Buritus vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (72:55)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 20 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Buritus“ gana nesunkiai susitvarkė su Birštono SC ‒ „Olimpu“

2016 sausio 20 d., Trečiadienis, 23:19 val., peržiūros: 1454

Trečiadienį, sausio 20 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės K pogrupio rungtynės, tarp vietos „Buritus“ ir svečių Birštono SC – „Olimpo“ ekipų. Susitikimo pradžioje žaidimas dar klostėsi apylygiai, tačiau jau nuo antrojo ketvirčio aikštės šeimininkai ėmė pamažu tolti. Po ilgosios pertraukos „Buritus“ įgijo jau dviženklę persvarą, kurią vėliau tik didino, ko pasekoje į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę. 72:55 (16:15, 20:14, 18:14, 18:12).

Rungtynės prasidėjo pakankamai apylygiu abiejų komandų žaidimu, kurio metu jos abi viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Vienu metu, keturis taškus iš eilės surinkę svečiai išsiveržė į priekį ir laikė iniciatyvą beveik iki pirmojo kėlinuko pabaigos, tačiau jo pabaigą žymiai geriau sužaidę „Buritus“ ekipos krepšininkai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai bei įgyti minimalią persvarą. 16:15.

Jau nuo pat antrojo ketvirčio pradžios spurtą 7:0 surengę aikštės šeimininkai atitrūko įgydami aštuonių taškų persvarą. Kiek vėliau birštoniečiai dar bandė vytis varžovus, tačiau nesėkmingai, nes čia pat dar vieną rezultatyvią atkarpą sužaidę „Buritus“ žaidėjai padidino skirtumą tarp komandų iki trylikos taškų. Einant antrojo kėlinuko laikui į pabaigą ekipos dar apsikeitė keliais taškais, tačiau šįkart ketvirtį geriau užbaigęs Birštono SC – „Olimpas“ sumažino deficitą iki septynių taškų. 36:29.

Po ilgosios pertraukos kiek geriau startavę svečiai dar sumažino savo atsilikimą, tačiau vietoje stovėti neketinęs aikštės šeimininkų lyderis R.Švagždys surinko kelis taškus iš eilės ir vėl atitolino savo komandą. Įpusėjus kėlinukui birštoniečiai dar turėjo progą ženkliai sumažinti atsilikimą, tačiau didžioji dalis T. Miliūno baudos metimų skriejo pro šalį, kuo puikiai pasinaudoję „Buritus“ ekipos krepšininkai spurtavo 7:2 ir vėl įgijo dviženklį pranašumą. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos T. Miliūnas pasitaisė prie baudos metimų linijos ir sumažino savo ekipos deficitą iki devynių taškų. 54:43.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje komandos dar apsikeitė trumpomis atkarpomis, po kurių sekė du taiklūs tolimi J. Snudaičio metimai. Nesnaudė ir svečių snaiperiai, jų gretose iš toli pasižymėjo M. Knyšius, po kurio metimo sekė jo ekipos keli iš eilės taiklūs baudų metimai, ir vėl sumažino skirtumą tarp komandų iki devynių taškų. Vis tik, ir vėl pačiu laiku savo snaiperio sugebėjimus pademonstravęs R.Švagždys padėjo aikštės šeimininkams ir vėl atitrūkti, o paskutinį vinį taikliu tritaškiu metimu į priešininkų karstą įkalęs V. Paseckis užtvirtino pergalę rezultatu 72:55.

Po pergalės nugalėtojų ekipos treneris Modestas Koženiauskas kalbėjo: „Manyčiau, jog mes buvome truputį labiau užsivedę, negu varžovai. Varžovai gal tik pirmus du kėlinius pasipriešino ir po to paleido. Galbūt mes labiau tos pergalės norėjome, tai gal tas ir lėmė“.

Po nesėkmės Vidas Kapačinskas kalbėjo: „Vėlavome, varžovai daug greičiau žaidė, buvome kažkokie apsnūdę, nesisekė pataikyti. Realiai varžovai ir puolime žymiai greičiau žaidė“.

„Buritus“: Ramūnas Švagždys – 25 tšk., Jonas Snudaitis – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Vytautas Tirva – 8 tšk.

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Tadas Miliūnas – 18 tšk. (13 atk. kam., 9 išpr. praž.), Mangirdas Knyšius – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Kęstutis Juškevičius – 7 tšk.

„Buritus“ nesunkiai susitvarkė su Veiverių „Amberiu“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:47 val.)SK „Neveronys“ buvo negailestingi Birštono SC ‒ „Olimpui“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Buritus“ neturėjo vargo su Kleboniškio „Vilkais“ (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:53 val.)„Buritus“ išvargo pergalę prieš KK „13“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:26 val.)SK „Neveronys“ laimėjo ketvirtfinalio seriją prieš Birštono SC „Olimpas“ komandą. (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 00:20 val.)SK „Neveronys“ ketvirtfinalį pradėjo lengva pergale prieš Birštono SC ‒ „Olimpą“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 21:53 val.)Buritus antroje rungtynių dalyje subyrėjo prieš SK „Neveronys“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:50 val.)Pirmasis „VU KHF“ ir Birštono SC ‒ „Olimpo“ susitikimas baigėsi lygiosiomis (2016 vasario 27 d., šeštadienis, 20:23 val.)„Buritus“ išvargo pergalę prieš BC „Gazuotą pieną“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 21:52 val.)„Buritus“ antrą kartą įveikė „Ice“ ir žengė į aštuntfinalį (2016 kovo 04 d., penktadienis, 22:28 val.)