Sabonio krepšinio centras vs Topo centras (84:80)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sabonio krepšinio centras” išbarstė persvarą, tačiau nugalėjo „Topo centras“ ekipą

2013 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 23:10 val., peržiūros: 1367

Trečiadienį, lapkričio 27 dieną, A. Sabonio sportocentre įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Sabonio krepšinio centras” ir svečių “Topo centras” komandų. Tris rungtynių ketvirčius saugią persvarą turėję "Sabonio krepšinio centras” ketvirtajame kėlinyje leido savo varžovams "Topo centras" priartėti ir likus žaisti mažiau nei 5 minutes komandos skyrė tik 5 taškai, o pačioje runtynių pabaigoje likus 23 sek. rezultatu (83:80) pirmaujant "Sabonio krepšinio centras” ekipai varžovai turėjo progą rezultatą išlyginti, tačiau ataka nepavyko ir rungtynės baigėsi "Sabonio krepšinio centras” pergale (84:80).

Rungtynių pradžia geriau susiklostė "Sabonio krepšinio centras” ekipai. Jie nuo pat susitikimo pradžios ėmėsi darbo ir visą šį kėlinį pirmavo. Tiesa, varžovai nors ir lėčiau pradėjusi susitikimą, tačiau po truputį "įsivažiavo" ir įpusėjus pirmajam kėliniui komandas skyrė vos 2 taškai (16:14). Vis tik, antroji pirmojo kėlinio pusė priklausė šeimininkų ekipai, kuri galiausiai po pirmojo ketvirčio pasididino savo pranašumą iki 9 taškų (25:16).

Antrajame ketvirtyje vyko kiek lygesnė kova. Tiesa, "Sabonio krepšinio centras” ekipa šiame kėlinyje niekaip negalėjo atidaryti savo taškų sąskaitos ir tai tęsėsi iki 5:33 minutės. O šią nesėkmingą šeimininkų atkarpą puolime pasinaudoję svečiai sumažino savo atsilikimą iki 2-ų taškų (25:23). Visgi, tuomet prabilo "Sabonio krepšinio centras” ekipos žaidėjas I.Birbalas, kuris paeiliui pelnė 8 taškus ir leido savo ekipai susikrauti saugų 10-ies taškų pranašumą, o kėliniui baigiantis komandas skyrė 9 taškai (39:30).

Trečiasis ketvirtis abejoms ekipoms buvo rezultatyvus, tačiau banguotas. Jo pradžioje geriau sekėsi "Sabonio krepšinio centras” ekipai, kuri vienu metu įgijo 16 persvarą (48:32), tačiau varžovai vis tik sugebėjo atsitiesti ir įpusėjus kėliniui sumažino atsilikimą iki 9 taškų. Nuo to momento vėl kiek sėkmingiau rungtyniavę šeimininkai įgijo rekordinę persvarą (63:42), tačiau varžovai ir vėl rado spragų varžovų gynyboje ir kėliniui pasibaigus sumažino deficitą iki 12 taškų.

Per paskutines 10 -imt minučių "Sabonio krepšinio centras” varžovai sugebėjo ištirpdyti šeimininkų turėtą pranašumą ir likus 23 sekundėm komandas skyrė tik 3 taškai. Vis tik svečių paskutinė ataka nepavyko taip, kaip norėjo, ir galutinis teisėjų švilpukas skelbė "Sabonio krepšinio centras” pergalę rezultatu (84:40).

Po rungtynių nugalėtojų komandos "Sabonio krepšinio centras” žaidėjas I.Birbalas kalbėjo: "tiek mums, tiek varžovams šitos varžybos buvo svarbios, nes galima manyti sprendėsi likimas, kuri komanda žengs į kitą etapą įmonių lygoje. O rungtynės buvo tokios atkaklios. Na, mes labai norėjome patekti į kitą etapą, todėl labai stengėmės, kovojom ir ko pasekoje nugalėjome varžovus".

Naudingiausi žaidėjai

Sabonio krepšinio centras: Darius Sirtautas – 34 tšk. (5 rezult. perd.), Irmantas Birbalas – 18 tšk. (12 atk. kam., 8 išpr. praž.), Vytautas Žvirblis – 14 tšk., Dalius Lubys – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Topo centras: Edvinas Gramauskas – 29 tšk. (5 išpr. praž.), Edvardas Jašinskas – 19 tšk. (11 atk. kam.), Aurimas Dervinskas – 16 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„Sabonio krepšinio centras“ pranoko „Celsį“ (2014 kovo 19 d., trečiadienis, 23:08 val.)Įtemptoje kovoje „Sabonio krepšinio centro“ komanda nugalėjo „Trukmė & Kautra ‒ DB“ ekipą (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 22:38 val.)Nesustabdomai žaidę „Sabonio krepšinio centras“ nugalėjo „Best 4 you“ (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)Tik penkiese susirinkę „Sabonio krepšinio centras“ neatsilaikė prieš „Restauratorius“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 23:45 val.)„Kauno tiltai“ nugalėjo „Topo centrą“ (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 00:19 val.)Po sunkios kovos „Sabonio krepšinio centras“ įveikė „Ryterną“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Sabonio krepšinio centras“ nesulaukė rimto pasipriešinimo iš „KTU“ komandos (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 23:11 val.)Solidi „Sabonio Krepšinio Centro“ pergalė ir garbingo žaidimo pavyzdys (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 22:27 val.)„Sabonio Krepšinio Centras“ krito po pratęsimo (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Sabonio krepšinio centras“ palūžo lemiamame kėlinyje (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 21:52 val.)