SIMPLE vs BC STUDENTAI (64:51)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 10 d., Šeštadienis, 17:45 val. @ Rasos gimnazijos sporto salė, P. Lukšio g. 40, LT 49294

"Simple" šventė sunkią pergalę

2012 kovo 10 d., Šeštadienis, 21:10 val., peržiūros: 2921

Šeštadienį (03.10), VDU Rasos Gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi O "Iššūkio" taurės pogrupio komandos „Simple“ (šeimininkai) ir „BC Studentai“ (svečiai). Po atkaklios kovos, geriau sužaidę ketvirtą kėlinį pergalę šventė aikštelės šeimininkai. Rungtynių rezultatas – 64:51 (18:16, 11:12, 11:8, 24:15).

Pirmą kėlinį svečių komanda pradėjo kur kas sėkmingiau už savo varžovus. Jie naudojo spaudimą per visą aikštę ir išmušė priešininkus iš vėžių. Tai padėjo jiems perimti daug kamuolių ir pelnyti daug lengvų taškų. Kėliniui įpusėjus jie pirmavo 6:13. Tačiau tada šeimininkai perprato jų spaudimą ir sužaidę sėkmingą atkarpą sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Rezultatas po kėlinio – 18:16.

Antrą ketvirtį vėl sėkmingiau pradėjo svečiai. Jie spurtavo 4:12 ir įgijo 6 taškų pranašumą. Tačiau, kaip ir pirmąjį, šį ketvirtį sėkmingiau užbaigė šeimininkai pelnydami 7 taškus iš eilės ir įgydami 1 taško persvarą. Prie šio spurto daugiausiai prisidėjo R.Malakas pelnęs 5 i š 7 taškų. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 29:28.

Trečią kėlinuką šeimininkai pradėjo G. Lapinsko dvitaškiu, tačiau svečiai iš karto atsakė 4 taškais iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai. M. Gasperavičiaus dvitaškio komandas skyrė 1 taškas. Pirmavo svečių komanda. Bet tada A. Filajaevas smeigė tritaškį, o R.Brazauskas pridėjo dvitaškį ir šeimininkai vėl persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po ketvirčio – 40:36.

Ketvirto kėlinio metu šeimininkai sužaidė kelias sėkmingas atkarpas, kurios padėjo įgyti dviženklį pranašumą. Prie šį sėkmingų žaidimo epizodų labiausiai prisidėjo R.Malakas ketvirtajame kėlinuke pelnęs 11 taškų. Svečius gelbėti bandė V.Narbutas pataikęs tritaškį ir dvitaškį, tačiau jo pastangų buvo maža ir šeimininkai šventė pergalę. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 64:51.

Po rungtynių „Simple“ komandos treneris, Gediminas Lapinskas sakė: "Esame patenkinti, labai svarbi pergalė. Dabar užsitikrinom pirmą vietą grupėje. Sunkiai pradėjo, nes varžovai spaudė. Kol perpratom tą spaudimą, supratom, kad nereikia varytis, pasipasavom. O ketvirtam kėlinį priešininkams nepakrito, o mums atvirkščiai. .

„BC Studentai“ komandos treneris, Karolis Čiužas sakė: „Tragiškos varžybos. Daugiau nėra ir ką pasakyti“.

"Simple"- Remigijus Malakas 20 tšk., Artiomas Filiajevas 17 tšk., Rolandas Brazauskas 8 tšk.

"BC Studentai" – Vilius Narbutas 15 tšk., Mantas Gasperavičius 10 tšk., Mindaugas Viršilas 5 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 5)

kajakas2012 kovo 10 d., 22:00 val.

juk antra vieta ir neblogai. Linkim sekmes.

kajakas2012 kovo 10 d., 21:58 val.
Anonimas2012 kovo 10 d., 21:37 val.

tai kad jau viskas, nebeuzimsim pirmos vietos... :(

"Simple" šešetukas pasiekė saldžią pergalę (2011 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)"Simple" iškovojo pirmąją pergalę (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 22:08 val.)"BC Studentai" iškovojo sunkią pergalę (2011 gruodžio 10 d., šeštadienis, 17:48 val.)Pogrupio lyderiai "Simple" iškovojo dar vieną pergalę (2012 vasario 11 d., šeštadienis, 20:14 val.)"Legatas" iškovojo pirmąją pergalę (2011 spalio 22 d., šeštadienis, 16:51 val.)"Simple" ekipa iškovojo pergalę ir kelialapį į ketvirtfinalį (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 22:22 val.)"Simple" įveikė "Triobet" ir priartėjo prie pusfinalio (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:23 val.)Varžybų pabaigoje "Simple" palaužė "Bipą" (2012 sausio 10 d., antradienis, 23:35 val.)"Simple" pamokė BC "Studentus" (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 22:39 val.)BC "Studentai" sugebėjo išsaugoti pergalę savo rankose (2012 vasario 19 d., sekmadienis, 22:44 val.)