Kauno SRC ‒ 2 vs Resmila & SmeliavimoDarbai.lt (63:66)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 kovo 01 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos pranašumą

2016 kovo 01 d., Antradienis, 22:55 val., peržiūros: 1315

Pirmadienio vakarą Kauno SRC sporto salėje įvyko C lygos ( Mažosios taurės) 1/32 atkrintamosios rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Kauno SRC – 2“ (šeimininkai) ir „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (svečiai). „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ pirmose rungtynėse įveikė varžovus trijų taškų pranašumu ir antrose turės 3 taškų rezervą – 63:66.

Dvikova sėkmingiau pradėjo „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipa, kuri pirmieji apšilo šaltoje salėje ( 4:7). Aikštelės šeimininkai niekaip nepavyko sumažinti skirtumo, o svečiai padidino pranašumą dvigubai ( 9:15). „Kauno SRC – 2“ kėlinuko pabaigoje įjungė aukštesnę pavarą, kur sugebėju sumažinti skirtumą iki minimumo ( 15:16). Paskutinėmis sekundėmis taiklus G.Petrausko dvi taškis metimais atstatė trijų taškų pranašumą svečiams – 15:18.

Antrąjį ketvirtį aikštelės šeimininkai pradėjo greitomis atakomis ir sumažino skirtumą iki minimumo ( 20:21). „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipa sugebėjo atsigauti ir vėl padidino savo atotrūkį. Vis dėlto, „Kauno SRC – 2“ dar labiau suaktyvino savo puolimą, kur tolimų metimų dėka persvėrė rezultatą į savas rankas ( 30:28). Per likusį laiką šeimininkams pavyko išlaikyti dviejų taškų pranašumą – 34:32.

Trečią kėlinuką šeimininkai pradėjo „sausa“ atkarpa 5:0 ( 39:32), tačiau nepavyko išlaikyti iniciatyvos savose rankose ir „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipa per keletą minučių sumažino skirtumą iki 3 taškų. Toliau ekipos žaidė labai nerezultatyviai. Kėlinuko pabaigoje „Kauno SRC – 2“ ekipa atlaikė varžovų spurtą ir išlaikė keturių taškų pranašumą – 48:44.

Lemiamam ketvirčiui prasidėjus tarp ekipų užvirė taškas į tašką kova ( 57:53). Vis dėlto, „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipa sugebėjo susitvarkyti su savo gynyba ir laimėjo atkarpą 8:0, kur susigrąžino trumpam lyderio vaidmenį ( 57:61), tačiau greitai šeimininkai išlygino rezultatą ( 61:61). Likus žaisti mažiau nei minutę šeimininkai turėjo dvi puikias progas persverti rezultatą į savas rankas, tačiau visi keturi baudos metimai skriejo pro šalį. „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ šventė sunkią pergalę ir antrose rungtynėse turės 3 taškų rezervą – 63:66.

Po pralaimėtų rungtynių „Kauno SRC – 2“ ekipos treneris, M.Juozapavičius, kalbėjo:“Pritrūko sėkmės. Tampemės visas rungtynės. Neįmetėme baudos metimų lemiamu momentu. Komandos buvo apyligėsm tik kad mums sėkmė nusisuko. Galėjo tiek tie , tiek tie laimėti. Jiems pasisekė labiau, bet per atsakomąsias ,manau, atsigrajinsim.“

Kauno SRC ‒ 2: Mantas Birutis – 19 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Rūtenis Žiupsnys – 16 tšk., Andrius Bubelis – 14 tšk. (12 atk. kam., 6 perimt. kam., 7 išpr. praž.)

Resmila & SmeliavimoDarbai.lt: Artūras Kaminskas – 19 tšk., Edgaras Jauneika – 14 tšk., Martynas Šiukščius – 14 tšk. (7 išpr. praž.), Kęstutis Aleksandravičius – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

„Laipsniai“ tik paskutinėmis minutėmis pabėgo nuo „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos. (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Nebajeris“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Sparta“ tik anktroje rungtynių pusėjė palaužė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 23:38 val.)„Laipsniai“ be jokio vargo susidorojo su „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:50 val.)„Compensa“ be vargo įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)A.S.K „Persvara“ išvargo pergalę prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 16:44 val.)Itin nerezultatyvioje kovoje pergale džiaugėsi „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „NTI ‒ PN“ ekipą. (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 15:49 val.)„Lapės“ gana nelengvai įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 16:45 val.)