DICE vs RAGAI (74:64)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 16 d., Šeštadienis, 17:00 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

''Dice'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Ragų'' ekipą

2013 kovo 16 d., Šeštadienis, 18:53 val., peržiūros: 1518

Kovo 16 dieną, šeštadienį Ąžuolo katalikiškosios vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "Top Sport" pirmenybių "Iššūkio" taurės dvikova tarp aikštės šeimininkų statusą turėjusių "Dice" krepšininkų ir ''Ragai'' ekipos. Pirmame kėlinyje "Ragai" atitrūko ir nors varžovai buvo išlyginę rezultatą, bet ketvirtis buvo laimėtas 3 taškų skirtumu (15:18.) Antrąjį kėlinuką susiėmę šeimininkai laimėjo 7 taškų skirtumu (36:32). Po ilgosios pertraukos scenarijus pasikeitė ir šį kartą ''Ragai'' padomenstravę galingą puolimą išsiveržė į priekį (49:52). Ketvirtasis kėlinukas geriau susiklostė ''Dice'' ekipai, kuri ketvirčio pabaigoje susikrovė 10-ties taškų pranašumą ir užtikrintai sužaidę iškovojo gan nelengvą pergalę rezultatu 74:64.

Rungtynėms prasidėjus tarp ekipų užvirė atkakli kova, tačiau pirmieji nuo varžovų atitrūko ''Ragai''. A.Cibulskio pastangomis šeimininkam pavyko prisivyti svečius, tačiau kėlinuko pabaigą užtikrinčiau sužaidę ''Ragai" atstatė trijų taškų pranašumą. Rezultatas – 15:18.

Antram ketvirčiui prasidėjus "Ragams'' sunkiai sekėsi rinkti taškus, o ''Dice'' greitomis atakomis mažino pranašumą, kol galiausiai po A.Cibulskio dvitaškio pavyko jį persverti. Po minutės pertraukėlės svečiams pavyko sugrįžti į žaidimo ritmą ir skirtumas po kelių atakų išsilygino. Likus žaisti apie dvi minutes du svarbius dvitaškius pataikęs A.Cibulskis padidino pranašumą iki keturių taškų. Kėlinio pabaigoje ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakos ir pranašumas išliko toks pat. Rezultatu 36:32 po dviejų sužaistų kėlinukų priekyje jau buvo ''Dice'' ekipa.

Trečiam kėlinukui prasidėjus "Ragų" ekipa pradėjo aktyviau gintis prieš varžovus ir skirtumas tarp ekipų pradėjo tirpti, tačiau šeimininkai sugebėjo laimėti mini atkarpą ir atstatė turėtą pranašumą. Kėlinuko pabaigoje keletą svarbių metimų pataikę ''Ragai" prisivijo varžovus ir po D.Kalinausko tritaškio ''Ragai'' išsiveržė į priekį trijų taškų skirtumu. Rezultatas po trečio kėlinuko – 49:52.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus šeimininkai pradėjo vytis varžovus , kol išlygino rezultatą, o sekančią ataką įsiveržė į priekį (58:56). Likus žaisti apie penkias minutes A.Cibulskio ir G.Ūkelio dėka ''Dice" ekipa padidino pranašumą iki 8 taškų (64:56). Antroje kėlinio pusėje ''Dice'' pelnė 10 taškų , o ''Ragai'' sugebėjo atsakyti 8 taškais. Po įtemptų ir nervingų rungtynių, pergalę iškovojo ''Dice''. Rezultatas 74:64.

Po rungtynių ''Dice'' ekipos žaidėjas A.Cibulskis teigė : ''Nepataikėm šiandien savo metimų, bet laimėjom''.

''Dice'' : A.Cibulskis (24 tšk. 9 atk.kam. 16 rez.perd. 6 per.kam. 8 išpr.praž.) , G.Ūkelis (15 tšk.) , T.Višinskas (13 tšk. 16 atk.kam.)

''Ragai'' : P.Kalinauskas (30 tšk. 4 rez.perd.) , D.Kalinauskas (26 tšk. 218 tritaškiai.metim.) , M.Janonis (4 tšk. 12 atk.kam. 6 rez.perd.)

''Dice'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Kulautuvos'' ekipą (2013 sausio 26 d., šeštadienis, 21:57 val.)''Ragų'' komandos penketukas po atkaklios kovos nugalėjo ''Dice'' ekipą (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 19:41 val.)''Ragai'' po pratęsimo palaužė KK ''Maybe'' ekipą (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 01:45 val.)''Dice'' lengvai susitvarkė su ''Košmaro'' ekipa (2013 vasario 09 d., šeštadienis, 23:35 val.)''Dice'' iškovojo pirmąją pergalę antrajame etape (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 22:01 val.)Dice po dramatiškos kovos palaužė KK Maybe ekipą (2013 kovo 09 d., šeštadienis, 20:03 val.)Po labai permainingos kovos "Sporto manija - FSM Apskaita" nugalėjo "Ragai" ekipą. (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 21:15 val.)''Kulautuva'' atsirevanšavo ''Dice'' ekipai (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 20:12 val.)''Kolpingo Kolegija'' negailestingai sutrypė ''Dice'' ekipą (2013 sausio 19 d., šeštadienis, 20:23 val.)KK ''Maybe'' ekipai ''Ragai'' šiame sezone neįveikiama mįslė (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 21:57 val.)