Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vs Kauno švara (97:74)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 25 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Kauno švara“ rungtynių pabaigoje nesuspėjo paskui „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipos puolimo mašiną.

2015 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 04:36 val., peržiūros: 1265

Kovo 25-ąją, „VDU sporto centre“ įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2015 rungtynės tarp šeimininkų „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ir svečių „Kauno švara“. Abi ekipos yra žinomos dėl savo priekinės linijos žaidėjų,kurie dažnai būna ganėtinai sunkiai įkandamas uždavinys daugumai ekipų.Visgi šiandien svečiai atvyko tik 6-iese,kai tuo tarpu varžovai atvyko beveik pilnos sudėties. Nors tris kėlinius svečiai sugebėdavo greitomis atakomis ir tritaškiais atsišaudyti į varžovų pelnomus taškus iš po krepšio,tačiau lemiamame ketvirtyje uraganinį puolimą pademonstravę šeimininkai nebepaliko jokių vilčių savo varžovams ir šventė pergalę rezultatu 97:74.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai ir netrukus išsiveržė į priekį 10:3. Visgi tuomet atsirišo krepšys svečių snaiperiams,kurie pataikė net 5tolimus metimus iš eilės ir padėjo pasivyti komaniškai žaidusius savo priešininkus. Kėlinį pabaigė taiklus R.Buinevičiaus taiklus dvitaškis po kurio šeimininkai buvo priekyje 23:22.

Antrajame iniciatyvą į savo rankas perėmė svečiai,kurie sugebėjo kiek pristabdyti varžovų aukštaūgius ir patys pasileidę į greitą puolimą išsiveržė į priekį.Svečiai buvo įgiję net 11taškų pranašumą,tačiau situaciją kiek pataisė du taiklūs D.Balčiūno tolimi metimai,kurie po dviejų kėlinių „Kauno švarai“ paliko 6taškų pranašumą – 47:41.

Trečiajame ketvirtyje nuo pat pirmųjų akimirkų gynybą suaktyvinę šeimininkai ėmė presinguoti varžovus ir sparčiais žingsniais artėti,o vėliau ir persverti rungtynių rezultatą. Po P.Žukaičio dvitaško „Detas“ buvo susigražinęs 9taškų pranašumą,tačiau čia ir vėl prabilo „Švaros“ tolimoji artilerija ir prieš lemiamą ketvirtį komandas ksyrė tik du taškai 64:62 šeimininkų naudai.

Kai atrodė,kad paskutinysis ketvirtis taps nervų ir inirtingos kovos mišiniu šeimininkai pademonstravo,kad jie sugeba pulti lyg iš natų ir iš pirmųjų 14 metimų sumetę 13,iš kurių 6buvo tritaškiai,šeimininkai nebepaliko jokių vilčių savo varžovams,tad kėlinį laimėję net 33:12 jie šventė pergalę rezultatu 97:74.

Detas ‒ Hoptrans & BRGroup: Povilas Žukaitis – 23 tšk., Dovydas Balčiūnas – 20 tšk. (10 rezult. perd.), Virginijus Dailidė – 12 tšk.

Kauno švara: Šarūnas Kryžius – 30 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Mykolas Brusokas – 18 tšk., Gediminas Simanavičius – 14 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.)

„Kauno švara“ be didesnio vargo pateko į „Iššiūkio“ taurės finalą (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 23:22 val.)„Kauno švara“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2015 balandžio 17 d., penktadienis, 22:10 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ iškovojo antrąją pergalę „Sportturas“ taurėje (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 16:10 val.)„Kauno Švara“ tik po atkaklios kovos iškovojo Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2015 auksą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 16:33 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti Ragai ‒ LC „Partizanas“ ekipą. (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:22 val.)Ketvirtajame kėlinyje nutolusi „Kauno švara“ ‒ „Sportturo“ Iššūkio taurės pusfinalyje (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 20:52 val.) „Ryterna Group“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 19:59 val.)Tik po pratesimo į pusfinalį įžengė „Nematyti“ (2015 balandžio 28 d., antradienis, 00:15 val.)„Baubilas-2“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kauno švara“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 23:14 val.)„Ryterna Group“ netikėtai lengvai įveikė „Kauno Švarą“ (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)