HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA - PLŽMMC vs CELSIS (81:66)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 kovo 21 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava LT-53216

"Hidraulinės sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" pirmame susitikime įveikė "Celsį"

2012 kovo 21 d., Trečiadienis, 22:22 val., peržiūros: 2310

Trečiadienį kovo 21 dieną, Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Hidraulinės sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" ir svečių "Celsis" ekipų. Pirmame kėlinuke pranašesni buvo šeimininkai ir įgijo šešių taškų pranašumą. Antrame kėlinuke abi komandos sužaidė lygiai ir skirtumas tarp jų nepakito. Nors kova ir toliau vyko atkakliai, tačiau likusiuose ketvirčiuose pranašesni išliko šeimininkų krepšininkai, kurie iškovojo pergalę rezultatu 81:66 (24:18, 20:20, 17:12, 20:16).

Nors pirmieji taškus pelnė svečiai, tačiau netrukus "Hidraulinės sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" ekipos krepšininkai atsakė septyniais taškais iš eilės, taip įgydami penkių taškų pranašumą. Kiek vėliau "Celsio" žaidėjai sužaidė atkarpą 6:2 ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Po to abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, po kurių šeimininkai turėjo dviejų taškų pranašumą. Iškart po jų sekė dar septyni aikštės šeimininkų taškai, suteikę jiems devynių taškų persvarą. Į tai svečių žaidėjai atsakė keturiais taškais ir sumažino deficitą iki penkių taškų. Šeimininkai dar buvo įgiję devynių taškų pranašumą, tačiau taiklus tritaškis metimas kėlinio pabaigoje sumažino jį iki šešių taškų. 24:18.

Antrojo kėlinio pradžioje abi komandos apsikeitė sėkmingais išpuoliais, po kurių svečių ekipos žaidėjai sumažino atsilikimą iki penkių taškų, tačiau "Hidraulinės sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" ekipos žaidėjas M.Markevičius, įspūdingai taikliai atakavęs krepšį, pelnė keturis taškus iš eilės ir sugrąžino savo komandai devynių taškų pranašumą. "Celsio" krepšininkai neliko stovėti vietoje ir netrukus pataikė du tolimus metimus, tačiau tarp jų šeimininkai pataikė po dvitaškį metimą, todėl skirtumas tarp komandų sumažėjo tik iki šešių taškų. Toliau žaidimo kreivė vėl krypo šeimininkų link ir jie įgijo devynių taškų pranašumą. Prieš pat ilgąją pertrauką svečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki šešių taškų. 44:38.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai truputį atsipalaidavo, o tuo pasinaudoję "Celsio" krepšininkai spurtavo ir sumažino skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų. Praėjus maždaug trims trečiojo ketvirčio minutėms "Hidraulinės sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" ekipos žaidėjai atsigavo ir iškart surengė spurtą 8:0, taip pirmą kartą rungtynėse įgydami dviženklę dešimties taškų persvarą. Vėliau žaidimas išsilygino ir skirtumas tarp ekipų sumažėjo iki aštuonių taškų, tačiau netrukus šeimininkai surengė dar vieną spurtą, po kurio įgijo trylikos taškų pranašumą. Svečiai nesiruošė pasiduoti ir prieš lemiamą rungtynių dalį sumažino atsilikimą iki vienuolikos taškų. 61:50.

Paskutinėje rungtynių dalyje didesnių stebuklų neįvyko. Pirmomis jo minutėmis pranašesni atrodė svečių krepšininkai, kurie, po kelių sėkmingai suregztų atakų sumažino skirtumą tarp komandų iki šešių taškų, tačiau į tai šeimininkai atsakė penkiais taškais iš eilės ir susigrąžino vienuolikos taškų pranašumą. Į tai "Celsio" žaidėjai atsakė taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar keturi "Hidraulinės sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" ekipos taškai, padidinę skirtumą tarp komandų iki septyniolikos taškų. Rungtynių pabaigoje svečiai dar pelnė du taškus, tačiau turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 81:66.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos žaidėjas Karolis Šabūnas kalbėjo : " Šiandieną pergalė buvo svarbi, kaip ir visada, į aikštelę išeiname galvodami tik apie pergalę, kitokios minties ir nėra. Varžovai buvo stiprūs, buvo atkakli kova, tiesiog trečiojo kėlinio pradžioje šiek tiek "paleidom" varžovus, nekrito metimai. Ketvirto kėlinio pradžioje iškrito jų aštuntas numeris, per kurį žaidė visa komanda ir, kaip sakyti, subyrėjo jų visas mechanizmas ir mums pavyko susikrauti nemažą taškų kraitį ".

"Hidraulinės sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" : M.Markevičius 27 (29 naud.), T.Vasiliauskas 18 (25 naud., 7 išprov.praž.), M.Kudakas 14 (7 rez.perd.), S.Klimkevičius 11 taškų.

"Celsis" : E.Pietaris ir J.Svirka – po 17, G.Pečkaitis ir V.Raudonis – po 12 taškų.

"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" antrą kartą nugalėjo "Celsį" (2012 kovo 28 d., trečiadienis, 22:18 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" be vargo įveikė "Sweco hidroprojektą" (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 22:17 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" pasiekė nesunkią pergalę (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:43 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" įsirašė lengvą (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:02 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" ketvirtfinalį pradėjo pergale (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:11 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" įveikė "Krasta Auto Kaunas" komandą (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 23:12 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" išsaugojo pergalę savo rankose (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 22:21 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" po atkaklios kovos palaužė "Minordiją" (2012 vasario 02 d., ketvirtadienis, 21:00 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" nugalėjo "Kauno grūdus - 2" (2011 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:51 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" susitvarkė su "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 00:18 val.)