Elektromontuotojas vs Sparta (58:53)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 09 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje privertė pasiduoti „Spartą“

2015 gruodžio 09 d., Trečiadienis, 21:04 val., peržiūros: 1276

Gruodžio 9 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius „Spartą“. „Elektromontuotojas“ buvo iškovojęs septynias pergales ir du kartus buvo pralaimėjęs. „Spartos“ sąskaitoje buvo penkios pergalės ir trys pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo „Elektromontuotojas“. Šeimininkams taškus rinko K.Kolupaila. Sužaidus tris minutes „Elektromontuotojas“ buvo priekyje rezultatu 7:2. Įpusėjus šeštai minutei komandas skyrė keturi taškai (9:5), o minutės pertraukėlės paprašė „Elektromontuotojas“. Po jos komandos žaidė nerezultatyviai, o „Elektromontuotojas“ pamažu didino pranašumą. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė aštuoni taškai (16:8), Per likusį laiką daug geriau rungtyniavo „Sparta“, kuriai pavyko sumažinti varžovų pranašumą iki dviejų taškų (18:16).

Įpusėjus antrai antro kėlinio minutei rezultatas buvo lygus (18:18). Vėliau komandos žaidė lygiai, abiejų komandų puolimas strigo. Įpusėjus penktai minutei komandas skyrė du taškai (25:23), o minutės pertraukėlės paprašė „Elektromontuotojas“. Sekančias tris su puse minutės komandos sužaidė lygiai, per tą laiką pelniusios po du taškus (27:25). Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė penki taškai (31:26).

Prasidėjus trečiam kėliniui du taškus pelnė „Sparta“ (31:28). Po šio metimo abiejų komandų puolimas ėmė strigti ir tris minutes komandos negalėjo pelnyti taškų (31:28). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė šeši taškai (35:29). Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos minutės pertraukėlės paprašė „Elektromontuotojas“, o tuo metu šeimininkai turėjo septynių taškų pranašumą (41:34). Per likusį laiką komandos žaidė lygiai. Sužaidus 30 minučių rungtynėse šeimininkai buvo priekyje rezultatu 45:38.

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmas tris minutes komandas vis dar skyrė septyni taškai (47:40). Įpusėjus kėliniui „Sparta“ paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu komandas skyrė šeši taškai (51:45). Septintą minutę „Sparta“ sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (53:49). Netrukus abiejų komandų puolimas užstrigo ir net iki paskutinės kėlinio minutės nei viena komanda negalėjo pelnyti taškų (53:49). Paskutinė kėlinio minutė „Elektromontuotojas“ padidino pranašumą iki septynių taškų (58:51). Likus trims sekundėms iki kėlinio pabaigos minutės pertraukėlės paprašė „Sparta“. Po jos taikliu metimu iš po krepšio svečiai sumažino šeimininkų persvarą iki penkių taškų (58:53).

“Elektromontuotojas“ iškovojo aštuntą pergalę, o „Sparta“ pralaimėjo ketvirtą kartą.

„Spartos“ treneris Š.Sobolis: „Šiandien pritrūko taiklių metimų iš po krepšio. Vakar turėjome rungtynes ir tai parodo, kad amžius pradeda daryti savo ir nuo to nukenčia taiklumas. Dar kartelį kai susitiksime su varžovais manau intensyvesnė kova bus.“

„Elektromontuotojo“ treneris E.Valaitis: „Sunkios rungtynės buvo. Tikriausiai vyrams visiems reikės pastatyti alaus. Tikrai labai daug jėgų atidavė, nes jau antros rungtynės iš eilės. Tiek vakar tiek šiandien laimėjome. Aišku, šiandien labai sunkiai. Po vakar labai mažai jėgų buvo likę, bet vyrai rado kažkur jų savyje. Pergalę kas lėmė net nežinau, iš tikro sunku pasakyti kas :).“ Paklaustas, kodėl šiandien komanda negausiai susirinko, treneris atsakė: „Pirmas kartas kada tiek nedaug žaidėjų susirinko, bet svarbu pavyko ištempti rungtynes. Šiaip stengiamės kuo daugiau laimėti, kad kuo daugiau pergalių turėtume ir kitame etape užimtume aukštesnes pozicijas.“

Elektromontuotojas: Karolis Kolupaila – 17 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Alius Mažintas – 14 tšk., Marius Nenartavičius – 13 tšk. (20 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Sparta: Giedrius Prabulis – 15 tšk. (8 išpr. praž.), Renatas Dabašinskas – 10 tšk., Robertas Talevičius – 10 tšk.

„Elektromontuotojas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Straight“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Elektromontuotojas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno partizanus“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Elektromontuotojas“ po pertraukos neprilygo „Akademijai“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 23:45 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „LejuoTransą“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:46 val.)„Elektromontuotojas“ buvo per kietas riešutas BC „Straight“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:17 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė sudėtingą pergalę (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)Rungtynių pabaigoje „Elektromontuotojas“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 21:04 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:58 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su „Sparta“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:37 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė pergalę, tačiau kovą dėl medalių tęsia KK „Kauno partizanai“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 01:26 val.)