Lapės vs Resmila & SmeliavimoDarbai.lt (87:76)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Lapės“ gana nelengvai įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“

2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 16:45 val., peržiūros: 1162

Sekmadienį, vasario 7 dieną, Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Lapių“ ir svečių „Resmilos & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipų. Kiek geriau startavę šeimininkai iškart atitrūko, tačiau čia pat savo taškų sąskaitą atidarę svečiai žaidimą išlygino. Kiek vėliau žaidimas klostėsi banguotai, tačiau iniciatyvą išlaikę šeimininkai prieš ilgąją pertrauką ilsėtis išėjo turėdami dešimties taškų persvarą. Po pertraukos antrą kvėpavimą įgavę svečiai pasivijo varžovus ir persvėrė rezultatą savo naudai. Paskutinėje rungtynių dalyje intrigos netrūko ir pirmaujanti komanda keitėsi nekartą, tačiau užtikrinčiau rungtynių pabaigą sužaidę pergalę pasiekė „Lapių“ krepšininkai. 76:81 (20:16, 25:19, 15:21, 27:20).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo kiek geresniu bei aktyvesniu aikštės šeimininkų žaidimu, ko pasekoje jiems pavyko atitrūkti įgyjant kelių taškų pranašumą, tačiau čia pat savo taškų sąskaitą atidarę „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ prisivijo priešininkus ir žaidimą išlygino. Vis tik, kėlinuką kiek geriau užbaigę „Lapių“ žaidėjai įgijo kelių taškų pranašumą.20:16.

Antrą ketvirtį ir vėl geriau pradėjusios „Lapės“ iškart pabėgo nuo priešininkų dviženkliu taškų skirtumu, tačiau ir vėl atsitiesti sugebėję svečių ekipos krepšininkai sumažino deficitą ir sugrąžino apylygį žaidimą. Vis tik, dar kartelį spurtavę aikštės šeimininkai ir vėl susigrąžino dviženklį pranašumą, bet kėlinuką sėkmingiau užbaigusi „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ sušvelnino atsilikimą iki trylikos taškų, o aidint kėlinio pabaigą skelbiančiai sirenai iš toli dar pataikęs A.Kaminskas sumažino savo komandos deficitą iki dešimties taškų. 45:35.

Po pertraukos žaidimas ir toliau klostėsi taip, kaip ir pastaruosius kėlinius. Geriau pradėję aikštės šeimininkai susikrovė penkiolikos taškų pranašumą, tačiau čia pat atsibudę svečiai ir vėl prisivijo priešininkus. Kiek vėliau žaidimas klostėsi apylygiai ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kėlinuką žymiai geriau užbaigę svečių ekipos žaidėjai sugebėjo sumažinti skirtumą tarp komandų iki keturių taškų. 60:56.

Paskutinę rungtynių dalį daug agresyviau pradėję svečiai iškart sugrąžino intrigą į rungtynes ir vieną po kito rinkę taškus ilgai netrukus rezultatą išlygino. Po vieno iš dviejų taiklaus A.Kaminsko baudos metimo „Resmilai & SmeliavimoDarbai.lt“ pavyko persverti rezultatą įgyjant minimalų pranašumą. Po minutės pertraukėlės kiek pasitaisęs „Lapių“ žaidimas nebeleido varžovams daugiau atitrūkti, ko pasekoje pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą. Vis tik, užtikrinčiau pabaigoje žaidusios „Lapės“ sugebėjo įgyti kelių taškų pranašumą bei pasiekti pergalę rezultatu 87:76.

“Lapės“: Antanas Žvirblis – 30 tšk. (6 išpr. praž.), Aivaras Datas – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Darius Jegorovas – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Alekna – 13 tšk. (15 atk. kam.), Martinas Stoškus – 12 tšk.

„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“: Artūras Kaminskas – 35 tšk. (9 išpr. praž.), Regimantas Vaitasius – 13 tšk., Kęstutis Aleksandravičius – 13 tšk. (16 atk. kam.), Edgaras Jauneika – 10 tšk. (15 atk. kam.)

„Compensa“ be vargo įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 16:44 val.)„Laipsniai“ be jokio vargo susidorojo su „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:50 val.)„Nebajeris“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Sparta“ tik anktroje rungtynių pusėjė palaužė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 23:38 val.)A.S.K „Persvara“ išvargo pergalę prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„Nebajeris“ antrą kartą įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ ir tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 23:15 val.)„Laipsniai“ tik paskutinėmis minutėmis pabėgo nuo „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos. (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos pranašumą (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:55 val.)