Best 4 You vs Kauno tiltai (45:76)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Kauno „Tiltai“ neturėjo vargo su „Best 4 you“

2015 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 20:20 val., peržiūros: 954

2015 lapkričio 15, Jono Pauliaus II gimnazijoje, Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybėse susitiko „Best 4 you“ (šeimininkai) ir Kauno „Tiltai“ (svečiai). Šešiese susirinkę svečiai visas rungtynes dominavo ir lengvai laimėjo rezultatu – 45:76.

Pirmas kėlinys prasidėjo visišku svečių dominavimu ir puikia jų gynyba. „Best 4 you“ pirmus taškus pelnė sužaidus 8,5 minutės, kai rezultatas jau buvo – 0:18. Per likusias pusantros minutės Kauno „Tiltai“ pelnė dar septynis taškus, o šeimininkai pelnė dar du ir po pirmo kėlinio – 4:25. Antrasis kėlinys vėl kur kas geriau prasidėjo svečiams ir jiems sužaidus atkarpą 5:12 nutolo rezultatu – 9:37. Penkis taškus pelnė „Best 4 you“, o dvitaškiu su baudos metimu atsakė Tomas Kmitas – 14:40. Kėlinį pabaigė komandos pasikeitę po penkis taškus ir po dviejų kėlinių – 19:45.

Po didžiosios pertraukos „Best 4 you“ kibo į atlapus Kauno „Tiltams“ ir laimėję atkarpą 6:0 kiek aptirpdė skirtumą – 25:45. Tris taškus pelnė svečiai, o dvitaškiu atsakė Rokas Jurgėlas ir rezultatas – 27:48. Kėlinio pabaigą 2:6 laimėjo „Tiltai“ ir po trijų kėlinių skirtumas išliko solidus – 29:54. Ketvirtą kėlinį vėl geriau pradėjo svečiai laimėjo trijų minučių atkarpą 7:13 ir skirtumas išaugo iki 31 taško – 36:67. Atkarpą 6:2 laimėjo „Best 4 you“ ir skirtumas vėl sumažėjo – 42:69. Iki rungtynių pabaigos skirtumas dar šiek tiek ūgtelėjo ir galutinis rungtynių rezultatas – 45:76. Kauno „Tiltai“ po penkių rungtynių turi 4 pergales, o „Best 4 you“ po tiek pat rungtynių turi dvi pergales.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų žaidėjas Mindaugas Mažeika sakė – Susirinkome negausiai, tačiau varžovai pasipriešinti rimčiau nesugebėjo, smagiai sekmadienio vakare palakstėm, kas atėjo visi gavo daug pažaist, rungtynės buvo pakankamai naudingos, galėjom pajusti vienas kitą geriau, metimą, o varžovams palinkėčiau daugiau žaisti komandiškai, o ne po vieną.

„Best 4 You“: Rokas Jurgėlas – 20 tšk., Kristupas Kyžas – 10 tšk., Vilius Kudokas – 5 tšk.

Kauno „Tiltai“: Tomas Kmitas – 23 tšk. (7 rezult. perd., 37 naud. bal.), Mindaugas Mažeika – 20 tšk. (17 atk. kam., 5 rezult. perd., 38 naud. bal.), Modestas Latkauskas – 14 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.)

„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Lemora“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Rapala“ ekipa. (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„Senukai“ savaitę pradėjo lengva pergale prieš „Best 4 You“ ekipą (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:16 val.)„Kauno Tiltai“ palaužė „Vilmistos“ ekipą (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 05:22 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo bėdų prieš savo varžovus (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:44 val.)„Hidraulinių Sistemų“ auka šį kartą tapo „Best 4 You“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Chemcentras“ ekipą (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:26 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ antroje rungtynių dalyje nesunkiai susitvarkė su „Best 4 You“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Kauno tiltai“ apgynė namų aikštelės pranašumą rungtynėse su „Kautra & Mesoderma-DB“ (2016 vasario 23 d., antradienis, 21:29 val.)Komandinis žaidimas leido „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipai įveikti „Best 4 You“ (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 20:07 val.)