Ryterna vs Celsis (66:71)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Celsis“ baudos metimais įtvirtino pergalę

2013 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 21:52 val., peržiūros: 1206

Gruodžio 18 dieną įvyko Įmonių lygos "Rind" rungtynės, kuriose susitiko "Ryterna" ir svečiai "Celsio" ekipa. Permainingose rungtynėse laimėtojas nebuvo aiškus iki paskutinės sekundės, per pirmąjį kėlinį nei vienai komandai nepavyko užsitikrinti saugesnės persvaros. "Celsis" pirmavo rezultatu 16:19. Antrajame kėlinyje balansą atstatę "Ryternos" žaidėjai pirmąją rungtynių dalį baigė lygiu rezultatu. 33:33. Trečiojo kėlinio pradžioje surengtas "Celsio" spurtas įtakojo kad prieš lemiamas 10 minučių jie pirmavo rezultatu 44:49. Ketvirtajame kėlinyje skirtumas svyravo nuo 2 iki 5 taškų, likus 1 minutei "Ryterna" išlygino rezultatą, tačiau nereikalingos pražangos leido svečiams baudos metimais įtvirtinti pergalę rezultatu 66:71.

Pirmojo kėlinio pradžioje "Celsis" spurtavęs rezultatu 4:13 atrodė taip ir nutols ir greitai panaikins intrigą. Tačiau į rungtynių pradžią susirinkę tik šešiese svečiai iki kėlinio pabaigos neišlaikė tempo ir leido varžovams juos prisivyti. Tritaškiais piknaudžiavę šeimininkai paskutinėmis minutėmis pagaliau pataikė ir skirtumą sumažino iki minimalaus. Paskutines atakas kiek geriau sužaidė "Celsis" ir po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 16:19.

Antrajame kėlinyje trijų žaidėjų tempiamas "Celsis" nebe atsilaikė ir užleido lyderyste oponentams, skirtumas tarp komandų laikėsi labai trapus, nemažai kartų rezultatas tapo lygus ir intriga tik augo. Po šešių iš eilės pelnytų svečių žaidėjo A.Bartkaus taškų rezultatas vėl tapo lygus ir išliko iki pat antrojo kėlinio pabaigos. Prieš antrąją rungtynių dalį rezultatas buvo 33:33

Trečiajame kėlinyje "Celsis" vėl surengė spurtą, šį kartą 10:2, po kurio "Ryterna" taip greitai nebe atsigavo. Penki D.Karoso taškai kiek sušvelnino situacija, tačiau svečiai taip pat turėjo žaidėjų kurie gali vieni vesti komandą, kėlinio pabaigoje svečių žaidėjas T.Čerba pelnė 6 taškus ir padidino savo komandos pranašumą iki saugesnio 7 taškų. Per likūsį laiką šeimininkai dar sugebėjo pelnyti taškus ir po 30 minučių žaidimo rezultatas buvo 44:49 svečių naudai.

Ketvirtojo kėlinio pradžia pasižymėjo taikliais tritaškiais, svečiai pataikė tris, į tai jų varžovai atsakė dviem, tačiau skirtumas nepakito. Antrojoje kėlinio dalyje "Ryterna" rengė paskutinį šturmą, sužaidę atkarpą 12:4 jie sumažino skirtumą iki dviejų taškų. Paskutines tris minutes svečiai taškus rinko tik nuo baudų metimų linijos, kas įtakojo kad šeimininkai pradėjus tiksėti paskūtinei minutei išlygino rezultatą. "Celsio" rengta ataka buvo sustabdyta pražanga, kas leido baudos metimais įsiveržti į priekį. "Ryternai" niekaip nepavyko užbaigti rezultatyviai savo atakų, o dėl laiko stokos varžovus teko stabdyti pražangomis, kurie baudos metimais išplėšė pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 66:71

Po rungtynių nugalėtojų treneris L.Pečkaitis sakė: Varžovų visiškai nežinojome, tad nieko nesitikėjome, kaip matėte rungtynes pradėjome tik šešiese, tačiau pradžia buvo nebloga. Šaunuoliai varžovai kovėsi iki pat rungtynių pabaigos, bet šiuo metu mes turbūt esame geresnėje formoje.

"Ryterna" treneris G.Kamarauskas sakė: Tarpais sužaidėme atidžiai ir gerai, tarpais praleisdavome varžovų atkarpas, kuriomis jie įsiveržė, rungtynių pabaigoje turėjome šansų, tačiau netaiklūs metimai padarė savo.

Ryterna: Darius Špakauskas – 18 tšk., Gintaras Rinkevičius – 17 tšk. (15 atk. kam., 8 išpr. praž.), Mantautas Neverbickas – 10 tšk.

Celsis: Julius Svirka – 16 tšk., Audrius Bartkus – 16 tšk., Vidas Raudonis – 14 tšk., Mantas Valatkevičius – 10 tšk.

Minimali „Celsis“ pergalė (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 21:18 val.)„Ryterna“ pasiekė lengvą pergalę (2014 kovo 19 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Topo centras“ žengė į ketvirtfinalį (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 22:24 val.)„Ryterna“ iškovojo lengvą pergalę (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 21:01 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno Aerouostą & Lana Lecta“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 23:44 val.)„Celsis“ žengė tvirtą žingsnį ketvirtfinalio link (2014 kovo 28 d., penktadienis, 20:50 val.)„Celsis“ po atkaklios kovos palaužė „Agava“. (2014 vasario 25 d., antradienis, 21:28 val.)„Celsis“ po pratęsimo palaužė „Sweco“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:41 val.)„Celsis“ įveikė kovojusį „Dentist team“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 20:58 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Vijorą“ (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 22:46 val.)