Lapės vs Laipsniai (88:97)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Tritaškių lenktynėse pergalę pasiekė „Laipsniai“

2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 18:56 val., peržiūros: 1231

Sekmadienį, sausio 24 dieną, A.Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Lapių“ ir svečių „Laipsnių“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios kiek geriau žaidę svečiai sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą. Antrame kėlinuke aikštės šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir sugebėjo rezultatą išlyginti. Po ilgosios pertraukos abi ekipos žaidė labai panašiai, tačiau ketvirtame kėlinuke prasidėjusį tritaškių konkursą laimėjo svečių ekipos krepšininkai. 88:97 (11:22, 31:20, 19:26, 27:29).

Susitikimą žymiai geriau pradėję svečiai spurtavo 0:10 ir iškart atitrūko, tačiau ilgai netrukus savo taškų sąskaitą atidarė ir „Lapių“ krepšininkai, kurie ilgainiui sumažino deficitą iki šešių taškų. Kiek vėliau, pirmojo kėlinuko laikui perkopus į antrą pusę žaidimas kiek išsilygino ir abi ekipos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kėlinuką geriau užbaigę „Laipsniai“ susigrąžino dviženklę persvarą. 11:22.

Antrasis ketvirtis prasidėjo aikštės šeimininkų spurtu, kurio dėka skirtumas tarp komandų ištirpo daugiau nei perpus. Į tai svečiai atsakė vos vienu taikliu baudos metimu, po kurio sekė dar viena rezultatyvi „Lapių“ atkarpa, leidusi joms persverti rezultatą savo naudai. Kiek vėliau atsigavę „Laipsniai“ susigrąžino iniicatyvą, tačiau šįkart kėlinuką geriau užbaigę šeimininkai sugebėjo rezultatą išlyginti. 42:42.

Po ilgosios pertraukos ir toliau klostėsi apylygė kova, tačiau aikštės šeimininkų snaiperių dėka „Lapėms“ pavyko kiek atitrūkti. Nepaisant to, svečių žaidėjai nesiruošė nusileisti ir čia surengė spurtą, kurio dėka susigrąžino šešių taškų persvarą. Per likusį laiką ir toliau kiek geriau rungtyniavę svečių ekipos krepšininkai padidino savo pranašumą iki septynių taškų. 61:68.

Paskutinę rungtynių dalį žymiai geriau pradėję „Laipsniai“ dar labiau atitolo nuo priešininkų įgydami jau keturiolikos taškų pranašumą. Vėliau prasidėjo abiejų komandų tritaškių konkursas, abi ekipos viena po kitos keitėsi taikliais tolimais metimais, tačiau kiek geriau pataikė aikštės šeimininkai, kurie nežymiai sumažino deficitą. Vis tik, pranašumą išsaugoti sugebėję svečiai pasiekė pergalę rezultatu 88:97.

„Lapės“: Antanas Žvirblis – 31 tšk. (11 atk. kam.), Aivaras Datas – 22 tšk., Mindaugas Alekna – 15 tšk.

„Laipsniai“: Marius Liepa – 29 tšk. (7 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Saulius Banaitis – 24 tšk., Aurimas Jurkšaitis – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Marius Navikas – 11 tšk.

Tik ketvirtajame kėlinyje Jonavos LSK „Technoera“ įveikė „Laipsniai“ ekipą (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:25 val.)Per anksti pergale patikėję „Laipsniai“ turėjo vargo su Baltijos „Mirtinais pingvinais“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:58 val.)Veiverių „Amberis“ nugalėjo „Lapės“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)„OnRoll“ šventė lengvą pergalę prieš penkiese susirinkusius „Lapės“ krepšininkus (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Compensa“ užtikrintai įveikė „Lapes“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)Galingai startavę „Laipsniai“ susidorojo su „Lapėmis“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 00:06 val.)Lygių varžovų dvikovoje iki paskutinių sekundžių „Ryterna Group“ parklupdė „Laipsnius“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:57 val.)Stipriausia „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Mažosios taurės komanda tapo „Laipsniai“ (2016 gegužės 07 d., šeštadienis, 00:27 val.)„ASU“ iškovojo antrąją pergalę (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)