KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA vs DOBILAS (67:46)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 15 d., Antradienis, 20:00 val. @ Jachtklubo sporto salė, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas LT-52337

"Kauno orouostas & Lana Lecta " įveikė "Dobilą"

2011 lapkričio 15 d., Antradienis, 22:50 val., peržiūros: 3512

Antradienį (11.15) 20val., "Jachtklubo" sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės , kuriose susikovė "Kauno orouostas & Lana Lecta " (šeimininkai) ir "Dobilas" (svečiai). Pirmojoje rungtynių pusėje vyko atkakli kova, tačiau po ilgosios pertraukos,daug gausiau susirinkę aikštelės šeimininkai gan lengvai įrodė savo pranašumą, rezultatu 67:46.

Rungtynes geriau pradėjo "Kauno orouostas & Lana Lecta " – daug geresnė kova dėl atšokusių kamuolių leido įpusėjus kėlinukui susikrauti 5 taškų pranašumą – 13:8. Tačiau vėliau prabudo ir svečiai. "Dobilas" antroje ketvirčio pusėje metė beveik 100 procentų taiklumu ir sugebėjo išlyginti rezultatą. Po pirmųjų 10 minučių rezultatas buvo lygus – 19:19.

Antrąjame kėlinuke komandos ir toliau žaidė taškas į tašką. Svečių ekipoje šiandien nesulaikomas buvo Mindaugas Jozėnas, šiandien pelnęs 22 taškus ir išprovokavęs net 13 varžovų pražangų. Esminis rungtynių lūžis įvyko ketvirčio pabaigoje, kai "Kauno orouostas & Lana Lecta " pradėjo spausti savo varžovus, versdami juos daryti vieną klaidą po kitos. Po tragiškų 2 minučių "Dobilas" leido savo varžovams susikrauti 11 taškų pranašumą – 39:28.

Antrojoje rungtynių dalyje žaidimas šiek tiek aprimo, tačiau aikštelės šeimininkai visąlaik laikėsi saugaus dviženklio atstumo. Naudingiausias pastarųjų gretose šiandien buvo Karolis Čepononis, šiandien surinkęs 21 naudingumo koeficiento balą. Kėlinuko pabaigoje "Kauno orouostas & Lana Lecta " ir vėl pabandė paspausti savo varžovus,tačiau presingas nedavė tokios naudos kaip prieš ilgąją pertrauką ir prieš finalinę rungtynių dalį komandas skyrė 13 taškų – 54:41.

Ketvirtasis kėlinukas buvo tikras "taškų badas" "Dobilui". Per šią rungtynių dalį jie viso labo pelnė vos 5 taškus ir nebesugebėjo gražinti intrigos. Svečiams buvo labai sunku kovoti prieš 11 aikštelės šeimininkų žaidėjų, kai savo gretose turėjo vos 7. Rungtynės baigėsi pelnyta "Kauno orouosto & Lana Lecta " ekipos pergale, rezultatu 67:46.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Tomas Ananka sakė : " Antrojo kėlinuko pabaigoje paspaudėm, padarėm persvarą ir paskui laikėmės. Pradėjom spaust – pradėjom laimėt. Vyrai dar tik po traumų grįžę, tačiau pagaliau turim pilną komandą."

"Dobilo" ekipos treneris Mindaugas Jozėnas komentavo : " Mes esam nauja komanda – trys iš šešių žmonių nauji. Mums trūko susižaidimo, o mokėti atsilaikyti prieš spaudimą reikia bent keletos treniruočių, nepakanka minutinės pertraukėlės. Ir galiausiai pavargom, nes šešiese buvom. Sveikinam varžovus su pergale, tikimės pasistiprint."

"Kauno Orouostas & Lana Lecta" įtikinamai įveikė "Vijorą" (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 00:20 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" patyrė apmaudžią nesėkmę (2012 sausio 07 d., šeštadienis, 17:13 val.)„Kauno Orouostas & Lana Lecta“ suklupo savo aikštėje (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 23:14 val.)Kauno orouostas & Lana lecta" atsirevanšavo "Celsiui" (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" išsaugojo pergalę savo rankose (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 22:14 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo vargo su "Kauno Švara" (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 21:50 val.)"Kauno oro uostas & lana lecta" po pratęsimo palaužė "Jaunalietuvių sporto organizaciją" (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 22:33 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo daug vargo su "Elektromontuotoju" (2011 gruodžio 27 d., antradienis, 20:18 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo vargo su "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:15 val.)Negausiai susirinkę "Kauno orouosto & Lana lecta" ekipos krepšininkai patyrė nesėkmę (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 19:37 val.)