Birštono „Olimpas“ vs J. Dobkevičiaus mokykla (94:62)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 20 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono „Olimpas“ nesunkiai įveikė „J.Dobkevičiaus mokyklą“

2013 gruodžio 20 d., Penktadienis, 21:48 val., peržiūros: 1116

Penktadienį, gruodžio 20 dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko "C" lygos antro etapo rungtynės, kuriose susitiko Biršono "Olimpas" (šeimininkai) ir "J.Dobkevičiaus mokykla" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių aikštelės šeimininkai pradėjo dominuoti aikštelėje, kur susikrovė dviženklį pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 94:62.

Rungtynės prasidėjo dviems taškais su bauda E.Čižinausko, tačiau toliau Birštono "Olimpo" ekipa sugebėjo laimėti atkarpą 12:2, kur persvėrė rezultatą į savas rankas ir susikrovė 7 taškų pranašumą ( 12:5). Likus žaisti apie keturias minutes šeimininkai toliau didino pranašumą tolimais metimais ir paskutinėmis sekundėmis taiklus Mangirdo Knyšiaus dvitaškis metimas padidino persvarą iki dviženklio pranašumo. Rezultatas – 22:12.

Antram kėlinukui prasidėjus svečiai turėjo galimybę sumažinti skirtumą, tačiau nesisekė realizuoti baudos metimų ( 28:20). Įpusėjus kėlinukui "J.Dobkevičiaus mokyklos" ekipa niekaip nesugebėjo įveikti šeimininkų gynybos ir tuo pasinaudoję Birštono "Olimpo" ekipa sugebėjo spurtuoti bet 18:3 atkarpa ir komandas skyrė 23 taškai ( 46:23). Per likusią minutę svečiai apmažino skirtumą dviems taškais. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 47:26.

Trečiąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo "sausai" 7:0, tačiau svečiai sugebėjo atsigauti ir greitomis atakomis sumažino skirtumą iki 18 taškų ( 58:40). Vis dėlto, šeimininkai susiemė į rankas ir atstatė pranašumą per keletą minučių ( 67:43). Mindaugas Knyšius paskutinėmis sekundėmis įsūdė du tolimus tritaškius metimus ir padidino savo komandos pranašumą iki 28 taškų. Rezultatas - 73:45.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus ekipos apsikeitė tolimais metimais ( 81:51). "J.Dobkevičiaus mokykla" nežadėjo taip lengvai nuleisti rankų ir sumažino skirtumą iki 23 taškų, tačiau kėlinuko pabaigą užtikrinčiau sužaidė Birštono "Olimpo" ekipa, kur laimėjo kelinuko pabaigą 8:0 ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu - 94:62.

Po laimėtų rungtynių Birštono "Olimpo" ekipos treneris, V.Kapačinskas, kalbėjo:" Buvo lengvos varžybos. Tikros draugiškos ir kalėdinės rungtynės."

Birštono „Olimpas“: Mindaugas Knyšius – 23 tšk. (7 rezult. perd.), Justinas Tamošiūnas – 17 tšk., Mangirdas Knyšius – 13 tšk. (10 atk. kam.)

J. Dobkevičiaus mokykla: Edgaras Čižinauskas – 25 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Algirdas Adomaitis – 14 tšk. (10 išpr. praž.), Arvydas Černiauskas – 11 tšk.

„Dumblas“ nesunkiai įveikė „J. Dobkevičiaus mokyklą“ (2014 sausio 11 d., šeštadienis, 23:28 val.)„Mattas“ nesunkiai įveikė „J. Dobkevičiaus mokyklą“ (2013 gruodžio 14 d., šeštadienis, 23:05 val.)„Dumblas“ lengvai įveikė „J. Dobkevičiaus mokyklą“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 16:49 val.)Birštono „Olimpas“ lengvai įveikė „Simple“. (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 19:08 val.)„Olimpas“ įveikęs „J. Dobkevičiaus mokykla“ iškovojo pirmą pergalę (2013 lapkričio 16 d., šeštadienis, 22:13 val.)„Sporto Manija ‒ 2“ užtikrintai įveikė „J.Dobkevičiaus mokyklos“ komandą (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 23:58 val.)„Grizliai“ iškovojo lengvą pergalę prieš „J. Dobkevičiaus mokyklą“ (2013 spalio 26 d., šeštadienis, 22:11 val.)„Krepsininkas.net“ atsirevanšavo „J. Dobkevičiaus mokykla“ ekipai (2014 vasario 01 d., šeštadienis, 21:59 val.) „Krepšininkas.net“ nusileido ryžtingai žaidusios „J.Dobkevičiaus mokyklos“ ekipai (2014 sausio 04 d., šeštadienis, 22:30 val.)Birštono „Olimpas“ įrodė esantys stipresni už BC „Partizanas“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 22:16 val.)