Detas Hoptrans logistics & BRGroup vs Sweco (73:89)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 20 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Sweco“ svečiuose sunkiai įveikė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“

2013 lapkričio 21 d., Ketvirtadienis, 00:35 val., peržiūros: 1307

Trečiadienio vėlyvą vakarą Vytauto Didžiojo universiteto sporto centre įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" priemė svečius "Sweco". "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" iki šių rungtynių buvo iškovoję dvi pergales ir vieną kartą buvo pralaimėję. "Sweco“ savo sąskaitoje turėjo tris pergales ir nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus (23:23). Antrą kėlinį geriau sužaidę šeimininkai ir baigė kėlinį turėdami penkių taškų pranašumą (43:38). Trečiame ketvirtyje geresnį žaidimą pademonstravo svečiai, kurie ne tik išlygino rezultatą, bet ir įsiveržė į priekį (58:63). Ketvirtame kėlinyje taip pat geriau rungtyniavo "Sweco" kurie ir iškovojo pergalę rezultatu (73:89). "Sweco" iškovojo ketvirtą pergalę, o " Detas Hoptrans logistics & BRGroup " pralaimėjo antą kartą.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė rezultatyviai. Komandos labiau akcentavo puolimą, negu gynybą ir greitai rinko taškus. Pirmuosius penkis taškus pelnė aikštės šeimininkai, netrukus svečiai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (5:3). Įpusėjus kėliniui vis dar priekyje buvo "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" krepšininkai(14:13). Nei viena, nei kita komanda didesnio pranašumo nesusikrovė ir pirmąjį kėlinį baigė lygiai (23:23)

Antro ketvirčio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo (30:29). Taip dar komandos keitesi rezultatyviomis atakomis, bet nei vienai komandai nepavykdavo atitrūkti. Likus žaisti tris minutes, šeimininkai surengė spurtą (8:3) ir antrą kėlinį baigė turėdami penkių taškų persvarą (43:38).

Trečiajį kėlinį geriau pradėjo "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" penlė penkis taškus ir jau turėjo dviženklį pranašumą. Vėliau šeimininkai užmigo, leido svečiams surengti keleta greitų atakų ir skirtumas greitai sumažėjo. Trečio ketvirčio antroje pusėje svečiai surengė dar keleta rezultatyvių atakų ir rezultatą ne tik išlygino, bet ir persvėrė savo naudai. Trečiasis kėlinys baigėsi (58:63).

Ketvirtame kėlinyje pirmieji taškus pelnė „Sweco“ krepšininkai, netrukus " Detas Hoptrans logistics & BRGroup " atsakė taikliu dvitaškiu. Sužaidus dvi minutes šeimininkai jau atsilikinėjo septynių taškų skirtumu. " Detas Hoptrans logistics & BRGroup " krepšininkai ėmė skubėti, pradėjo greitai pulti, pasireiškė pirmasis nuovargis, žaidėjai pradėjo klysti. Svečiai tuo puikiai pasinaudojo ir surengė spurtą (12:2) ir užsitikrino ketvirtąją pergalę. Galutinis rezultatas (73:89) „Sweco“ naudai.

Po rungtynių svečių treneris nebuvo kalbus, paminėjo, jog komandos žaidimas gerėja, kad šiandien "Sweco" komanda demonstravo gerą komandinį žaidimą, negalėjo pagyrų varžovų lyderiui M.Karpičiui, džiaugesi, kad šiandien sėkmė buvo "Sweco" komandos pusei.

Detas Hoptrans logistics & BRGroup: Martynas Karpičius – 31 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Povilas Žukaitis – 22 tšk., Rytis Kybartas – 13 tšk.

Sweco: Arunas Giedraitis – 41 tšk. (18 atk. kam., 11 išpr. praž.), Marius Liepa – 21 tšk. (5 perimt. kam.), Dainius Čepulis – 13 tšk.

„Omega“ sutriuškino „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipą (2014 kovo 14 d., penktadienis, 22:24 val.)„Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ neprilygo „Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Sweco“ nesunkiai įveikė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipą (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 21:16 val.)Tik 6-iese rungtyniavę „Kauno tiltai“ nusileido „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipai (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:30 val.)„Sweco“ nesunkiai įveikė „Ryterna“ ekipą (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 22:43 val.)Tik po atkaklios kovos „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipa nugalėjo „Topo centrą“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ susitvarkė su „Stumbru“ (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 01:19 val.)Trečiajame kėlinuke žaidimo iniciatyvą perėmę „Kauno grūdai“ nugalėjo „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 00:17 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ nesunkiai įveikė „Omegos“ krepšininkus. (2014 sausio 16 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)„Sweco“ išsigelbėjo prieš „Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)