SLKALDK AKADEMIJA vs KAUNO SAVIVALDYBĖ & POLICIJA (55:84)30+ lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2013 kovo 24 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Kauno savivaldybė & Policija išlygino serijos rezultatą dvikovoje su SLKALDK Akademija

2013 kovo 24 d., Sekmadienis, 22:03 val., peržiūros: 2465

2013-03-24 dieną, 30+ Sport turas lygos ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse Kauno Centro Sporto mokykloje susitiko SLKALDK Akademija (šeimininkai) ir Kauno savivaldybė & Policija (svečiai). Pirmąjame kėlinyje vyko atkakli kova, antrąjame jau svečiai susikrovė dviženklę persvarą. Trečiąjame skirtumas dar labiau išaugo ir buvo jau septyniolika taškų. Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas, tačiau svečiai vis tolo ir galutinis rezultatas užfiksavo Savivaldybės pergalę rezultatu – 55:84 (19:24, 13:18, 13:20, 10:22).

Dvikova prasidėjo penkiais T.Simučio taškais, į ką vienu baudos metimu iš dviejų atsakė Dainius Balkus ir rezultatas – 1:4. Po du taškus pelnė komandos, o tuomet dar septynis pridėjo Savivaldybė ir Policija ir rezultatas jau – 3:14. Po du taškus pelnė komandos, o tuomet dešimt taškų be atsako pelnė Akademija ir skirtumas ištirpo iki minimumo – 15:16. Per kitas dvi minutes Akademija išlygino rezultatą – 19:19, o kėlinį svečiai pabaigė penkiais taškais ir po pirmo ketvirčio – 19:24.

Antrasis kėlinys prasidėjo dvitaškiu, kurį pelnė Gediminas Banaitis-Skrandis, o tritaškiu atsakė Artūras Nausėda ir rezultatas – 22:26. Devynis taškus pelnė Savivaldybė & Policija ir skirtumas išaugo iki trylikos – 22:35. Du taškus pelnė Mantas Rudaitis, o tritaškiu atsakė Evaldas Sparnauskas ir rezultatas – 24:38. Du tritaškius pataikė Artūras Nausėda, o du taškus pelnė Evaldas Sparnauskas ir skirtumas dešimt taškų – 30:40. Kėlinį komandos užbaigė apsikeisdamos po du taškus ir po dviejų kėlinių – 32:42.

Trečiasis kėlinys prasidėjo svečių atkarpa 6:2 ir rezultatas – 34:48. Po tris taškus apsikeitė komandos, o tuomet dar devynis taškus pridėjo Savivaldybės komanda, dviem atsakė Akademija ir skirtumas išaugo jau iki 21 taško – 39:60. Po du taškus apsikeitė komandos, o kėlinį keturiais taškais užbaigė šeimininkai ir sumažino atsilikimą iki septyniolikos – 45:62.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeitus po keturis taškus, kai dar šešis pridėjo svečiai ir rezultatas – 49:72. Vieną baudos metimą iš keturių pataikė Akademija ir skirtumas 22 taškai – 50:72. Atkarpą 10:2 laimėjo svečiai ir skirtumas tapo jau trisdešimt taškų – 52:82. Kėlinį užbaigė komandos apsikeisdamos sėkminomis atakomis ir galutinis rungtynių rezultatas – 55:84.

Savivaldybė & Policija išlygino serijos rezultatą 1:1. Lemiamos rungtynės vyks Savivaldybės komandos aikštelėje.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Raimundas Miladauskas sakė – Mėgėjų lyga tuo ir žavi, kad neaišku kas ir kiek susirinks į rungtynes. Praeitose rungtynėse mes nesusirinkom ir turėjom žaisti tik su vienu aukštu žmogum, šį kartą varžovai nesusirinko, o pas mus buvo jau penki aukšti tai turėjom dalinti laiką. Labai tikiuosi, kad paskutiniame mače susirinks abi komandos pilnų sudėčių ir išsiaiškinsim, kuri komanda stiprenė.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė – Tadas Simutis (18), Evaldas Sparnauskas (17), Raimondas Baltrušaitis (13, 15 naud. bal., 11 atk. kam.), Tadas Ališauskas (12, 25 naud. bal., 5 rez. perd.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Dainius Balkus (17, 11 naud. bal., 5 išpr. pr.), Artūras Nausėda (16, 18 naud. bal.), Mantas Rudaitis (15, 20 naud. bal., 12 atk. kam., 5 rez. perd., 6 per. kam., ) taškų.

Kauno savivaldybė & Policija rungtynių gale vos neprisižaidė su Šernais (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 22:39 val.)Kauno savivaldybė & Policija po dramatiškos kovos vienu tašku palaužė Makroflex (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:55 val.)Kauno savivaldybė & Policija rungtynių pabaigoje palaužė BC Spurtas & Liuksas (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 22:37 val.)"Kauno Savivaldybės & Policijos" tritaškiai metimai pražudė BC "Spurtą & Liuksą" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 23:41 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" užlipo ant paskutiniojo apdovanojimų pakylos laiptelio (2013 gegužės 04 d., šeštadienis, 16:43 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ pasiekė nesunkią pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 22:53 val.)Permainingoje lygių varžovų dvikovoje pergalė šventė "SLKALDK Akademija" (2012 gruodžio 07 d., penktadienis, 21:31 val.)"Kauno autobusai" negailestingai sutriuškino "SLKALDK Akademiją" (2013 kovo 09 d., šeštadienis, 17:21 val.)"Judam" gerokai patampė nervus "SLKALDK Akademijai" (2012 gruodžio 01 d., šeštadienis, 16:45 val.)"Kauno autobusai" antroje rungtynių pusėje įveikė "SLKALDK Akademiją" (2012 lapkričio 17 d., šeštadienis, 13:48 val.)