Sparta vs Baltic Transline (49:73)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 24 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Baltic transline“ nukovė spartiečius

2015 lapkričio 24 d., Antradienis, 23:45 val., peržiūros: 1280

Lapkričio 24 dieną „ALT reklama“ C lygos pirmenybėse paskutines grupes varžybas žaidė šeimininkų rolėje buvusi „Sparta“ ir svečių ekipa „Baltic transline“. Abi ekipos iki šio susitikimo buvo suklupusios tik po kartą ir turėjo savo krepšelyje po 4 pergales, todėl šiandien sprendėsi, kas bus ta ekipa kuri užims antrąją vieta grupėje ir užtikrintai žygiuos į didžiąją taurę.

Nuo rungtynių pradžios nekilo klausimu, kas yra aikštelės šeimininkai. Sužaidus 6 minutes sausu rezultatu „Sparta“ buvo priekyje (12:0). Svečiams tai buvo tikrai šaltas dušas po tokios pradžios. Vis dėlto antroje kėlinuko pusėje „Baltic transline“ grįžo į kovą dėl pergales ir po 10 minučių atsilikinėjo tik 1 tašku (14:13).

Antrajame kėlinuke pirmieji taškų sąskaitą vėl atidarė šeimininkai A.Kilas įmesdamas tritaškį ir padidindamas persvarą. Toliau Spartą nemažino apsukų ir vėl turėjo dviženklią persvarą (26:15).Tačiau svečiai jau buvo pabudę iš miego ir neleido varžovams šuoliuoti į priekį ir atsakė puikią gynybą, kuri šeimininkams leido pelnyti tik 3 taškus per likusį laiką. Ir po 20 minučių žaidimo jau pirmavo „Baltic transline“ (29:30).

Po ilgosios pertraukos abi ekipas kankino taškų badas, nei viena ekipa niekaip negalėjo pelnyti tašku ir sužaidus 4 minutes pirmieji pataikę šeimininkai. Vis dėlto į tai „Baltic transline“ atsakė greitai mini spurtu (0:7). Nors šiame kėlinuke „Sparta“ vyrai turėjo daug progų puolime kartoti nepataikytus metimus, tačiau jais nepasinaudojo ir po 3 kėlinukų jau turėjo dviženklį atsilikimą (36:46).

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkų ekipoje pasirodė pirmieji nuovargio požymiai. Ta pastebėję varžovai suskubo pasinaudoti ir jau svečiai pirmavo daugiau nei 20 taškų. „Sparta“ vyrai nebeturėjo jėgų kovoti, todėl turėjo pripažinti varžovų pergalę rezultatu (49:73).

Po rungtynių „Baltic transline“ treneris paklaustas kodėl tokia sunki pradžia, ir kas lėmė lūžį trečiajame kėlinuke?

Sunkiai pripratome prie salės, labai slidi kaip čiuožykla, tačiau vėliau įsižaidėme ir sugebėjome laimėti. Viena iš priežasčių gynybą, neblogai sustovėjome zoninėje gynyboje.

„Sparta“ treneris paklaustas, kodėl nepavyko pasikeiti pergales, nors ir gera pradžia puse darbo?

Be reikalo pradžioje rezultatą pamatėme, apsidžiaugėme. Jei iš tikrųjų tai pavargome.

Kodėl sunkiai sekėsi pulti prieš zonine gynybą?

Manau nuovargis buvo didelė priežastis, nebuvo susirinkę aukštaūgiai ir neturėjome keitimų.

Sparta: Antanas Kilas – 16 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Giedrius Prabulis – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Renatas Dabašinskas – 10 tšk.

Baltic Transline: Martynas Veršinskas – 17 tšk., Modestas Paršeliūnas – 13 tšk., Darius Kisielius – 11 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

HerkusJ2015 lapkričio 25 d., 01:04 val.
nice :D as tomas kazkoks :D
„Baltic Transline“ parklupdė „Hidraulines sistemas“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 17:25 val.)„Baltic Transline“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „ASU“ pranašumą (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 16:59 val.)BC „Straight“ nepaliko vilčių „Spartai“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:06 val.)„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvara“ ekipos pasipriešinimą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 16:54 val.)Klaidose paskendę „Baltic Transline“ nepasipriešino Jonavos LSK „Technoerai“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 16:44 val.)„ASU“ antrą kartą susidorojo su „Baltic Transline“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)BC „BOOM“ gana nesunkiai įveikė „Batic Transline“ komandą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:58 val.)BC „BOOM“ po nesunkios kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su „Sparta“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:37 val.)