Kauno technikos kolegija vs Sporto manija – OTO (40:84)Kauno Mero taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 09 d., Trečiadienis, 17:20 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Sporto Manija ‒ OTO“ į antrąjį turą žengia galinga pergale

2013 spalio 09 d., Trečiadienis, 22:40 val., peržiūros: 1426

Trečiadienio vakarą Kauno Technikos Kolegija Mero taurės rungtynėse priėmė "Sporto Manija – OTO" krepšininkus. Be pralaimėjimų žengianti "Sporto Manija – OTO" šįvakar didelio pasipriešinimo nesulaukė – "KTK" krepšininkai patiesti rezultatu 40:84.

Rungtynės prasidėjo svečių spurtu 10:0. "KTK" atsakė N.Aleknavičiaus dvitaškiu ir gavo dar vieną "nokdauną" 11:0. Po pirmojo kėlinuko – 2:21.

Antrajame kevirtyje šeimininkams sekėsi ne ką geriau – po serijos 15:2, "Sporto Manija – OTO" pirmavo 4:36. Antroje kėlinio pusėje "KTK" krepšininkams atakuoti sekėsi kiek geriau, tačiau bendras rezultatas liko nepavydėtinas – 10:40.

Po ilgosios pertraukos "KTK" į aikštelę grįžo su nauja energija ir pradėjo ketvirtį serija 5:0, tačiau greit gavo svečių atkirtį 10:0 (15:50). Kėlinuko pabaigoje iniciatyvą tvirtai laikė "Sporto manija – OTO" ir dar labiau didino persvarą. Po trijų kėlinių svečiai pirmavo 21:64.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai atpalaidavo savo gynybos gniaužtus ir galų gale leido pasireikšti "KTK" puolėjams. Suteikta laisve šeimininkai pesinaudojo ir rinko taškus, neatsilikdami nuo varžovų. Paskutinįjį kėlinį komandos sužaidė beveik lygiai – 19:20, tačiau galutinis rezultatas anaiptol nebuvo panašus į lygų, "Sporto Manija – OTO" laimėjo 40:84.

"Akivaizdžiai matyti komandų pajėgumų skirtumas, tačiau dar viskas prieš akis, o kol kas mes einame į kitą etapą" – kalbėjo "Sporto Manija – OTO" komandos vadovas M.Vaškūnas.

Kauno technikos kolegija: Tadas Miliūnas – 9 tšk., Donatas Podžiūnas – 8 tšk., Nerijus Aleknavičius – 8 tšk.

Sporto manija – OTO: Elvinas Kalūginas – 21 tšk. (11 atk. kam.), Rytis Adžgauskas – 21 tšk., Paulius Grigaitis – 12 tšk.

„Sporto manija ‒ OTO“ įveikė „Kolegas“ ir keliauja į pusfinalį (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ nepaliko didesnių vilčių kolegoms „Sporto Manijai“ (2013 spalio 31 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)"Sporto manija - OTO" lengvai įveikė "Green Death" (2013 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)BC „Gazuotas Pienas“ be jokio vargo peržengė ketvirtfinalio barjerą (2013 spalio 22 d., antradienis, 00:09 val.)„Sporto manija ‒ Otto“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vertigo“ pasipriešinimą (2013 spalio 03 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ vos negavo skaudaus antausio nuo „Green Death“ krepšininkų (2013 spalio 16 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Kauno Mero Didžiosios Taurės“ finale po permainingos ir emocingos kovos triumfavo „Sporto Manija ‒ Oto“ (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 00:45 val.)"Green death" vos neišleido pergalės iš rankų (2013 spalio 02 d., trečiadienis, 19:13 val.)"Kauno technikos kolegija" neatsilaikė prieš "Vertingo" (2013 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 19:29 val.)