randeris“ ekipai nesisekė ir tai buvo jų paskutiniai taškai kėlinyje. Tuo tarpu šeimininkai galingo spurto dėka atstatė turėtą dviženklį pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 61:42.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris U.Petrauskas sakė: „Iš pradžių manėme, kad bus sunkios varžybos, nes mums trūko penkių pagrindinių žaidėjų. Trūko ūgio ir masės, bet po to kažkaip įsivažiavom, pataikėm metimus, išnaudojom tinkamas progas ir nugalėjom“

„A. S. K. „Persvara“: Saulius Pakalniškis – 22 tšk., Edvinas Liungas – 18 tšk., Nerijus Gintautas – 6 tšk. (16 atk. kam.)

„Randeris“: Laimonas Steponavičius – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Deividas Leonavičius – 10 tšk. (12 atk. kam.), Aurimas Janulevičius – 5 tšk.

A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Savais“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 00:25 val.)„Nebajeris“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Randerį“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 21:45 val.)„NeBajeris“ palaužė „Randerio“ ekipą (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 02:29 val.)„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvara“ ekipos pasipriešinimą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 16:54 val.)„A. S. K. „Persvara“ nesunkiai nugalėjo „ASU“ krepšininkus (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:27 val.)A. S. K. „Persvara“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 01:24 val.)A. S. K. „Persvara“ antrą kartą įveikė „Šilainius“ ir žengė į pusfinalį (2016 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)A. S. K. „Persvara“ po pratęsimo palaužė KK „13“ krepšininkus ir keliauja į ketvirtfinalį (2016 kovo 29 d., antradienis, 23:11 val.)„Lituanica“ be didesnio vargo įveikė „Randerio“ ekipą. (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:29 val.)„A. S. K. „Persvara“ šventė lengvą pergalę prieš Kleboniškio „Vilkus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:01 val.)