OMEGA vs GREEN DEATH (77:57)"Laikinoji sostinė 2012" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gegužės 18 d., Penktadienis, 17:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ be didesnio vargo įveikė „Grean Death“ ekipą

2012 gegužės 18 d., Penktadienis, 19:12 val., peržiūros: 2185

Penktadienį (05.18), Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko "Laikinoji sostinė 2012" Mažoji taurė turnyro rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ (šeimininkai) ir „Green Death“ (svečiai). Rungtynėse intriga laikėsi tik pirmajame kėlinyje, kurį vienos taško skirtumu laimėjo „Omega“ (18:17). Visus reikalus šiose rungtynės „Omega“ ekipos krepšininkai išsprendė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo net 18 taškų skirtumu (24:6) bei įpusėjus rungtynėms turėjo jau 19 taškų pranašumą (42:23). Trečiajame kėlinyje „Omega“ komandos krepšininkai dar labiau padidino savo ir taip solidžią persvarą ir prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo jau 26 taškų pranašumą (61:35). Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir nors kėlinį 8 taškų persvara laimėjo „Green Death“ (16:22), galutinis rezultatas buvo „Omega“ ekipos naudai, kurie laimėjo rungtynes rezutatu 77:57.

Pirmasis kėlinys prasidėjo gana atkakliai ir įnirtingai, o sužaidus pusantros minutės 4 taškais (1:5) priekyje buvo „Green Death“ ekipa, tačiau tuomet atkarpą 10:0 laimęję „Omega“ ekipos krepšininkai išsiveržė į priekį 11:5. Į šį „Omegos“ spurtą „Green Death“ atsakė „sausa“ atkarpa 8:0 bei susigrąžino sau pranašumą (11:13). Vis dėlto kėlinio pabaigą kiek geriau sužaidė „Omega“ ekipos žaidėjai po pirmojo kėlinio turėjo minimalš pranašumą (18:17).

Praktiškai viskas išsisprendė antrajame ketvirtyje, kai įpusėjus kėliniui šeimininkai, „Omega“ ekipos krepšininkai laimėjo atkarpą rezultatu 12:2 ir įgijo 11 taškų pranašumą (30:19). Iš viso per šį ketvirtį „Green Death“ ekipa sugebėjo pelnyti tik 6 taškus, kai tuo tarpu „Omega“ ekipa pelnė 24 ir po dviejų kėlinių rezultatu 42:23 priekyje buvo „Omega“ komandos krepšininkai.

Trečiajame kėlinyje vaizdas pernelyg nepasikeitė ir skirtumas toliau po truputį augo, o po trijų kėlinių komandas skyrė jau 26 taškai (61:35).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui skirtumas buvo pasiekęs jau 35 taškų ribą (75:40), tačiau per likusį laiką svečiams, „Green Death“ ekipos krepšininkams kiek pavyko sumažinti atsilikimą ir rungtynės baigėsi 20 taškų skirtumu, galutinis rezultatas 77:57 skelbė „Omega“ komandos pergalę.

Po pralaimėtų rungtynių „Green Death“ komandos treneris kalbėjo: „Neatvyko pora lyderių, buvo kažkoks blogas nusiteikimas, nepasisekė ir pralaimėjom. Esame šiek tiek pavargę po kito turnyro, kurį sunkiai laimėjome, tad gal tai irgi turėjo įtakos rungtynėms“.

Po laimėtų rungtynių „Omega“ komandos treneris kalbėjo: „Viskas gerai, sveiki, gyvi, be traumų, patenkinti. Pataikėjom kada reikėjo, o kai reikėjo, mūsų lyderis Leonas Kontvainis patempė komandą ir ištraukė iš to liūno“.

„Omega“: Leonas Kontvainis (34 naud., 16 tšk., 16 atk. kam., 8 rez. perd., 5 išpr. praž.), Donatas Šliogeris (16 tšk.), Henrikas Šliogeris (13 tšk., 7 atk. kam.), Karolis Valiulis (10 tšk.), Gediminas Naikauskas (10 tšk.).

„Greah Death“: Evaldas Zaranka (17 tšk., 7 atk. kam., 8 išpr. praž.), Edgaras Bencevičius (15 tšk.), Nerijus Krygeris (9 tšk.).

„Topo centras“ namuose be didesnio vargo įveikė „Green Death“ ekipą (2012 gegužės 23 d., trečiadienis, 23:15 val.)"Omega" po pratęsimo palaužė "Ragus" (2012 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)Paskutiniosiomis sekundėmis "Kaunas" išplėšė pergalę (2012 gegužės 31 d., ketvirtadienis, 00:12 val.)Tik antroje pusėje atsigavę "Topo Centro" žaidėjai sugebėjo iškovoti sunkią pergalę (2012 gegužės 20 d., sekmadienis, 23:31 val.)