Kolpingo kolegija vs Aleksotas (87:49)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2015 vasario 23 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Keturiese likę „Aleksoto“ žaidėjai neatsilaikė prieš „Kolpingo Kolegiją“

2015 vasario 23 d., Pirmadienis, 23:39 val., peržiūros: 1154

Vasario 23 dieną, 21:30 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Kolpingo Kolegija" (šeimininkai) ir "Aleksotas" (svečiai). Nors pirmoje rungtynių dalyje "Aleksoto" žaidėjams pavyko lygiai žaisti su varžovais, tačiau dėl pražangų limito, ketvirtojo kėlinuko metu vos keturiese likę svečiai nebesugebėjo atsilaikyti ir patyrė triuškinamą pralaimėjimą. Rungtynės baigėsi rezultatu 87:49.

Rungtynių pradžioje abiems komandoms sunkiai sekėsi pataikyti, krepšininkai dažnai klydo ir kurį laiką vyko lygus žaidimas. Vis tik netrukus ėmė ryškėti šeimininkų pranašumas, šie sugebėjo užtikrintai laimėti dvikovas po krepšiais, bet svarbiausia labai sėkmingai provokavo varžovų pražangas. Skirtumas ėmė augti ir nepastebimai komandas skyrė 10 taškų riba. Tačiau "Aleksotas" nenuleido rankų, surengė kelias greitas atakas, bei E. Čižinausko vedami sugebėjo sugražinti intrigą. Prasidedant ilgajai pertraukai "Kolpingo Kolegijos" pranašumas siekė vos vieną taškelį 32:31.

Antroje sustikimo dalyje "Aleksoto" puolimas veikė jau nebe taip užtikrintai, krepšininkų veiksmai arčiau krepšio buvo visiškai sukaustyti, o jų varžovai tik pradėjo įsibėgėti. Ypač didelis kiekis pražangų galiausiai visiškai sukomplikavo svečių situaciją. "Aleksoto" žaidėjai vienas po kito paliko aikštelę, kol ketvirtojo kėlinuko metu liko vos keturiese. Aišku, tokiu momentu komandos žaidimas abiejose aikštelės pusėse sutrinka, o tuo puikiai pasinaudoję "Kolpingo Kolegijos" krepšininkai smaginosi puldami ir jų pranašumas augo su kiekviena minute. Rungtynių pabaigoje skirtumas jau buvo triuškinamas ir "Kolpingo Kolegija" leidusi varžovams pelnyti vos 4 taškelius paskutinio kėlinuko metu, pasiekė puikią pergalę, laimėdami rezultatu 87:49.

Kolpingo kolegija : Tomas Vaškevičius – 26 tšk., Edvinas Masiokas – 17 tšk., Aivaras Bisigirskas – 16 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Martynas Lavrentjevas – 10 tšk.

Aleksotas: Edgaras Čižinauskas – 20 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Ignas Vanagas – 16 tšk., Ernestas Andriuškevičius – 8 tšk.

Keturiese likę „Aleksoto“ žaidėjai nebeatsilaikė prieš „Komandą X“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 22:19 val.)„Elektromontuotojas“ palaužė „Kolpingo Kolegiją“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:40 val.)„Komanda X“ palaužė „Kolpingo kolegiją“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 23:50 val.)Vos vieną tolimą metimą pataikę „Akademijos“ krepšininkai neprilygo „Kolpingo kolegijos“ ekipai. (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:09 val.)„Lituanica“ išplėšė pergalę iš „Kolpingo kolegijos“ rankų (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:51 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ iškovojo pergalę prieš „Kolpingo Kolegijos“ krepšininkus (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 00:45 val.)C lygos starte „Sporto manija“ nugalėjo „Kolpingo kolegijos“ ekipą (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:33 val.)„Aleksotas“ neįveikė „Compensos“ gynybos (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:50 val.)„Aleksotas“ nesugebėjo pasipriešinti „ICE“ komandai (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Aleksotas“ po sunkios kovos įveikė „Rind“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 00:57 val.)