UNITED vs BC SPORTO FĖJA - 2 (128:73)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

„United“ toliau triuškina varžovus ir gerina lygos rekordus

2009 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 16:47 val., peržiūros: 6043
Gruodžio 20 dieną „Santaros“ gimnazijoje ginklus surėmė dvi „C“ lygos ekipos „United“ (šeimininkai) ir "BC Sporto fėja – 2“ (svečiai). Jau pirmajame kėlinyje pabėgę į priekį šeimininkai varžybų tempą kontroliavo visas keturiasdešimt minučių. Šia pergale „United“ ne tik įsitvirtino trečioje turnyrinės lentelės vietoje , tačiau ir pagerino du lygos rekordus 128:73 (21:14, 27:16, 32:19, 48:24).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų ekipos laimėtu ginčo kamuoliu. Pirmoje kėlinio pusėje svečiai sugebėjo pataikyti du tolimus metimus iš eilės ir pabėgti į priekį 4:8. Šia persvara svečiai ilgai džiaugtis negalėjo. Puikiai sužaidęs M.Tauro ir G.Jevstignejevo tandemas išvedė savo komandą į priekį (12:8). Kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko vėl atitrūkti iki 6 taškų (18:12). Ketvirtį užbaigė nuo atsarginių suolelio pakilusio A.Cibulsko tolimas metimas 21:14.

Antrąjį ketvirtį sėkminga atkarpa pradėję „United“ komandos krepšininkai savo persvarą padidino iki dvidešimties (35:15). Įpusėjus ketvirčiui truputį sumažino .deficitą (37:22). Žaisdami kiek atsipalaidavę šeimininkai pradėjo daryti klaidų , todėl atotrūkis augo lėtesniu tempu. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 48:30

Trečiame ketvirtyje R.Simanavičius („United“) pademonstravo puikų žaidimą ir vien per šį ketvirtį surinko dvidešimt taškų. Svečiams niekaip nepavyko sustabdyti įsibėgėjusios varžovų priekinės linijos. „BC Sporto fėja – 2“ po šio kėlinio jau turėjo 31 taško deficitą 80:49.

Paskutiniame kėlinyje šeimininkų ekipa pradėjo spausti varžovus. Net ir turėdami solidų pranašumą „United“ krepšininkai netausojo jėgų ir žaidė pilnu tempu. Šios pastangos nenuėjo veltui. Šeimininkai šiose varžybose pagerino net du „C“ lygos rekordus : daugiausia pelniusios taškų per rungtynes ir pataikiusios daugiausia dvitaškių metimų. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 128:73.

Po varžybų pakalbintas „United“ komandos strategas M.Lebedys teigė : „ – Šiandiena vaikinai žaidė savo malonumui, nes turnyrinėje lentelėje mes žemiau trečiosios vietos nenukrisime, o komanda užsivedus ir nori sužaisti kuo geriau ir gražiau, o tai jie moka daryti, po prastos sezono pradžios mes įsivažiavome. Komanda nori gerinti lygos rekordus ir žaisti patrauklų akiai žaidimą. Gerai, kad visi vaikinai supranta vienas kitą ir kaip turi žaisti tikra komanda, ateityje tikimės geresnių rezultatų. Labai džiaugėmės pergale, žinoma varžovai gal nežaidė gerai, bet linkime jiems sėkmės. Stengsimės ir toliau kovoti, nes sportinė forma dar tik pradeda kilti į viršų, tikimės žaisti dar geriau, malonu, kad visi žaidėjai renkasi į varžybas ir tikimės iškovoti daugiau pergalių, vertinam kiekvieną varžovą ir kovojame iki galo, bei tikimės, kad pavyks išvengsime traumų “.

"United" : R.Simanavičius 39 , A.Malinauskas 29 , G.Jevstignejevas 19.
"BC Sporto fėja – 2“ : D.Baniulis 21, J.Vasilevskis 12.

“United” sutriuškino varžovus ir pagerino vieną lygos rekordą (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:12 val.)II ture "United" ir toliau "skina" pergales (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 22:00 val.)"United" išlieka vienvaldžiais lyderiais (2010 vasario 01 d., pirmadienis, 23:22 val.)"United" svečiuose sutriuškino "Grizlių" komandą (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 19:24 val.)"United" tik per didelius vargus pateko į C lygos finalą (2010 balandžio 10 d., šeštadienis, 18:15 val.)Nervingose varžybose „United“ nesunkiai iškovojo pergalę (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 22:25 val.)„United“ tik po sunkios kovos palaužė „Kėdainius“ (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 21:30 val.)Po sunkios „Vėsidana & koluna“ pergalės „krito“ dar vienas lygos rekordas (2010 sausio 29 d., penktadienis, 00:50 val.)Tik paskutiniame kėlinyje "United" palaužė varžovus (2009 lapkričio 24 d., antradienis, 23:53 val.)"United" turėjo gerokai pavargti dėl pergalės (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 15:36 val.)