BK Centre vs Medvėgalis (68:62)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 11 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kovoje dėl antrosios vietos grupėje pranašesni buvo „BK Centre“ krepšininkai.“

2015 balandžio 12 d., Sekmadienis, 00:55 val., peržiūros: 816

Balandžio 11-ąją, „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „Pavasario taurės“ susitikimas tarp šeimininkų „BK Centre“ ir svečių „Medvėgalis“. Ši dvikova buvo svarbi norint užimti antrąją vietą grupėje,pralaimėjimo atveju komanda liktų laipteliu žemiau. Šeimininkams pergalė reiškė tik geresnį taškų balansą „Mažojoje“ taurėje,kai tuo tarpu svečiams pergalė būtų reiškusi didelius šansus papulti į „Didžiąją taurę“. Visų varžybų metu žaidimas buvo banguotas ir abi ekipos kovėsi taškas į tašką. Visgi rungtynių pabaigoje šaltesnius nervus išlaikę šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 68:62 ir taip nulėmė jog abi ekipos kausis „Mažojoje taurėje“.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai ir propoguodami greitą puolimą netruko atitolti 11:4. Vėliau skirtumas šoktelėjo iki dviženklio(18:8),tačiau du tolimus metimus pataikę „BK Centre“ žaidėjai po pirmųjų 10-ies minučių savo ekipai paliko 8taškų deficitą- 22:14.

Antrajame kėlinyje šeimininkai gavę taktinių pakeitimų iš savo trenerio nuo pat pirmos akimirkos ėmė presinguoti jau varžovų aikštelės pusėje ir tai davė nemažai naudos,kadangi varžovai ėmė skubėti,ko pasekoje ėmė ir klysti. Tuo naudodamiesi jų oponentai greitai ištirpdė turimą deficitą ir patys išsiveržė į priekį (32:30). Ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir komandas skyrė tik taškas,tačiau Karolio Zoko tolimas metimas su antrojo kėlinio sirena leido jo ekipai po dviejų kėlinių pirmauti 38:34.

Antroje rungtynių dalyje abi ekipos žaidė ganėtinai banguotai,kadangi abi stengėsi taikyti spaudimo taktiką gynyboje,todėl nebuvo išvengta daug žaidybinio broko. Po trijų kėlinių šeimininkų skirtumas išaugo tik minimaliai 57:52.

Visa intriga liko paskutiniajam ketvirčiui,kuriame „Medvėgalis“ stengėsi kilti į lemiamą šturmą,tačiau į visas jų pastangas šeimininkai atsakydavo tuo pačiu. Taigi likus nepilnai minutei ekipas skyrė tik 2taškai,tačiau tuomet šeimininkų žaidėjas stojo mesti baudos metimų ir realizavo juos abu,o po nenusisekusios svečių atakos pergalę įtvirtino du Bogdan Babak baudos metimai. Taigi galutinis rungtynių rezultatas 68:62 „BK Centre“ ekipos naudai.

Po rungtynių pakalbinome nugalėtojų komandos atstovę:

-„Kas visgi lėmė,kad po sunkaus starto sugebėjote atsistiesti ir iškovoti pergalę?“
-„Manau,kad gynyba. Gerai apsigynėmė,spaudėmė varžovus ir tai leido periimti iniciatyvą.“
-„Patekote į „Mažąją taurę“. Kokie tikslai ten?“
-„Na,tikimės nueiti kuo toliau.“

BK Centre: Kiril Abramtsov – 24 tšk., Karolis Zokas – 15 tšk., Armandas Čiras – 14 tšk. (14 atk. kam.)

Medvėgalis: Paulius Irtmonas – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Deividas Stirbinskis – 15 tšk. (6 perimt. kam.), Kostas Petrošius – 12 tšk., Martynas Gumuliauskas – 10 tšk.

„Sporto manija 98“ antroje rungtynių pusėje įveikė „BK Centre“ ir pateko į ketvirtfinalį (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 18:12 val.)„BK Centre“ nesunkiai įveikė Kleboniškio „Vilkus“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:12 val.)„Žaliai-Balti“ užtikrintai įveikė „BK Centre“ (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 20:57 val.)E. Kajalavičiaus metimas išplėšė pergalę „Žaliai‒Baltiems“ (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Medvėgalis“ užtikrintai laimėjo prieš „Kleboniškio „Vilkai““ komandą. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)„Omega“ po permainingos kovos žengė į pusfinalį (2015 balandžio 24 d., penktadienis, 21:10 val.)„Medvėgalis“ ketvirtajame kėlinyje nutolo nuo savo varžovų ir žengė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)