Lietuvos šaulių sąjunga vs A.S.K. „Persvara“ – 2 (110:51)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 14 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

„Lietuvos Šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „A.S.K. „Persvara“ – 2“ ekipos

2015 sausio 15 d., Ketvirtadienis, 01:55 val., peržiūros: 1427

Sausio 15 dieną, Rokų gimnazijos salėje vyko C lygos, reguliariosios antrojo etapo rungtynės tarp "Kauno Šaulių sąjungos" (šeimininkai) ir "A.S.K. „Persvara“ – 2" (svečiai) ekipų. Pirmame kėlinyje pranašesni buvo šeimininkai, kurie pirmavo 23:12. Antrame kėlinuke "Lietuvos Šaulių sąjunga" toliau didino savo persvarą ir po pirmosios rungtynių dalies – 53:29. Trečiame kėlinuke svečiams toliau nesisekė stabdyti puikaus šeimininkų puolimo ir jų turimas deficitas išaugo dar labiau – 40:76. Paskutinis kėlinukas buvo formalumas ir šeimininkai šventė triuškinančią pergalę rezultatu 110:51.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo 8:2. Svečiams sugebėjus šiek tiek pasivyti varžovus (5:8), "Lietuvos Šaulių sąjunga" spurtavo 9:0 ir pirmąkart rungtynėse išsiveržė į priekį dviženkle persvara (17:5). Tokį pranašumą namuose žaidžiantys krepšininkai sugebėjo išlaikyti iki kėlinio galo – 23:12.

Antrame ketvirtyje šeimininkai toliau sėkmingai mažais žingsniais tolo nuo varžovų ir susikrovė saugią persvarą, kuri siekė dvidešimt taškų. Šio deficito svečiai nesugebėjo sumažinti iki kėlinuko pabaigos ir po pirmosios rungtynių dalies 53:29 pirmavo "Lietuvos Šaulių sąjunga".

Nemažindami tempo šeimininkai toliau bombardavo svečių krepšį taikliais metimais ir jų turima persvara šoktelėjo jau iki triuškinančios (73:35). Iki kėlinuko pabaigos "A.S.K. „Persvara“ – 2" sugebėjo šiek tiek sumažinti atsilikimą ir rezultatas po trijų kėlinių – 76:40.

Paskutiniame rungtynių ketvirtyje "Lietuvos Šaulių sąjungos" turimą persvara augo kaip ant mielių ir siekė jau net 50 taškų ribą (91:40). Iki rungtynių pabaigos šeimininkai surengė dar vieną spurtą, kurio dėka šeimininkai šventė pergalę 110:51.

Po pergalingų rungtynių "Lietuvos Šaulių sąjungos" treneris A. Karūnaitis sakė: "Šiandien mūsų susirinko nedaug, todėl tokia pergalė buvo netikėta. Buvome tiesiog stipresni"

Lietuvos šaulių sąjunga: Mantas Ručinskas – 35 tšk. (6 rezult. perd.), Danielius Pranskevičius – 22 tšk. (10 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tomas Kmitas – 16 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Artūras Kaminskas – 15 tšk., Šarūnas Karūnaitis – 14 tšk. (14 atk. kam.)

A.S.K. „Persvara“ – 2: Ugnius Petrauskas – 13 tšk., Edgaras Bartusevičius – 10 tšk., Vilius Narbutas – 8 tšk.

„Lietuvos šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ ekipos. (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:51 val.)„Kolpingo kolegija“ nepasigailėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 ekipos (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:33 val.)Visus kėlinius laimėjusi „Lietuvos šaulių sąjunga“ nesunkiai įveikė „A.S.K. „Persvarą“ -2“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 18:10 val.)„ Lietuvos Šaulių Sąjunga“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport-2“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:21 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo su „Kauno liberalų“ ekipą. (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 20:30 val.) „Kulautuva“ svečiuose įveikė „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 01:20 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 20:47 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neatsilaikė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:56 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:37 val.)„Kolpingo kolegija“ neturėjo vargo žaisdami prieš „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:51 val.)