KAUNO SRC vs ASU & PILĖNAI (90:69)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 kovo 15 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno kolegijos salė, Pramonės pr. 22 (didžioji salė)

"Kauno SRC" laimėjo pirmą ketvirtfinalio dvikovą

2012 kovo 16 d., Penktadienis, 00:01 val., peržiūros: 4166

Ketvirtadienį (03.15), Kauno Koelgijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltic Sport" pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko dvi Iššūkio taurės komandos „Kauno SRC“ (šeimininkai) ir „ASU & Pilėnai“ (svečiai). Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse sunkiai pradėję aikštelės šeimininkai, vėliau įsivažiavo ir iškovojo nesunkią pergalę. Rungtynių rezultatas – 90:69 (18:21, 29:14, 27:10, 16:24).

Pirmą kėlinį kur kas sėkmingiau pradėjo svečių komandos krepšininkai. Sužaidus kelias minutes jie pirmavo 3:14. Daugiausiai prie to prisidėjo Š.Mikelis pelnęs 4 taškus ir M.Andrijauskas bei M.Joknys pataikę po tritaškį. Tačiau po šeimininkų komandos trenerio paprašytos minutės pertraukėlės vaizdas aikštelėje ėmė keistis. A.Makūnas pataikė tritaškį ir dvitaškį, o P.Glaniauskas pridėjo dar vieną tolimą metimą ir komandas skyrė jau tik 4 taškai. Vėliau šeimininkai metė daug baudų metimų, tačiau ne visi jie buvo tikslūs, po R. Malecko dvitaškio rezultatas tapo lygus, tačiau kėlinį tiksliu tritaškiu metimu užbaigė M.Andrijauskas ir išvedė svečių komandą į priekį. Rezultatas po kėlinio – 18:21.

Antrą ketvirtį M.Andrijauskas pradėjo 4 taškais iš eilės, taip padidindamas savo komandos persvarą iki 7 taškų. Tačiau tada sekė šeimininkų spurtas 10:0. Taip jie pirmą kartą rungtynėse persvėrė rezultatą savo naudai. Tada šeimininkų komandos žaidėjai A.Makūnas ir L.Garnelis surengė tritaškių šou, kartu sudėjus jie pataikė 7 tritaškius šiame ketvirtyje (A.Makūnas 3, L.Garnelis 4). Šių žaidėjų pastangomis šeimininkai sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą prieš antrąją rungtynių pusę. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 47:35.

Trečio ketvirčio pradžioje svečiai dar sugebėjo priešintis savo varžovams ,tačiau kėliniui jau įpusėjus šeimininkai surengė fantastišką spurtą 20:0. Svečiai iki pat kėlinio pabaigos nebesugebėjo pelnyti taškų. Daugiausiai prie šeimininkų gero žaidimo prisidėjo A.Makūnas pelnęs 11 iš 20 taškų spurto metu. Svečiai šiame ketvirtyje sugebėjo pelnyti tik 10 taškų. Rezultatas po ketvirčio – 74:45.

Lemiamą ketvirtį sėkmingiau pradėjo svečiai. Jie atsakė praktiškai tokia pat neįtikėtina atkarpa, kaip ir šeimininkai. Svečiai sužaidė šią atkarpą rezultatu 3:21 ir sumažino skirtumą iki 13 taškų. Daugiausiai prie šio spurto prisidėjo Š.Mikelis, pelnęs 10 taškų. Tačiau vėliau šeimininkai sugražino savo lyderius į aikštelę, kurie sutvarkė likusius reikalus ir padidinę persvarą šventė pergalę. A.Makūnas ir šiame ketvirtyje traukė savo komandą, kėlinio pabaigoje pelnydamas 7 taškus. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 90:69.

Po rungtynių „Kauno SRC“ komandos treneris, Algirdas Žadeikis sakė: "Pradžia buvo labai sunki, tikriausiai žaidėjai galvojo, kad bus lengvos varžybos, gal buvo nenusiteikę. Startinis penketukas šiandien nesužaidė taip, kaip turėjo, bet pakeitus keletą žaidėjų žaidimas pradėjo gerėti.“

„ASU & Pilėnai“ komandos treneris, Darius Karosas sakė: „Šiek tiek jėgų pritrūko, jų atsarginių žaidėjų suolelis buvo ilgesnis. Varžovai labai gerai tritaškius pataikė, mums nepavyko apsiginti. O gale pavargę gavo daug greitų atakų. Sveikinam varžovus ir susitiksim antrą kartą“.

"Kauno SRC" į preikį vedė Aidas Makūnas 37 tšk. (33 naud. balai, 9 perimti kamuoliai), Laimonas Garnelis 14 tšk., Mindaugas Dilys 10 tšk., Andrius Bubelis 9tšk. ( 23 atkovoti kamuoliai).

"ASU& Pilėnai" - Martynas Andrijauskas 20 tšk. (7 išprovokuotos pražangos), Šarūnas Mikelis 18 tšk., Antanas Silvestravičius 10 tšk. ( 13 atkovotų kamuolių).

Paskutiniai komentarai (3 iš 11)

bubas2012 kovo 17 d., 16:13 val.

:)

smogikas2012 kovo 17 d., 11:19 val.

:) Tegul loja bubai, nesiparink...po tokiu komentaru didesne motivacija bus dar syki laimet..

100rui > kiek tau metu? :D pas tave vaizduote tai kaip pas 10 metu vaika :) Peace :D

bubas2012 kovo 17 d., 00:24 val.

klaunai jus klaunai, jum tikrai i dailiaja lyga reikia eit zaist jai tik mokat cia savo komentarus rasyt o aikstelej tylit ir lakstot siknas surauke. Bijot  i akis pasakyt ka galvojat?

"Kauno SRC" nušlavė "Darbą" (2011 gruodžio 14 d., trečiadienis, 23:52 val.)"Kauno SRC" triuškinančiu rezultatu įveikė "Darbą" (2012 vasario 29 d., trečiadienis, 23:10 val.)"Kauno SRC" palaužė "ASU & Pilėnus" (2012 vasario 09 d., ketvirtadienis, 00:47 val.)"Kauno SRC" nesunkiai įveikė "Eigulinius" (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 23:12 val.)"Kauno SRC" neturėjo jokio vargo su "Solum Grindimis" (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 23:57 val.)"Kauno SRC" KKL "B" lygos "Iššūkio" taurės finale (2012 balandžio 21 d., šeštadienis, 17:32 val.)Po dramatiškų rungtynių "Kauno SRC" pasiekė pergalę (2011 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)"Kauno SRC" KKL "B" lygos "Iššūkio" taurės auksinė komanda (2012 balandžio 27 d., penktadienis, 01:26 val.)"Kauno SRC" nesunkiai įveikė penkiese žaidusius "ASU & Pilėnai" ir žengė į pusfinalį (2012 kovo 28 d., trečiadienis, 23:15 val.)Kauno "SRC" rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti "Solum Grindų" pranašumą (2011 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 01:18 val.)