SK „Vertigo“ vs Remza (85:38)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 17 d., Antradienis, 18:10 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

SK „Vertigo“ nesulaukė didesnio „Remzos“ ekipos pasipriešinimo

2015 lapkričio 17 d., Antradienis, 20:21 val., peržiūros: 954

Antradienį, lapkričio 17 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos SK „Vertigo“ ir svečių „Remzos“ ekipų. Iki šių rungtynių SK „Vertigo“ komandos sąskaitoje buvo dvi pergalės ir viena nesėkmė (2-1), tuo tarpu svečiai buvo patyrę tris nesėkmes (0-3).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo SK „Vertigo“ komandos spurtu 11:4. Tada atkarpą geriau sužaidė „Remza“ ir po Ž. Zakraso tritaškio metimo sušvelnino rezultatą iki 13:10. Tačiau ketvirčio pabaigą geriau sužaidė šeimininkai, kurie laimėjo pirmą kėlinuką rezultatu 20:14.

Antrajame kėlinuke vis labiau pradėjo ryškėti SK „Vertigo“ komandos persvara. Po Š. Kenstavičiaus tolimo metimo šeimininkai atitrūko 32:16. Kėlinuko pabaiga buvo itin nerezultatyvi ir komandos išėjo ilsėtis į didžiąją petrauką rezultatui esant 34:20.

Trečiajame kėlinyje „Remzos“ krepšininkams krepšys visiškai užsirišo. Per ketvirtį svečiai pelnė vos keturis taškus, praleido dvidešimt šešis ir po trijų kėlinukų rungtynių nugalėtojas jau buvo visiškai aiškus. SK „Vertigo“ turėjo solidžią persvarą ir pirmavo 60:24.

Paskutiniame kėlinuke šeimininkai naudojosi „Remzos“ klaidomis, rengė vieną greitą ataką po kitos, dar labiau padidino turimą persvarą ir iškovojo trečią pergalę sezone, nugalėdami svečius rezultatu 85:38.

„Sekančiose rungtynėse laukia „Acme – Jabra“ komanda, kuri turi dvi pergales, tad tai bus rungtynės dėl palankesnės vietos grupėje“. SK „Vertigo“ komandos treneris Š.Kenstavičius: „mes nesirenkame varžovo, tiesiog žaidžiame kiekvienas rungtynes taip, kaip galim, būna geresnių, blogesnių dienų, kaip sakant, einame kovoti, nesirenkam varžovo, žaidžiam su visais, o kas laimės, parodys ta diena“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

SK „Vertigo“: Kęstutis Žižys – 21 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Šarūnas Kenstavičius – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Aurimas Dervinskas – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Žilvinas Stašaitis – 12 tšk.

Remza: Raimondas Baliūnas – 13 tšk. (6 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Linas Dzimidavičius – 6 tšk., Žilvinas Zakrasas – 6 tšk.

SK „Vertigo“ neturėjo didelio vargo su „UNO“ ekipa (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 01:34 val.)Puikioje kovoje „Korys“ įveikė „Remzos“ pasipriešinimą (2015 spalio 27 d., antradienis, 23:00 val.)„Acme ‒ Jabra“ rungtynių antroje pusėje palaužė „Remzos“ pasipriešinimą (2015 spalio 20 d., antradienis, 23:07 val.)SK „Vertigo“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „UNO“ ekipos ir šventė nesunkią pergalę. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:22 val.)SK „Vertigo“ Sugebėjo atsirevanšuoti „Šilainiams“. (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 15:49 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ namuose sutriuškino „Remza“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 00:42 val.)„Makroflex“ be didesnio vargo įveikė „Remza“ penketuką. (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 20:35 val.)„Korys“ be vargo susitvarkė su „Remza“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:37 val.)„Šilainių“ penketas nepasipriešino gerokai gausesnėms „Remzos“ pajėgoms (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:48 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remzą“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:29 val.)