Lituanica vs Birštono „Olimpas“ (58:90)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Birštono „Olimpas“ rimto pasipriešinimo iš „Lituanicos“ nesulaukė

2013 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 21:22 val., peržiūros: 1500

Lapkričio 17 dieną, 18.15 val., "T.Ivanausko" vidurinės mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Lituanica" (šeimininkai) ir Birštono „Olimpas“ (svečiai). Šiame susitikime lygiai komandos žaidė tik ketvirtąjame kėlinuke, o visą likusį laiką svečiai iš Birštono tik didino savo pranašumą. "Lituanica" nerado būdų sustabdyti varžovų puolimą ir neugebėjo rimčiau pasirpiešinti puikiai žaidusiems svečiams. Rungtynės baigėsi triuškinama Birštono „Olimpo" pergale, rezultatu 90:58.

Pirmosios rungtynių minutės nebuvo rezultatyvios, krepšininkai vis dar bandė atrasti savo žaidimą, o kova vyko taškas į tašką. Pirmiesiems į priekį pavyko pabėgti šeimininkams, kurie sėkmingai mesdavi dvitaškius metimus atitrūko (10:5), bet tai buvo paskutinis kartas kuomet jie buvo priekyje. Nuo to momento varžovai padidino savo tempą ir žaibiškomis atakomis greitai persvėrė rezultatą savo naudai. Negana to birštoniečiai net neketino sustoti ir išnaudodami ilgą atsarginių žaidėjų suolelį ėmė dominuoti aikštėje. Skirtumas augo su kiekviena minute, "Lituanicos" krepšininkai klimpo kibioje "Olimpo" gynyboje ir tik neblogai provokuojamos pražangos leido "įkvėpti gryno oro" šeimininkams. Prasidedant ilgajai pertraukai dvidešimties taškų pranašumas leido jaustis saugiai Birštono „Olimpo“ žaidėjams, kurie pirmavo rezultatu 27:47.

Antroje rungtynių dalyje "Olimpas" vis dar nemažino tempo ir toliau didino savo persvarą. "Lituanicos" žaidėjai po truputį prarado viltis kautis dėl pergalės ir matyt, tai suveikė teigiamai, nes krepšininkai neturėdami ko prarasti jau rungtyniavo be įtampos ir aikštelėje jautėsi daug laisviau. Skirtumui pasiekus maždaug 30 taškų ribą komandų žaidimas išsilygino, bet tuo pačiu aikštelėje padaugėjo chaotiškų momentų ar skubotų metimų. Paskutinės minutės tebuvo formalumas, o Birštono „Olimpas“ net nebandė suregzti paskutinės savo atakos. Susitikimas baigėsi rezultatu 58:90.

Birštono „Olimpo“ treneris V.Kapačinskas po rungtynių trumpai paminėjo, jog tikėjosi sudėtingesnės kovos iš varžovų.

"Lituanica": Donatas Maciulevičius – 14 tšk., Ričardas Grigaliūnas – 9 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Šimaitis – 9 tšk.

Birštono „Olimpas“: Mangirdas Knyšius – 21 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Knyšius – 16 tšk. (11 atk. kam.), Dovydas Drazdauskas – 14 tšk., Justinas Tamošiūnas – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Čepulionis – 10 tšk.

Birštono „Olimpas“ įrodė esantys stipresni už BC „Partizanas“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 22:16 val.)Birštono „Olimpas“ parklupdė traumų išretintus „Grizlius“ (2014 kovo 14 d., penktadienis, 23:19 val.)Birštono „Olimpas“ lengvai įveikė „Simple“. (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 19:08 val.)Po itin prasto trečiojo kėlinio „Olimpui“ taip ir nepavyko pasivyti „Lituanicos“ (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 17:39 val.)Galingai sužaidę „Compensos“ krepšininkai patiesė „Lituanicos“ komandą (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 21:02 val.)Birštono „Olimpo“ gerai sužaistas antras kėlinys lėmė pergalę prieš „Partizaną“ (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:01 val.)Birštono „Olimpas“ antroje varžybų pusėje palaužė BC„AMBI“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 02:31 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai įveikė „J.Dobkevičiaus mokyklą“ (2013 gruodžio 20 d., penktadienis, 21:48 val.)Rezultatyviose rungtynėse Birštono „Olimpas“ nugalėjo „Krepsininkas.net“ ekipą (2014 sausio 18 d., šeštadienis, 20:51 val.)Birštono „Olimpas“ puikiai sužaidė pratęsimą ir iškovojo kelialapį į aštuntfinalį. (2014 kovo 19 d., trečiadienis, 01:12 val.)