Ragai vs Komanda X (59:54)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 17 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Pranašumą iššvaistę „Ragai“ išsaugojo pergalę prieš „Komandą X“

2016 vasario 18 d., Ketvirtadienis, 00:26 val., peržiūros: 1143

Trečiadienį, vasario 17 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Mažosios taurės O pogrupio rungtynės, tarp vietos „Ragų“ ir svečių „Komandos X“ ekipų. Pirmus tris kėlinius iniciatyvą tvirtai laikę ir pranašumą didinę aikštės šeimininkai po trijų kėlinių turėjo penkiolikos taškų pranašumą, tačiau lemiamos rungtynių dalies pradžioje spurtavusi „Komanda X“ sugebėjo sumažinti atsilikimą vos iki trijų taškų. Vis tik, rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę „Ragai“ išsaugojo pergalę rezultatu 59:54 (20:17, 11:7, 19:11, 9:19).

Jau pačioje susitikimo pradžioje aštuonis taškus iš eilės pelnę „Ragai“ atitrūko. Kiek vėliau savo taškų sąskaitą atidarę svečiai nežymiai sumažino atsilikimą, tačiau čia pat penkis taškus iš eilės surinkę aikštės šeimininkai padidino skirtumą tarp komandų iki dvylikos taškų. Tuoj pat du tolimus metimus iš eilės pataikiusi „Komanda X“ braukė deficitą daugiau nei perpus, o realizavę didžiąją dalį baudų metimų dar labiau priartėjo prie varžovų. 20:17.

Antrą kėlinį taikliu tolimu metimu pradėję svečiai rezultatą išlygino, tačiau čia pat ir vėl spurtavę aikštės šeimininkai susigrąžino kelių taškų pranašumą. Ilgai netrukus dar vieną sėkmingą išpuolį surengė „Komanda X“, po kurio sekė šeši „Ragų“ taškai be jokio atsako, kurių dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki septynių taškų. 31:24.

Po ilgosios pertraukos ir toliau sėkmingą žaidimą tęsė aikštės šeimininkai, kurie padidino savo atotrūkį iki trylikos taškų. Kelis taškus iš eilės surinkę „Komandos X“ krepšininkai kiek sušvelnino deficitą, tačiau ir toliau greitą puolimą propagavę „Ragai“ įgijo net šešiolikos taškų pranašumą. Per likusį laiką iki trečiojo kėlinuko pabaigos komandos žaidė apylygiai, tačiau nežymiai geriau pasirodę svečiai kiek sušvelnino atsilikimą. 50:35.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje du tritaškius iš eilės smeigęs G.Vitkauskas inicijavo svečių ekipos spurtą 2:12, kurio dėka skirtumas tarp komandų staiga ištirpo iki penkių taškų. Kiek vėliau aikštės šeimininkai dar bandė taisyti padėtį, tačiau ir toliau agresyvų puolimą demonstravusi „Komanda X“ sumažino deficitą iki trijų taškų. Vis tik, laiko jau nebuvo daug ir šturmą atlaikę „Ragai“ išsaugojo pergalę savo rankose. 59:54.

„Ragai“: Martynas Balkus – 17 tšk., Arnoldas Račickas – 13 tšk. (14 atk. kam.), Mindaugas Kazikaitis – 9 tšk.

„Komanda X“: Ernestas Kalinskas – 14 tšk. (12 atk. kam., 6 perimt. kam., 11 išpr. praž.), Tomas Kursevičius – 13 tšk., Raimondas Gudžiūnas – 9 tšk.

„Green Death“ iškovojo lengvą pergalę rungtynėse prieš „Komandą X“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:22 val.)„Elektrėnai“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Ragus“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 08:53 val.)„KMAIK“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę iš „Komandos X“ rankų. (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:27 val.)Penkiese žaidę „Ragai“ dramatiškoje rungtynių pabaigoje įveikė „BK Centre ‒ 2“ komandą (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 15:20 val.)„Ragai“ atkrintamasias pradėjo įveikdami „Lituanicą“ (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Brentex Trailer“ palaužė „Komandą X“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Green Death“ įtikinamai įveikė „Komandą X“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:11 val.)LCP KK „Partizanas“ nereikėjo daug pastangų nugalėti Komanda X (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Elektrėnai“ ketvirtajame kėlinyje privertė pasiduoti „Komanda X“ ekipą. (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 15:48 val.)„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)