DUMBLAS vs LIETUVIŠKI PATIEKALAI (55:82)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 19 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Dumblas" neatsilaikė prieš "Lietuviškus patiekalus"

2012 vasario 19 d., Sekmadienis, 15:27 val., peržiūros: 2262

Sekmadienį (02.19), Kauno Energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi I pogrupio komandos „Dumblas“ (šeimininkai) ir „Lietuviški Patiekalai“ (svečiai) ekipos. Gerai sužaista antroji rungtynių pusė atnešė pirmąją pergalę, šiame etape, svečių komandai. Rungtynių rezultatas – 55:82 (10:17, 25:11, 10:27, 10:27).

Pirmą kėlinį svečiai pradėjo R. Jankūno dvitaškiu ir taikliu J. Rajacko tritaškiu metimu. Vėliau šeimininkai atsakė dvitaškiu ir taikliomis baudomis, taip sumažindami skirtumą iki minimumo, tačiau J.Rajackas iškarto pataikė dar vieną tritaškį metimą. Rezultatas tapo 4:8. Po taiklių D. Baltrušaičio baudų ir L. Steikūno dvitaškio šeimininkai išlygino rezultatą, tačiau kėlinį svečiai pabaigė spurtu 0:7, kurį užbaigė dar vienas J. Rajacko tritaškis metimas. Rezultatas po kėlinio – 10:17.

Antro kėlinio pradžioje šeimininkai spurtavo 9:2 ir išlygino rezultatą. Šį spurtą iniciavo L.Steikūnas sužaisdamas gerai teik puolime, tiek gynyboje. Po kiek laiko šeimininkai atsakė dar viena atkarpą 8:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai 27:21. Vėliau komandos keitėsi tiksliomis atakomis. Tačiau šeimininkai sugebėjo išlaikyti persvarą savo pusėje. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 35:28.

Trečią kėlinį svečiai pradėjo rimtai nusiteikę ir sužaidė atkarpą 4:18 bei įgijo 7 taškų pranašumą. Šį spurtą inicijavo R.Jankūnas ir T.Grigalevičius pelnę po 6 taškus. Po šio spurto šeimininkai atrodė sutrikę, jiems sunkiai sekėsi rinkti taškus tiek iš po krepšio, tiek iš tolimesnių distancijų. Rezultatas po ketvirčio – 45:55.

Ketvirto kėlinio pradžioje sekė dar vienas svečių spurtas 5:12. Šeimininkai bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau jie nekrito ( ketvirtam ketvirtį 1 taiklus iš 11). O gynyboje jiems sunkiai sekėsi stabdyti varžovus be pražangų. Prabėgus vos trims kėlinio minutėms šeimininkų komandos kapitonas L.Steikūnas buvo priverstas palikti aikštę dėl 5 asmeninių pražangų, o po kėlių minučių prie jo prisidėjo ir D. Baltrušaitis. Po šių dviejų žaidėjų netekties šeimininkai liko žaisti keturiese. Svečiai tuo pasinaudojo, perėmė kelis kamuolius, padarė kelias greitas atakas ir padidino savo pranašumą. Taigi rezultatas po rungtynių – 55:82.

Po rungtynių „Dubmlas“ komandos treneris, Saulius Steikūnas sakė: "Pirmiausia noriu pasveikinti varžovus su pergale. Ir visai jų nežemindamas noriu pasakyti, kad ne jie laimėjo, o mes pralaimėjom. Aš palaukiau protokolo, nes norėjau įsiminti teisėjų pavardes. Ir pasakyti, kad prieš porą metų buvo labai gera rubrika, kur buvo galima vertinti teisėjų darbą. “

„Lietuviški Patiekalai“ komandos treneris, Karolis Ugintas sakė: „Pirmus du kėlinius žaidėm neblogai, bet varžovai pataikė labai. O trečiam, ketvirtam kėlinį nuvarginom varžovus. Mums reikėjo pasidaryti taškų. Pirmas rungtynes buvo pralaimėję prieš juos, bet nežinau kaip tai atsitiko. Stengsimės praeiti į kitą etapą“

Rezultatyviausias šeimininkų komandoje buvoTomas Pukelevičius 17 tšk., Lukas Steikūnas 14 tšk. ( 10 atkovotų kamuolių), Deimantas Baltrušis 10 tšk.(6 rez. perdavimai).

Svečius į pergalę vedė Tomas Grigalevičius 29 tšk. (42 naud. balai, 9 išprovokuotos pražangos), Julius Rajackas 17 tšk., Rokas Jankūnas 15 tšk., Edgaras Zaidelis 13 tšk.

"Topo centras 2011" nesunkiai įveikė "Lietuviškus patiekalus" (2012 sausio 14 d., šeštadienis, 21:07 val.)"Kaunas" tik po atkaklios kovos palaužė "Lietuviškus patiekalus" (2012 sausio 21 d., šeštadienis, 21:23 val.)BC "Studentai" neatsilaikė prieš šventiškai nusiteikusį "Dumblą" (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 00:23 val.)"Topo centras 2011" be didesnio vargo įveikė "Lietuviškus patiekalus" (2012 vasario 22 d., trečiadienis, 22:07 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs "Kaunas" įveikė "Lietuviškus patiekalus" (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 20:21 val.)Sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidęs "Dumblas" nugalėjo "Lietuviškus Patiekalus" (2012 vasario 04 d., šeštadienis, 19:44 val.)"Dumblas" nepasigailėjo "Maybe" (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 00:49 val.)"Stumbras" "Lietuviškiem patiekalam" priešinosi tik du kėlinius (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:40 val.)"SLKALDK Akademija" paskutiniame kėlinyje nugvelbė pergalę iš "Lietuviškų Patiekalų" panosės (2012 kovo 03 d., šeštadienis, 19:58 val.)"SLKALDK Akademija" įtemptose rungtynėse palaužė "Lietuviškus Patiekalus" (2012 sausio 25 d., trečiadienis, 21:33 val.)