SK Mattas vs Energijos sistemų servisas & DNC (103:77)Kauno Mero taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 rugsėjo 29 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„ESS ‒ DNC“ nepajėgė pasipriešinti SK „Mattas“ puolimo mašinai

2013 rugsėjo 29 d., Sekmadienis, 23:48 val., peržiūros: 2213

Sekmadienio vakarą, 20:30, Kauno energijos sporto salėje įvyko dienos rungtynėmis tituluotas mačas tarp SK "Mattas" (šeimininkai) ir "ESS – DNC" komandų. Apmaudu, tačiau gausiai susirinkusiems žiūrovams šį vakarą daug intrigos nebuvo – nuo pat pirmųjų minučių SK "Mattas" išsiveržė į priekį ir nė akimirkai nesuteikė vilčių ne pačia stipriausia sudėtimi žaidusiems varžovams. Aikštės šeimininkai susitiimą laimėjo solidžia 26-ių taškų persvara – 103:77.

Susitikimo pradžioje fortūna plačiai šypsojosi SK "Mattas" krepšininkams – šeimininkai per pirmąsias penkias minutes nepraleido nė taško ir išsiveržė į priekį 14:0. Galų gale "ESS – DNC" komandai pirmuosius taškus įmetė I.Grigaravičius, tačiau varžovai svečius "nubaudė" dar keletu greitų atakų ir skirtumas netrukus išaugo iki 17-os taškų (21:4). Po pirmojo kėlinuko rezultatu 25:9 pirmavo SK "Mattas".

Antrąjį kėlinį šeimininkai taip pat pradėjo spurtu – 8:0 (33:9). Tačiau "ESS – DNC" taip pat įsivažiavo ir kur kas sėkmingiau rinko taškus, neleisdani varžovams dar labiau nutolti. Antroje kėlinuko pusėje prabudo svečių ekipos snaiperiai: tritaškį pataikė D.Budginas, netrukus diu iš eilės tolimus metimus pataikė ir I.Grigaravičius, taip kiek sumažindami skirtumą – po deijų kėlinių 45:26 (20:17).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje beveik nesikeitė, šeimininkai kontroliavo situaciją po abiem krepšiais ir tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose. "ESS – DNC" komandoje tik K.Meiliūnas ir D.Budginas kartas nuo karto pralaužė varžovų gynybą (K.Meiliūnas – 12, D.Budginas – 6). Po trijų kėlinių komandas skyrė 29 taškai (73:44).

Ketvirtajame kėlinuke agresyviau nuo pat pradžių rungtyniavo "ESS – DNC" krepšininkai, pasinaudodami varžovų atsipalaidavimu, svečiai vieną po kito leido tolimus metimus ir pamažu tirpdė atsilikimą. Įpusėjus ketvirčiui skirtumas sumažėjo iki 19-os taškų (87:68), tačiau šeimininkai susiėmė ir užbaigė mačą pirmaudami 103:77.

"Kadangi po vasaros susirinkome pirmą kartą – kas sportavę, kas ne, manau neblogai pasirodėm. Be to ir varžovas nėra toks silpnas, kaip rodo protokolas. Taigi vertinu tikrai neblogai šį vakarą" – po rungtynių kalbėjo žaidžiantysis SK "Mattas" treneris Eimantas Daunora.

SK Mattas: Arūnas Giedraitis – 20 tšk., Domas Juknevičius – 18 tšk., Ramūnas Kybartas – 16 tšk., Aurimas Gavelis – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Gediminas Kemzūra – 11 tšk.

Energijos sistemų servisas & DNC: Karolis Meiliūnas – 33 tšk. (9 išpr. praž.), Donatas Budginas – 23 tšk., Ignas Grigaravičius – 21 tšk.

„Sporto Manija“ įveikė SK „Mattą“ ir pateko į pusfinalį (2013 spalio 28 d., pirmadienis, 01:09 val.)Beveik visas rungtynes priekyje buvusi „Sporto Manija“ įveikė SK „Mattas“ (2013 spalio 07 d., pirmadienis, 01:18 val.)„Energijos sistemų servisas & DNC“ ketvirtfinalį pasiekė po pratęsimo dramatiškoje kovoje įveikęs „Vieningą Kauną“ (2013 spalio 21 d., pirmadienis, 22:50 val.)SK „Mattas“ peržengė Kauno „SRC“ barjerą (2013 spalio 21 d., pirmadienis, 00:27 val.)„Energijos sistemų servisas & DNC“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Gazuotą Pieną“ (2013 spalio 06 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Kauno Mero Mažosios Taurės 2013“ bronzinėje dvikovoje „Energijos Sistemų Servisas ‒ DNC“ pranoko BC „Gazuoto Pieno“ penketuką (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 15:09 val.)„Dumblas“ pralaimėjo laimėtas rungtynes (2013 spalio 28 d., pirmadienis, 01:15 val.)Netikėtai ir lengvai BC "Gazuotas pienas" įveikė SK "Mattas" ekipą (2013 spalio 11 d., penktadienis, 20:23 val.)Puikiai sužaistas trečiasis kėlinys atnešė "Sporto manijai" pergalę (2013 spalio 04 d., penktadienis, 22:07 val.)Įtemptose rungtynėse „Detas Hoptrans logistics & BR Group“ palaužė „Energijos sistemų servisą & DNC“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 23:13 val.)