SLKALDK AKADEMIJA vs J.DOBKEVIČIAUS KOMANDA (89:37)"Laikinoji sostinė 2012" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gegužės 19 d., Šeštadienis, 12:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„SLKALDK Akademija“ namuose sutriuškino „J. Dobkevičiaus komandą“

2012 gegužės 19 d., Šeštadienis, 14:59 val., peržiūros: 2091

Šeštadienį (05.19), Aleksandro Stulginskio universiteto sporto salėje įvyko "Laikinoji sostinė 2012" Mažoji taurė turnyro rungtynės, kuriose susitiko „SLKALDK Akademija“ (šeimininkai) ir „J. Dobkevičiaus komandą“ (svečiai.). Rungtynėse intrigos neliko jau pačioje rungtynių pradžioje, kai po pirmojo kėlinio komandas skyrė jau 11 taškų, rezutatu19:8 priekyje buvo „SLKALDK Akademija“. Antrajame kėlinyje skirtumas tarp komandų ir toliau augo, o po dviejų kėlinių „SLKALDK Akademija“ pirmavo rezultatu 47:20. Trečiajame kėlinyje situacija nesikeitė ir prieš ketvirtąjį kėlinį „SLKALDK Akademija“ jau buvo įgijusi 32 taškų pranašumą (63:32). Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir jį užtrikrintai (26:6) laimėję „SLKALDK Akademija“ ekipos krepšininkai šventė lengva pergalę rezultatu 89:37.

Jau pirmosiomis rungtynių akimirkomis ėmė ryškėti vyresnių ir labiau patyrusių „SLKALDK Akademija“ komandos krepšininkų pranašumas ir sužaidus 2 minutes pirmajame kėlinyje „SLKALDK Akademija“ išviveržė į priekį 6:0. Įpusėjus pirmajam kėliniui „SLKALDK Akademija“ pirmavo jau 13:4, o kėlinį laimėjo rezutatu 19:8.

Antrajame kėlinyje „J. Dobkevičiaus komanda“ ir toliau krito į vis gilesnę duobę ir įpusėjus antrajam kėliniui atsilikinėjo jau 16 taškų skirtumu (32:16). Antroje antrojo kėlinio pusėje „SLKALDK Akademija“ komandos krepšininkai dar labiau padidino savo pranašumą ir prieš didžiąją pertrauką turėjo jau net 27 taškų pranašumą ir pirmavo rezultatu 47:20.

Trečiasis kėlinys klostėsi panašiai kaip ir pirmieji du, o prieš ketvirtąjį kėlinį „SLKALDK Akademija“ ekipos žaidėjai savo pranašumą padidino jau iki 32 taškų (63:31).

Ketvirtasis kėlinys jau buvo tik formalumas, kuriame „SLKALDK Akademija“ komandos žaidėjai nei negalvojo sumažinti apsukų ir toliau didino savo pranašumą. Nei akimirkai neleidę suabejoti savo pajėgumu „SLKALDK Akademija“ ekipos žaidėjai šventė daugiau nei įtikinamą pergalę 52 taškų skirtumu. Galutinis rungtynių rezultatas 89:37.

Po pralaimėtų rungtynių „J. Dobkevičiaus komandos“ treneris kalbėjo: „Nėra čia ką komentuoti, parodėme, koks yra mūsų lygis, tiesiog sužaidėme tragiškai, nors galėjome, galbūt, ir geriau. Pavargome, žaidėme antras rungtynes per dvi dienas, gal kas užšventė dar ar ką“.

Po laimėtų rungtynių „SLKALDK Akademija“ komandos kapitonas kalbėjo: „Susirinkome tik penkiese ir galvojom, kad bus labai sunku, nes vakar matėme, jog ši komanda labai stipriai priešinosi „BC Sporto Manija“ komandai. Šiandien žaidėme laisvai ir pavyko laimėti. Tokį didelį skirtumą lėmė, galbūt, tai, kad varžovai mūsų neįvertino, gal galvojo, jog prieš mus, susirinkusius tik penkiesi, lengvai laimės, čia, turbūt, ir buvo pagrindinė tokio didelio skirtumo priežastis“.

„SLKALDK Akademija“: Robertas Trepočka (26 tšk., 18 atk. kam., 9 išpr. praž.), Artūras Nausėda (25 tšk., 8 rez. perd.), Arūnas Žiotkevičius (22 tšk., 10 atk. kam.), Mantas Rudaitis (10 tšk.).

„J. Dobkevičiaus komanda“: Edgaras Čižnauskas (16 tšk.), Jonas Andreikėnas (7 tšk., 6 atk. kam.), Deividas Krasnoumovas (6 tšk.).

„ŠERNAI 3PigsCASINO“ puolimo mašina sutraiškė „J. Dobkevičiaus komandą“ (2012 gegužės 26 d., šeštadienis, 21:15 val.)Visas rungtynes pirmavę "SLKALDK Akademijos" krepšininkai iškovojo pergalę (2012 gegužės 21 d., pirmadienis, 22:53 val.)"SLKALDK Akademija" užtikrintai žengė į finalą (2012 birželio 04 d., pirmadienis, 21:35 val.)Permainingoje kovoje pergalę pasiekė "SLKALDK Akademija" (2012 gegužės 31 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Atkakliame mūšyje "BC Sporto Manija" apgynė savo tvirtovę (2012 gegužės 18 d., penktadienis, 21:16 val.)"Šernai 3PigsCasino" be didesnio vargo palaužė "SLKALDK Akademiją" (2012 gegužės 12 d., šeštadienis, 15:16 val.)"Laikinosios Sostinės" Mažosios taurės finale triumfavo "SLKALDK Akademija" (2012 birželio 06 d., trečiadienis, 23:29 val.)