Rapala vs Sanitex (82:100)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 11 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Sanitex“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“

2016 vasario 11 d., Ketvirtadienis, 22:08 val., peržiūros: 1107

Vasario 11 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės runfrtnės, kuriose aikštės šeimininkai „Rapala“ priemė svečius „Sanitex“. „Rapala“ buvo iškovoję aštuonias pergales ir devynis kartus buvo pralaimėję. „Sanitex“ sąskaitoje buvo trylika prgalių ir keturi pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo „Rapala“. Sužaidus dvi minutes šeimininkai pirmavo rezultatu 6:0. Dar po pusės minutės „Sanitex“ paprašė minutės pertraukėlės (8:0). Po jos šeimininkų pranašumas padidėjo iki 12 taškų (12:0). Netrukus pirmus taškus pelnė „Sanitex“, o po dar dviejų svečių rezultatyvių atakų šeimininkų pranašumas sumažėjo iki penkių taškų (12:7). Devintą minutę „Sanitex“ sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (18:17). Per likusį laiką du pataikyti „Rapalos“ tritaškiai leido šeimininkams padidinti persvarą iki penkių taškų (24:19).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes „Rapalos“ pranašumas padidėjo iki devynių taškų (30:21). Netrukus šeimininkų persvara pradėjo sparčiai tirpti. „Sanitex“ gerai gynėsi ir greit puolė varžovų krepšį. Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė tik du taškai (32:30), o minutės pertraukėlės paprašė „Rapala“. Po minutės pertraukėlės į priekį išsiveržė „Sanitex“ (32:33). Svečiai toliau nesustojo ir pamažu didino persvarą. Devintą minutę „Sanitex“ pranašumas padidėjo iki vienuolikos taškų (34:45). Per likusį laiką du tritaškius pataikė „Rapala“ (40:45).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis geriau rungtyniavo „Rapala“, kuriai pavyko sumažinti varžovų persvarą iki vieno taško (47:48). Vėliau komandos žaidė apylygiai, o taiklūs „Rapalos“ tolimi metimai Baigiantis pirmai kėlinio pusei padėjo įgyti keturių taškų pranašumą (56:52). Prasidėjus antrai kėlinio pusei iniciatyvą prėmė „Sanitex“. Svečiai Septintą minutę turėjo šešių taškų pranašumą (58:64). Netrukus tritaškį pataikė „Rapala“ (61:64). Ketvirčio pabaigoje spurtą surengė „Sanitex“, kurie pelnė 10 taškų be atsako (61:74).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes „Sanitex“ persvara išaugo iki 19 taškų (63:82). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus penktai minutei „Rapala“ paprašė minutės pertraukėlės (66:92). Po jos šeimininkai pelnė keturis taškus be atsako (70:92). Paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos žaidė apylygiai. Rungtynės baigėsi „Sanitex“ pergale rezultatu 82:100.

“Sanitex“ iškovojo keturioliktą pergalę, o „Rapala“ pralaimėjo dešimtą kartą.

„Sanitex“ komandos žaidėjas P.Stankūnas: „Manau pergalę lėmė tai, jog susikaupėme antroje rungtynių pusėje, nors šiandien ir nebuvo mūsų trenerio sugebėjome įveikti varžovus.“ Paklaustas, kodėl komandos gynyba leido varžovams įmesti daug tritaškių, treneris atsakė: „Pirmuose dvejuose kėliniuose tokia ir gynyba buvo, manau buvome atsipalaidavę. Daugiau ne kiek varžovai pataikė, kiek mes nesigynėme.“

„Rapalos“ treneris G.Mickevičius: „Nežinau ko trūksta mums jau sezono gale. Gal susikaupimo, ar noro. Gal noro žaisti, gal noro laimėti. Priešininkai tikriausiai yra žymiai stipresni, nes mes neturime aukštų žaidėjų. Be jų tieisog yra neįmanoma žaisti bet kokiame krepšinyje. Juoda ant balto parašyta, tam ir yra sukurta ta pozicija. Mes jo neturime, todėl pralošėme.“ Paklaustas apie devynis pataikytus šiandien tritaškius, žaidėjas atsakė: „Tai normaliai :) Tikriausiai gripo komplikacijos prasidėjo :)“

Rapala: Gediminas Mickevičius – 29 tšk., Laurynas Kalėda – 17 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Arnoldas Vyšniauskas – 10 tšk.

Sanitex: Evaldas Kulboka – 27 tšk. (10 rezult. perd.), Emilis Strumyla – 23 tšk. (15 atk. kam.), Paulius Vaškevičius – 21 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Aidas Makūnas – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Tadas Bubliauskas – 10 tšk. (15 atk. kam.)

Sanitex antroje rungtynių pusėje susitvarkė su Coca-Cola (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 00:20 val.)„Sanitex“ be vargo įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Sanitex“ atsilaikė prieš „Rapalą“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Sanitex“ po trilerio nusileido „Vieningam Kaunui“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 00:09 val.)Permainingo žanro rungtynių tiesiojoje dominavo „Rapala“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Rapala“ ekipa. (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)Banguotose rungtynėse „Chemcentras“ palaužė „Rapalą“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Rapala“ įveikė „Ryterną“ (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Rapalos“ šešetuku (2016 kovo 04 d., penktadienis, 01:19 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Rapalos“ ekipą. (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 21:32 val.)