Kauno energija vs Chemcentras (77:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 kovo 28 d., Penktadienis, 19:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Ketvirtajame kėlinyje „Kauno energija“ pranoko „Chemcentrą“

2014 kovo 28 d., Penktadienis, 21:59 val., peržiūros: 1282

2014 kovo 28 dieną "Kauno energijos" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp "Kauno energijos"(šeimininkai) ir "Chemcentro"(svečiai). Pirmasis kėlinys kiek geriau klostėsi šeimininkams, kurie po pirmo kėlinio pirmavo septynių taškų skirtumu – 20:13. Antrasis ketvirtis jau "Chemcentro" dominavimo kėlinys ir jau jie priekyje penkiais taškais – 36:41. Trečiasis ketvirtis jau geriau sekėsi "Kauno Energijai" ir skirtumas vienas taškas – 54:55. Ketvirtame kėlinyje šeimininkai pademonstravo puikų tritaškių pataikymą ir laimėjo rungtynes rezultatu - 77:68.

Rungtynės prasidėjo dviem svečių taškais, tačiau Kauno "Energija" į tai atsakė aštuoniais taškais ir rezultatas – 8:2. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet tritaškį pataikė svečiai, o keturiais taškais atsakė šeimininkai ir skirtumas 7 taškai – 14:7. Iki ketvirčio pabaigos komandos apsikeitė po šešis taškus ir po pirmo ketvirčio rezultatu 20:13 priekyje buvo Kauno "Energija".

Antrasis kėlinys prasidėjo šešiais svečių ir trimis šeimininkų taškais ir rezultatas – 23:19. Per kitas dvi minutes skirtumas vėl šoktelėjo iki septynių taškų – 30:23. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet dvylika taškų be atsako surinko "Chemcentras" ir jie jau priekyje – 32:37. Iki kėlinio pabaigos komandos apsikeitė po keturis taškus ir po dviejų kėlinių – 36:41.

Trečiasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų tritaškiais, o tuomet atkarpą 12:3 laimėjo šeimininkai išsiveržę į priekį rezultatu – 51:47. Aštuonis taškus surinko "Chemcentras" ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 51:55. Kėlinį tritaškiu užbaigė Audrius Vaivada ir po trijų kėlinių skirtumas vienas taškas - 54:55.

Ketvirtą kėlinį Kauno "Energija" pradėjo atkarpa 16:2 ir skirtumas greitai pasiekė trylikos taškų ribą – 70:57. Penkis taškus surinko aikštės šeimininkai, šešiais atsakė svečiai ir rezultatas – 75:61. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o rungtynes tritaškiu užbaigė Rokas Misevičius ir galutinis rungtynių rezultatas – 77:68.

"Kauno energija": Vilius Ginevičius – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Egidijus Tamulaitis – 15 tšk., Lukas Mikalauskas – 15 tšk., Audrius Vaivada – 14 tšk.

"Chemcentras": Rokas Misevičius – 21 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Audrius Gagiškis – 15 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.), Justas Eitmanavičius – 12 tšk., Tadas Gudauskas – 10 tšk.

Per ketvirtą kėlinį „Kauno energija“ nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“ (2014 kovo 14 d., penktadienis, 21:37 val.)Antrojoje rungtynių dalyje „Lietuvos dujos“ susitvarkė su „Chemcentru“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 21:22 val.)„KTU“ atsirevanšavo „Chemcentrui“ (2014 kovo 22 d., šeštadienis, 22:20 val.)„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Kauno energija“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Karo medicinos tarnybą“ (2014 sausio 10 d., penktadienis, 22:01 val.)„Kauno Energija“ nesugebėjo pasipriešinti „Celsiui“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:14 val.)„Kauno energija“ be didesnio vargo įveikė „Dentist Team“ ekipą (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:42 val.)„Kauno energija“ po dramatiškos kovos nusileido „KTU“ ekipai (2013 gruodžio 20 d., penktadienis, 23:00 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai įveikė „Kauno energiją“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 00:54 val.)Nerezultatyvioje kovoje pranašesnė buvo „Kauno energija“ (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 20:12 val.)