KAUNO SRC vs UNITED (63:91)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 spalio 19 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D.Poškos g. 22, Kaunas LT-44293

"United" pergalingai pradėjo "B" lygos pirmenybes

2011 spalio 20 d., Ketvirtadienis, 13:48 val., peržiūros: 6159

Spalio 19 dieną, trečiadienį, Prekybos ir Verslo mokykloje „B“ lygos pirmenybėse startavo namuose žaidę „Kauno SRC“ ir svečių statusą turėję „United“ krepšininkai. Atkaklesnė kova vyko tik pirmajame kėlinyje, kuriame įvykiai klostėsi gan permainingai. Visgi, antrajame kėlinyje nutolę ir įgiję dviženklę persvarą, „United“ ekipos talentai išsaugojo saugų pranašumą iki finalinio švilpuko ir šventė pirmąją pergalę šių metų pirmenybėse rezultatu 63:91.

Rungtynių pradžia geriau susiklostė „United“ ekipai ir jau susitikimo pradžioje jie įsiveržė į priekį rezultatu 0:4. Nors „Kauno SRC“ krepšininkai netrukus atstatė pusiausvyrą (4:4), bet įsismaginę „United“ krepšininkai dar pirmoje kėlinio pusėje surengė spurtą 2:10 ir privertė svečių trenerį vis intensyviau ploti (6:14). Visgi, antroje ketvirčio pusėje prabilo „Kauno SRC“ snaiperiai, pataikė tris tolimus metimus (du iš jų K.Gailiūnas), o po A.Makūno dvitaškio „United“ persvara ištirpo iki minimumo (17:18). Taiklių M.Lisajevičiaus bei E.Simanavičiaus metimų dėka „United“ susigrąžino 6 taškų pranašumą (17:23), tačiau per likusį laiką jo išsaugoti nepavyko ir po pirmojo kėlinio svečiams teko tenkintis 3 taškų pranašumu – 21:24.

Antrojo kėlinio pradžioje tritaškį į svečių krepšį įsūdė A.Makūnas ir grąžino rungtynėse pusiausvyrą (24:24). Visgi, persverti rezultato „United“ neleido, o netrukus „Kauno SRC“ gavo skaudų antausį, kuomet varžovai spurtavo 0:11 ir pirmą kartą šios dienos susitikime įgijo dviženklį pranašumą (26:37). Antroje kėlinio pusėje komandos puolime rungtyniavo gan vangokai ir tai šiek tiek apsunkino taškų rinkimąsi. Vis dėlto, ketvirčio pabaigoje savo žodį tarė M.Lisajevičius bei D.Stankaitis ir 6 šių žaidėjų taškai be atsako padėjo „United“ prieš didžiąją pertrauką susikrauti 14 taškų bagažą – 31:45.

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandų apsikeitimu sėkmingomis atakomis, tačiau netrukus „United“ pratęsė sėkmingą savo seriją – laimėta atkarpa 2:8 padėjo svečiams nutolti jau 19 taškų skirtumu (36:55). Kėlinio viduryje „Kauno SRC“ prabudo iš sąstingio ir bent jau kuriam laikui perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas. Po „Kauno SRC“ atsako 10:3 skirtumas ištirpo iki ne tokio jau baisaus (49:62), bet ketvirčio „United“ sugebėjo susigrąžinti didžiausią iki šiol turėtą persvarą (49:68). Taiklus M.Biručio dvitaškis šiek tiek sumažino A.Žadeikio auklėtinių nuostolius, tačiau prieš lemiamą kėlinį nuotaikos „United“ stovykloje buvo kur kas linksmesnės – 51:68.

Paskutinį ketvirtį ryžtingiau pradėjo „Kauno SRC“ ir priartėjo iki 14 taškų (54:68). Vis dėlto, vėliau aikštės šeimininkų puolimas ėmė šlubuoti, komandė darna ėmė vis ryškiau byrėti ir tai buvo bene svarbiausia priežastis, dėl kurios „United“ dideliais žingsniais keliavo link pergalės. Laimėta kelių minučių atkarpa 2:14 padėjo „United“ krepšininkams sudėlioti paskutinius taškus šiame susitikime ir įgyti jau 26 taškų pranašumą (56:82). Rungtynių pabaigoje „Kauno SRC“ puolimas pagyvėjo, tačiau sumažinti deficitą trukdė taiklūs varžovų tolimi metimai – trys tritaškiai susitikimo pabaigoje (du iš jų pataikė L.Vėlavičius) padėjo „United“ dar šiek tiek padidinti solidų savo pranašumą ir iškovoti pergalę rezultatu 63:91.

Po rungtynių „United“ ekipos siela Marius Lebedys sakė: „Kaip pirmoms sezono varžyboms, tai gan neblogai atrodėme. Žinome klaidų darėme daug, tačiau tai tik laiko klausimas, visgi pirmą kartą kartu žaidėme. Potencialo komanda dar turi, aišku gaila, kad šiandieną kai kurie žaidėjai negalėjo žaisti, tačiau manau, kad jau kitose rungtynėse jie mums bus labai reikalingi. Džiaugiuosi iškovota pergale ir tikiuosi, kad toliau viskas tik gerės. Didžiuojuosi savo komanda, šaunuoliai vyrai, puikiai atlieka savo darbą.“

„Kauno SRC“ komandos strategas Algirdas Žadeikis po susitikimo kalbėjo:

Pirmas kėlinys buvo lyg ir neblogas, o paskui pradėjo aiškėti varžovų pranašumas, jie primetė sau parankų, greitą žaidimo tempą. Kas tą nulėmė?

„Paprasčiausiai mums trūko aukštų žmonių. Pas mus buvo per silpna priekinė linija. Yra pas mus komandoj tokių žaidėjų, kurie nežinau ką veikia ir ką galvoja, kad neatvyksta į rungtynes. Pavyzdžiui Mikalausko poelgis man visiškai nesuprantamas (pereiti į kitą komandą – aut. past.). Mano manymu, tokių žaidėjų neturėtų priimti nė viena rimta komanda. Šis žaidėjas šiandien buvo mums tikrai reikalingas. Mano klaida, kad tokie žmonės buvo priimti į komandą. Vieta tuščia yra dabar. Gal kas nori ją užimti?

Kalbant apie šias rungtynes – pirmos rungtynės šių metų „B“ lygoje. Kaip vertinat savo ekipos komandinį žaidimą ir individualų žaidėjų pasirodymą?

„Daug yra trūkumų. Tai buvo vos pirmos oficialios varžybos apskritai kai kuriems žaidėjams. Ne visi drąsiai žaidė visų pirma. Neparodė to, ką gali parodyt ir be to šiandien pakliuvo tokie varžovai, kuriuos priskirčiau prie stipriausių lygos komandų. Manau, kad ateityje žaisime geriau. Geriau jau pirmas rungtynes pralaimėti stipresniam varžovui ir pasimokyti iš savo klaidų.“

"United" į pergalę vedė M.Lisajevičius (18 tšk., 9 rez .per.), D.Gudeliauskas (12 tšk., 4 rez. per.), A.Gedminas (12 tšk.), E.Simanavičius (11 tšk., 8 atk. k., 3 bl., 5 išpr. pr.), G.Jevstignejevas (9 tšk., 7 atk. k., 2 bl.), D.Razulis (9 tšk., 10 atk. k., 4 rez. per.) ir L.Vėlavičius (8 tšk.).

"Kauno SRC" gretose išsiskyrė A.Makūnas (17 tšk., 5 rez. per., 5 per. k.), V.Mockus (15 tšk.,), K.Gailiūnas (8 tšk., 6 atk. k.), A.Bubelis (7 tšk., 6 atk. k., 3 per. k.) ir J.Kalnutis (5 tšk., 7 atk. k.).

Paskutiniai komentarai (3 iš 10)

NuVa2011 spalio 21 d., 14:25 val.

Aisku is saraso, tai ko tikrai nebus, tai Tirvos ir Vetrenkos:)

NuVa2011 spalio 21 d., 14:23 val.

Mode manau siais metais turetume visi iki galo islikti:) gal koks vienas ar du zaidejai maximum imanoma kad prapuls:))

Anonimas2011 spalio 21 d., 12:50 val.

jam reikia suaugt ir susirast komanda,o ne kas turnyra vis kitoje zaisti

"United" penketukas nugalėjo "Sporto manijos & Vailendas" ekipą (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 23:36 val.)"United" tęsia pergalių odisėją (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:56 val.)"United" ir toliau žygiuoja pergalingai (2011 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)"United" ketvirtame kėlinyje palaužė "Forto Amicus & Gamteką" (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 17:20 val.)"United" įveikė dar vieną varžovą (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 15:36 val.)"United" reguliarųjį sezoną baigė pergale, kuri nutraukė trijų iš eilės nesėkmių seriją (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 20:50 val.)"United" iškovojo šeštąją pergalę iš eilės (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:41 val.)"Kauno SRC" neturėjo jokio vargo su "Solum Grindimis" (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 23:57 val.)"Kauno SRC" laimėjo pirmą ketvirtfinalio dvikovą (2012 kovo 16 d., penktadienis, 00:01 val.)"Kauno SRC" KKL "B" lygos "Iššūkio" taurės finale (2012 balandžio 21 d., šeštadienis, 17:32 val.)