BC SPORTO FĖJA vs BC GAZUOTAS PIENAS (106:63)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 29 d., Antradienis, 19:45 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC ''Sporto Fėja'' lengvai nugalėjo BC ''Gazuotas Pienas'' ekipą

2013 sausio 30 d., Trečiadienis, 01:32 val., peržiūros: 3088

2013 sausio 30 dieną, C lygos dvikovoje, Dainavos vidurinėje mokykloje susitiko BC "Sporto Fėja" (šeimininkai) ir BC "Gazuotas Pienas" (svečiai). Rungtynėse nuo pradžių nutolę šeimininkai, visas rungtynes proporcingai tik didino skirtumą ir laimėjo rungtynes be didesnio pasipriešinimo 106:63 (26:8, 32:17, 23:17, 25:21).

Nuo pat pirmojo kėlinuko pradžios BC „Sporto Fėjos“ ekipos žaidėjai ėmė sparčiai didinti savo komandos pranašumą ir antroje kėlinio dalyje, po 8 iš eilės Donato Gudeliausko taškų, BC „Sporto Fėjos“ pranašumas pasiekė jau 16 taškų ribą (22:6). Likus žaisti 3 minutes kėlinyje BC ''Gazuotas Pienas'' vis dar ieškojo savojo žaidimo , o BC ''Sporto Fėja'' toliau didino pranašumą , Leonardo Ivanovo 4 iš eilės pelnyti taškai padidino šeimininkų pranašumą iki 20-ties taškų. Kėlinio gale Antanas Kučikas pelnė 2 taškus ir sumažino atsilikimą iki 18 taškų. Rezultatu 26:8 po pirmųjų dešimties minučių pirmavo BC ''Sporto Fėja''.

Antrojo kėlinio pradžia klostėsi gana atkakliai, o įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė 18 taškų (38:20), priekyje BC ''Sporto Fėja''. Antroje kėlinio dalyje BC „Sporto Fėjos“ ekipai pavyko dar labiau padidinti pranašumą, kuris baigiantis kėliniui pasiekė jau 33 taškus 58:25.

Po ilgosios pertraukose vaizdas aikštėje nesikeitė, toliau užtikrintai dominavo svečių komandos krepšininkai, kurie užtikrintai rungtyniaudami tiek puolime, tiek gynyboje po trijų kėlinių turėjo jau 39 taškų pranašumą 81:42.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. BC ''Sporto Fėja'' per ketvirtąjį kėlinį sugebėjo pelnyti 25 taškus , o BC ''Gazuotas Pienas'' 21 tašką. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkų gretose geriausiai pasirodė Denas Bartkus pelnęs 9 taškus , o svečių ekipos gretose rezultatyviausias buvo Antanas Kučikas pelnęs 6 taškus. Rezultatu 106:63 lengvą pergalę iškovojo BC ''Sporto Fėja''.

Po rungtynių BC "Sporto Fėjos" treneris Darius Gvildys kalbėjo: "Prieš šias rungtynes buvome patyrę vieną pralaimėjimą iš eilės, todėl žemiau ristis jau nebegalėjome ir turėjome išbristi iš nesėkmių liūno (juokiasi). Jei rimtai, tai tikrai norėjome reabilituotis po praėjusios savaitės pralaimėjimo, todėl žaidėjams papildomos motyvacijos tikrai nereikėjo, visi buvo užsivedę. Gerai pradėjome, o varžovai paskui mus nespėjo. Tikrai džiaugiamės pergale, kaip matėte salė buvo sausakimša, nes tai buvo "Dainavos derbis". Vis tik, mūsų svarbiausios rungtynės bus prieš "Kauno Kolegiją", joms stengsimės pasiruošti kaip reikiant".

BC ''Sporto Fėja'' : Donatas Gudeliauskas 31 tšk. 7 rez.perd. 3 per.kam. 37 nauding.bal.) , Leonardas Ivanovas (24 tšk. 11 atk.kam. 6 rez.perd. 7 išpr.praž. 38 nauding.bal.) , Arūnas Rimas (14 tšk.)

BC ''Gazuotas Pienas'' : Mantas Čipas (16 tšk. 6 atk.kam.) , Antanas Kučikas (15 tšk. 6 rez.perd.) , Mantas Gasperavičius (8 atk.kam.) ir Mindaugas Lukonaitis po (8 tšk.)

BC ''Sporto Fėja'' sutriuškino KK ''Maybe'' ekipą (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 23:47 val.)BC Sporto fėja labai lengvai nugalėjo Nebajerį (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 23:55 val.)BC "Sporto Fėja" nepasigailėjo "Galeros" (2013 sausio 08 d., antradienis, 22:51 val.)"BC Sporto fėja" užtikrintai įveikė "ICE" ekipą (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:13 val.)BC ''Gazuotas pienas'' vos ''neprisižaidė'' su ''Košmaro'' krepšininkais (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 00:14 val.)"Remza & Irmco" įspūdingai sužaidę antrą rungtynių pusę nugalėjo BC "Gazuotas pienas" (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)BC "Sporto Fėja" antroje rungtynių pusėje nudyrė kailį BC "Grizliams" ir čempionų titulą gins "C" lygos finale (2013 gegužės 07 d., antradienis, 22:37 val.)BC "Sporto Fėja" antrą kartą nubloškė "Vėją" (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:48 val.)"BC Sporto Fėja" ir toliau triuškina varžovus: "Krepšininkas.net" nugalėti 66 taškų skurtumu (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 23:41 val.)BC „Sporto Fėja“ sutriuškino „ASU“ ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:29 val.)