KK ŠERNAI vs HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA (49:64)Kauno Mero taurė 2011 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 rugsėjo 28 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" gynybos gniaužtuose sukaustė KK "Šernus"

2011 rugsėjo 28 d., Trečiadienis, 22:15 val., peržiūros: 4897

Trečiadienio vakarą KKL "Mero taurėje 2011" savo sąntykius aiškinosi KK "Šernai" ir "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera". Nors ryngtynės nebuvo pačios kokybiškiausios, o komandos darė nemažai klaidų, tačiau toks žaidimas panašu naudingesnis buvo "Hidraulinėms Sistemoms & Kompiuterai". Pastaroji ekipa savo varžovus sukaustė "mirtina" gynyba ir per tris kėlinius praleido vos 33 taškus. Nors patys "Hidraulinių Sistemų & Kompiuteros" žaidėjai nedemonstravo "žvėriško" puolimo, tačiau tai varžovų krepšį atakavo sėkmingiau bei iškovojo pergalę rezultatu (49:64).

Susitikimą ekipos pradėjo lygiai ir žaidė taškas į tašką. Po taiklaus Pauliaus Juchnevičiaus tritaškio metimo rezultatas lygus (5:5). Tačiau greitai "Hidraulinių Sistemų & Kompiuteros" vaikinai surengė spurtą 0:8 ir sukaustę varžovus gynybos gniaužtuose privertė juos atsidurti besivejančių vaidmenyje (5:13). Kėliniui baigiantis KK "Šernai" ir toliau nežibėjo puolime: Egidijus Mačiuika pelnė du taškus, o Tomas Didonis ir Marius Markevičius atsakė keturiais taškais (7:17).

Antrame kėlinuke komandos ir toliau didesnį dėmesį skyrė gynybai nei puolimui. Negana to, gynybą dar labiau stiprino ir faktas, kad komandos dar tik pradeda sezoną, o klaidos pylėsi iš gausybės rago. Kurį laiką skirtumas tarp ekipų laikėsi nepakitęs (11:21). Tačiau KK "Šernai" daugiausiai Egidijaus Mačiuikos taškų dėka sugebėjo spurtuoti 9:3 ir ekipas skyrė vos keturi taškai (20:24). Paprašę minutės pertraukėlės "Hidraulinių Sistemų & Kompiuteros" krepšininkai kiek sutvarkė savo reikalus puolime. Jie pelnė šešis taškus be atsako ir vel atstatė dviženklį savo komandos pranašumą (20:30). Kėlinuko pabaigoje Andrius Lapinskas realizavęs vieną baudą iš dviejų, prieš didžiąją pertrauką sušvelnino KK "Šernų" deficitą iki 9 taškų (21:30).

Trečiąjį ketvirtį "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" pradėjo daugiau nei užtikrintai. Svečiai spurtavę 3:12 atitrūko jau 18-os taškų skirtumu (24:42). Egidijus Mačiuika realizavo vieną baudos metimą iš dviejų, tačiau svečiai į tai atsakė dviem Arūno Eitučio taškais, bei taikliu Juliaus Rajacko tritaškiu (25:47). Susikrovę sau solidžią persvarą "Hidraulinių Sistemų & Kompiuteros" vyrai kiek atsipalaidavo. Tuo netruko pasinaudoti KK "Šernai". Pastarieji pelnė aštuonis taškus, o į savo krepšį praleido vos du ir prieš ketvirtąjį kėlinį šiek tiek stabilizavo situaciją, nors ji vis tik liko ganėtinai kebli (33:49).

Lemiamą ketvirtį pradėję dviem tritaškiais metimais vėl kiek atkūrė intritą (39:50). Tačiau dviženklis skirtumas tarp komandų laikėsi ir toliau (43:54). Po dar vieno taiklaus Andriaus Lapinsko tritaškio skirtumas po ilgesnės pertraukos tarp komandų sumažėjo iki vienženklio (46:55). Komandinėmis pastangomis "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" vėl susigrąžino 11-os taškų pranašumą (46:57). Egidijus Mačiuika dvitaškiu ir vėl priartino KK "Šernus" prie varžovų (48:57). Tačiau laiko rungtynių baigčiai pakeisti KK "Šernai" turėjo per mažai. "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" įtvirtino savo pergalę rezultatu (49:64).

Po susitikimo "Hidraulinių Sistemų & Kompiuteros" atstovas spaudai Tadas Vasiliauskas kalbėjo: "Varžovų spaudimas šiandien pasiteisino, dėl to jiems pavyko mus prisivyti. Mes pradėjome skubėti, klysti, nepataikyti. Savo ruožtu jie įmetė keletą tritaškių ir prisivijo. Vis tik, išlaikėme persvarą, matėsi, kad kol kas esame stipresni. Komanda šį sezoną susirinko pirmą kartą, todėl tikėkimės kitą kartą bus geriau, nes blogiau būti tikrai negali (šypsosi). Komanda padarė labai daug klaidų, greičiausiai tai įtakojo faktas, kad susirinkome pirmą kartą, komanda nauja ir esame visiškai nesusižaidę, gerai nepažįstame vienas kito, dėl to taip ir gavosi. Varžovų žaidimas yra protingas, jie mato varžovų silpną grandį, kažkokią gynybos spragą ir bando tai išnaudoti. Žmonės su patirtimi, viskas su jais yra gerai".

Savo ruožtu KK "Šernų" treneris Andrius Lapinskas po rungtynių sakė: "Šiandien susirinkome pirmą kartą ir dešimt taškų per kėlinį įmesdami savaime aišku, kad nelaimėsime. Ketvirtame kėlinuke įmetėme šiek tiek daugiau. Manau, kokiose šeštuose, septintuose rungtynėse šluosime visus (juokiasi). Dabar dar reikės kokių triejų rungtynių tikrai, kol įsižaisime. Tokios tendencijos yra kasmet, dėl to ir dalyvaujame šiame turnyre, kad įgautume formą, kad įsižaistume. Varžovas mums buvo pažįstamas, visi žaidėjai fiziškai stiprūs, tvirti, be to pas juos nebuvo šiandien įžaidėjų, bet varžovai daugiau tokia imtynininkų komanda ir rezultatas buvo jiems palankus, tačiau kai pradėsime pataikyti iš toli, tokias komandas apsižaisime".

KK "Šernų" gretose išsiskyrė: Egidijus Mačiuika 18 taškų (10 atk. kam), Paulius Juchnevičius 13 taškų, Andrius Lapinskas 9 taškai

"Hidraulines Sistemas & Kompiuterą" į pergalę vedė: Arūnas Eitutis 20 taškų (5 atk. kam), Julius Rajackas 15 taškų (6 atk. kam), Tadas Vasiliauskas 12 taškų (7 atk. kam, 6 rez. perd)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

LinasJ2011 rugsėjo 28 d., 22:54 val.

Šiaip tai kad žaidžia

Tačiau vis tiek teks tokį vieną žinom katrą prismaugti auklėjimo tikslais Juk ne keturiolikinis, kad taip situacijoj nesusigaudyt

Ir sumanyk tu man nuo boso  už tarpininkavimą nusukt į šoną!!!!!

LinasJ2011 rugsėjo 28 d., 22:41 val.

Aina her. Dar ir Trepočka pradėjo grajint už Hidraulines Įdomu, kas sekantis?

"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" vos neprisižaidė su JKK "Fortūna" (2011 spalio 16 d., sekmadienis, 22:55 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" (2011 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:25 val.)"SK Dainava" užtikrinai nugalėjo "KK Šernus" (2011 spalio 05 d., trečiadienis, 21:08 val.)"Radijas Tau & Detagama" nušlavė "Hidraulines Sistemas & Kompiuterą" (2011 spalio 01 d., šeštadienis, 19:18 val.)SK "Dainava" rungtynių pabaigoje palaužė "Hidraulines Sistemas & Kompiuterą" (2011 spalio 09 d., sekmadienis, 22:17 val.)Fantastškas Arūno Eitučio tritaškis paskutinę sekundę atvėrė "Hidraulinėms Sistemoms & Kompiuterai" duris į "Kauno Mero Mažosios taurės 2011" finalą (2011 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:32 val.)"Radijas Tau & Detagama" įtikinamai įveikė "BC Šernus" (2011 spalio 08 d., šeštadienis, 17:07 val.)"Kauno Mero Mažosios taurės 2011" finale "Sporto Manijai & Vailendui" nepavyko pasivyti "Hidraulinių Sistemų & Kompiuteros" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 12:55 val.)