Restauratoriai vs Kauno grūdai (78:49)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 balandžio 12 d., Šeštadienis, 19:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Įmonių“ lygos ketvirtfinalyje įtikinama „Restauratorių“ pergalė

2014 balandžio 12 d., Šeštadienis, 22:09 val., peržiūros: 1112

Balandžio 12 d., 19:00 Kauno energijos salėje įvyko „Įmonių" lygos, „Rind“ pirmenybių pirmosios ketvirtfinalio rungtynės tarp „Restauratorių" ir „Kauno grūdų" komandų. Netikėtai lengvai, rezultatu 78-49, pergalę šventė „Restauratoriai".

Rungtynes dėl techninių kliūčių abi komandos pradėjo gerokai vėliau nei turėjo prasidėti rungtynės. Vos šešiese į rungtynes susirinkusi „Kauno grūdų" komanda pirmajame kėlinuke prametė viską, ką tik buvo galima pramesti. Tragiškas susiklostęs pirmasis kėlinukas (5-18), „Kauno grūdų" komandai nežadėjo nieko gero šiose rungtynėse. Antrajame kėlinuke pasipylė taiklūs „Restauratorių" tritaškiai metimai ir po dviejų kėlinukų komandas jau skyrė 22 taškai, 42-20.

Po didžiosio pertraukos „Kauno grūdų" komandos žaidimas pagyvėjo ir per trečiąjį kėlinuką pelnyta 20 taškų. Tiesa gynyboje „Kauno grūdų" komanda nežibėjo. Trečiasis kėlinukas 20-18, „Kauno grūdų" naudai. Ketvirtajame kėlinuke abi komandos daugiau stoviniavo, nei žaidė krepšinį. Atrodo, jog „Kauno grūdų" komanda susitaikė su pirmuoju ketvirtfinalio pralaimėjimu ir mintimis jau rengėsi atsakomosioms varžyboms. Galutinis rezultatas 78-49 užfiksavo solidžią „Restauratorių" pergalę. Serijoje iki dviejų pergalių „Restauratoriai" įsiveržė į priekį, 1-0.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Restauratoriai: Jonas Snudaitis – 21 tšk., Julius Rajackas – 13 tšk., Vygintas Kalesnikas – 10 tšk., Augustas Mikalonis – 10 tšk.

Kauno grūdai: Linardas Andrulis – 14 tšk. (7 išpr. praž.), Vaidotas Stankevičius – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Praninskas – 10 tšk.

Beveik visas rungtynes pirmavę „Restauratoriai“ iškovojo pergalę (2013 spalio 26 d., šeštadienis, 21:50 val.)„Kauno Švara“ nepasipriešino „Restauratoriams“ (2014 kovo 15 d., šeštadienis, 17:13 val.)„Kauno Grūdai“ pasiekė revanšą“Įmonių“ lygos ketvirtfinalyje (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 23:08 val.)Po dramatiškos kovos „Restauratoriai“ palaužė savo varžovus (2014 vasario 22 d., šeštadienis, 19:21 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Lesto“ (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)Prastai startavę „Restauratoriai“ sugebėjo iškovoti solidžią pergalę (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 17:50 val.) „Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ įrodė savo pranašumą prieš „Restauratorių“ ekipą. (2014 sausio 11 d., šeštadienis, 19:43 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Rapalos“ ekipą. (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 18:10 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Baubilas & Granex“ komandą. (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 23:53 val.)Po dramatiško trilerio „Restauratoriai“ žengia į ketvirtfinalį (2014 balandžio 02 d., trečiadienis, 23:50 val.)