Kauno aerouostas & Lana lecta vs Sweco (68:83)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 16 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Sweco“ nesunkiai įveikė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipą

2014 kovo 16 d., Sekmadienis, 21:16 val., peržiūros: 1200

Kovo 16 dieną Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių I pogrupio (2 etapas) rungtynės, kuriose susitiko „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (šeimininkai) ir „Sweco“ (svečiai). Rezultatu 83:68 (27:16, 25:12, 18:20, 13:20) „Sweco“ nesunkiai įveikė savo varžovus. Po šios pergalės „Sweco“ (7-4) turnyrinėje lentelėje rikiuosi antri, tuo tarpu „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (5-6) esti penkti.

Nuo pat rungtynių pradžios vyko atkakli kova, kurioje po pirmųjų poros minučių dviejų taškų persvarą turėjo „Sweco“. Visgi vėliau, būtent, šiai ekipai pirmajai pavyko kiek rimčiau atitrūkti ir po spurto 0-8, „Sweco“ įpusėjus kėlinio laikui įgyjo 10 -ies taškų persvarą 6-16. Tada kiek atsigavo aikštės šeimininkai, kurie kiek pristabdę varžovų antpuolius, patys surengė keletą sėkmingai pasibaigusių atakų, po kurių „Kauno aerouostas & Lana lecta“ savo deficitą sumažino iki 4 taškų. Visig per likusią kėlinio laiko dalį kur kas kokybiškiau rungtyniavo „Sweco“ žaidėjai, kurie po pirmo kėlinio galėjo džiaugtis 11 taškų pranašumu 16-27.

Antrajame kėlinyje „Sweco“ ir toliau laikė rungtynių vadžias savo rankose, o jau po keletos pirmųjų kėlinio minučių „Sweco“ pranašumas pasiekė 17 taškų ribą 20-37. Ši persvara dar labiau šoktelėjo, kada šeimininkai vis strigo žaisdami puolime, o gynyboje taip pat nesugėbėdami uždengti „Sweco“ ekipos žaidėjų, jau 7 -ąją kėlinio minutę „Sweco“ pranašumas pasiekė rekordinę žymą 25-50. Pirmajai susitikimo pusei pasibaigus „Sweco“ pirmavo 28-52.

Po didžiosios pertraukos „Kauno aerouostas & Lana lecta“ nepaisydama didelės varžovų ekipos persvaros ir toliau rungtyniavo negailėdama jėgų, o jau šiame kėlinyje jėgos tarp ekipų galima sakyti išsilygino. Tiesa, tai mažai turėjo paguosti aikštelės šeimininkus, kurių deficitas po trečiojo ketvirčio sumenko tik 2 -iem taškeliais. Po trečiojo kėlinio rezultatas atrodė šitaip 48-72.

Nors lemiamos dešimt minučių didelės intrigos nekėlė ir rungtynių nugalėtojas kaip ir buvo aiškus, visgi net ir šiame kėlinyje žaidėjai nestokojo energijos, ypač „Kauno aerouostas & Lana lecta“, kurie, matyt, po prastos pirmosios rungtynių dalies norėjo bent kažkiek atsigriebti. Tą jiems iš dalies pavyko padaryti, tačiau per didelis varžovų atotrūkis leido šeimininkų ekipai tik truputį sumažinti atsilikimą. Tad finalis rungtynių švilpukas skelbė „Sweco“ pergale rezultatu 68-83.

Rimantas Undraitis „Sweco“ (komentaras po rungtynių)

Džiaugiamės pergale, žaidėm kaip komanda, o rezultatas atspindi tai.

- Ar tikėjotės, kad bus toks didelis taškų skirtumas?

Ne, nesitikėjome. Visų varžybų laukiame, šiaip, iš tikrųjų, rezultatas neatspindi tos kovos, kokią žaidėm.

Kauno aerouostas & Lana lecta: Kestutis Urbaitis – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Jonas Pacevičius – 18 tšk., Henrikas Butkus – 15 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam.)

Sweco: Arunas Giedraitis – 24 tšk. (18 atk. kam., 7 išpr. praž.), Marius Liepa – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Robertas Trepočka – 9 tšk. (14 atk. kam.)

„Sweco“ nesunkiai įveikė „Ryterna“ ekipą (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Callcredit“ pirmą kartą suklupti privertė „Kauno Aerouostas & Lana Lecta“ ekipą (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 00:24 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno Aerouostą & Lana Lecta“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 23:44 val.)Po lygios ir daug jėgų pareikalavusios kovos „Kauno aerouostas & Lana lecta“ pasiekė pergalę (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 21:42 val.)Įtemptose rungtynėse pergalę išsinešė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Sweco“ svečiuose sunkiai įveikė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)Tautvydas Žioba „užsiautė“ ir atvedė „Kauno Aerouostą ‒ Laną Lectą“ į pergalę (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 23:39 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ išsaugojo vietą didžiojoje taurėje (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 23:24 val.)„Sweco“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 20:32 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ įrodė savo pranašumą prieš „Ryterną“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 01:14 val.)