REMZA & IRMCO vs BC LIUKSAS (85:67)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Tado Ivanausko vidurinė mokykla Vėtrungės g. 1, Kaunas LT- 48135

"Remza & IRMCO" dėka puikiai sužaisto antrojo kėlinio laimėjo prieš BC "Besiktas"

2011 lapkričio 04 d., Penktadienis, 00:10 val., peržiūros: 4719

Ketvirtadienio vakarą "C" lygoje savo santykius aiškinosi "Remza & IRMCO" ir BC "Besiktas". Pirmosios dešimt minučių parodė, jog šeimininkai savo pranašumo "ant popieriaus" lengvai nesugeba įrodyti aikštėje. Viskas pasikeitė antrame ketvirtyje, kurį "Remza & IRMCO" laimėjo daugiau nei užtikrintai (30:8). Likę ketvirčiai ir toliau vyko taškas į tašką. Negana to, likusius du kėlinukus BC "Besikto" vyrai sugebėjo laimėti nedideliais skirtumais (19:23) ir (16:17). Tačiau to buvo maža ir šeimininkai iškovojo dar vieną įtikinamą pergalę (85:67).

Nors susitikimą taikliu tolimu metimu pradėjo Mantas Ugianskis, tačiau šeimininkai greitai atsakė atkarpa 11:0 ir rezltatas tapo (11:3). Po neitin sėkmingo starto BC "Besiktas" vyrai nesutriko. Jie vedini Juliaus Fiodorovičiaus ir Mindaugo Kulio atsakė atkarpa 2:9 ir ekipas skyrė vos vienas taškas (13:12). "Remza & IRMCO" pelnė tris taškus dviejų atakų metu, o svečiai tai padarė vienos ir skirtumas liko nepakitęs (16:15). Komandos kėliniui baigiantis dar apsikeitė keletu sėkmingų atakų, bet skirtumas ir toliau laikėsi minimalus (20:19).

Antrojo kėlinio pradžioje Julius Fiodorovičius pataikė iš toli, o Rimvydas Ramuckas pridėjo du taškus ir BC "Besiktas" vėl priekyje (20:24). Į tokį varžovų "išsišokimą" šeimininkai reagavo gana "nesvetingai". Komandinių pastangų dėka "Remza & IRMCO" sutengė spurtą, kuris truko viso kėlinio metu, o atkarpa 30:3 ne tik, kad leido šeimininkams pasivyti varžovus, tačiau ir palikti juos toli užnugaryje (50:27).

Trečiasis kėlinys prasidėjo taikliu Arūno Giedraičio dvitaškiu, bet svečiai atsakė penkiais taškais iš eilės (52:32). Mantas Šateika pataikė iš toli, o Mantas Ugianskis atsakė tuo pačiu (55:35). "Remzai & IRMCO" komandai dar kartą pavyko šiek tiek padidinti savo pranašumą (63:39), bet BC "Besiktas" laimėjo trumpą atkarpą 2:7 ir vėl sumažino savo deficitą (65:46). Kėlinukas ir vėl baigėsi komandoms besikeičiant sėkmingomis atakomis (69:50).

Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo dvitaškiu, į kurį "Remza & IRMCO" atsakė atkarpa 9:0, o skirtumas išaugo iki 26 taškų (78:52). Tačiau BC "Besiktas" ir toliau žaidė savo žaidimą bei daugiausiai Mindaugo Kulio taškų dėka vėl kiek priartėjo prie varžovų (78:57). Donatas Lauraitis pataikė iš toli, o Tadas Dudzevičius pridėjo du taškus (83:57). Mantas Ugianskis ir Mindaugas Kulys iniciavo savo ekipos spurtą 10:0 ir dar labiau aptripdė varžovų persvarą (83:67). Tačiau susitikimą dviem taikliomis baudomis užbaigė Tadas Dudzevičius (85:67).

Po rungtynių "Remzos & IRMCO" komandos treneris Žilvinas Zakrasas kalbėjo: "Antrame kėlinyje mums labai padėjo zoninė gynyba. Iš asmeinės gynybos perėjome į zoninę, padarėme spurtą ir to užteko laimėti rungtynes. Varžovų žaidėjai vėliau greičiausiai nelabai tikėjo, kad jie gali laimėti, įsivėlė į tokį mūsų negražų žaidimą. Šiandien mūsų priekinė linija gerai sužaidė. Varžovų žaidimas normalus, dar dvi savaitės ir jie bus geri".

Savo ruožtu mintimis apie susitikimą pasidalino BC "Besiktas" komandos kapitonas Julius Fiodorovičius: "Antrąjį kėlinį pralaimėjome taip tragiškai, dėl to, kad nesugebėjome užpulti. Varžovai greitai pakeitė savo gynybą į zoninę, o mes prie to nesugebėjome prisitaikyti. Neatsirado žmogaus, kuris gerai galėtų pastovėti krašte ir mesti iš kampo laisvas. Bandėme vieną varijantą, po to kitą, tačiau kaip matėte nelabai pavyko. Realiai varžybos buvo geros ir labai noriu pagirti teisėjus, nes teisėjavimas tikrai buvo labai geras, galima rašyti daugiau nei dešimt balų. Šiaip buvo smagu pasižaisti, tik priešininkai labai pyko, nors neaišku dėl ko. Varžovai sakyčiau nepaliko didelio įspūdžio, juo labiau atsižvelgiant į komplektaciją. Jie nesugebėjo mūsų sustabdyti pirmą kėlinį, trečią ir ketvirtą. Jiems tai pavyko tik antrame. Negaliu sakyti, kad jie labai žibėjo ir dėl to mes pralaimėjome. Tiesiog patys padarėme daug klaidų".

"Remzą & IRMCO" komandą į pergalę vedė: Arūnas Giedraitis 30 taškų (15 atk. kam), Mantas Šateika 24 taškai (4 rez. perd), Tadas Dudzevičius 12 taškų (5 atk. kam)

BC "Besikto" gretose išsiskyrė: Mantas Ugianskis 23 taškai, Mindaugas Kulys 22 taškai (5 atk. kam), Julius Fiodorovičius 17 taškų (5 atk. kam, 4 rez. perd)

Paskutiniai komentarai (3 iš 8)

Anonimas2011 lapkričio 08 d., 08:02 val.

Jautrios asmenybes uzpuole si foruma... uzauksite vaikuciai ir jus, bukit ramus, nebukit tokie jautrus, nebent vaikysteje labai nukentejote nuo kokio dede uso... tuomet jums dideles uzuojautos, bet cia ne vieta ieskoti ramybes jusu sirdelems... likite sveiki mizniukai, laimesite dar kada nors...

Anonimas2011 lapkričio 06 d., 17:09 val.

Antras komentaras  taikliai apibūdina situaciją, spaudžiu dešinę

Anonimas2011 lapkričio 06 d., 15:25 val.

filmu daug ziuri psichologiniu:DDD

"Remza & IRMCO" sutriuškino BC "Gazuotą pieną" (2011 spalio 27 d., ketvirtadienis, 11:28 val.)Kieto krepšinio rungtynėse "Remza & IRMCO" įrodė savo pranašumą prieš "Forto Amicus - 2" (2012 vasario 21 d., antradienis, 23:56 val.)"Remza & Irmco" nepasigailėjo "Greičio juostos" ekipos (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 00:07 val.)"Remza & Irmco" be didesnės intrigos privertė pasiduoti "Simple" (2011 spalio 18 d., antradienis, 23:13 val.)"Remza & Irmco" pergalę pasiekė tik po atkaklios kovos (2012 sausio 17 d., antradienis, 23:05 val.)"Remza & Irmco" su kaupu atsirevanšavo "Bangai & Lyga.eu" ir pateko į ketvirfinalį (2012 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" antroje rungtynių pusėje nukovė "BC Liuksą" (2011 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)Po švenčių susirinkę "Remza & Irmco" antrąjį etapą pradėjo sunkia pergale (2012 sausio 04 d., trečiadienis, 23:51 val.)"Remza & Irmico" įveikė "Sporto Manija & Amici Pizza" ekipą (2011 lapkričio 08 d., antradienis, 23:14 val.)BC "Liuksas" sužaidė sezono rungtynes bei iškovojo įspūdingą pergalę (2012 kovo 05 d., pirmadienis, 00:42 val.)