KAUNO SAVIVALDYBĖ & POLICIJA vs BC SPURTAS & LIUKSAS (66:59)30+ lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Kauno savivaldybė & Policija rungtynių pabaigoje palaužė BC Spurtas & Liuksas

2012 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 22:37 val., peržiūros: 2358

2012 gruodžio 9 dieną, 30+ lygoje, Kauno Sporto Mokykloje susitiko Kauno savivaldybė & Policija (šeimininkai) ir BC Spurtas & Liuksas (svečiai). Pirmus du kėlinius rungtynės vyko taškas į tašką, tačiau trečiąjame nedidelį pranašumą susikrovę šeimininkai, ketvirtąjame jį dar padidino ir laimėjo be didesnės intrigos rungtynių gale rezultatu – 66:59 (19:16, 14:17, 14:9, 19:17).

Rungtynės prasidėjo tritaškiu kurį pelnė Gediminas Banaitis-Skrandis, į kurį lygiai taip pat atsakė Mindaugas B.leka. Tuomet keturis taškus pelnė šeimininkai ir įgijo keturių taškų persvarą. Penkiais taškais atsakė svečiai ir persvėrė rezultatą savo naudai – 7:8. Penkis taškus pelnė Savivaldybės komanda ir vėl atstatė keturių taškų persvarą – 12:8. Keturis taškus surinko Spurtas, o tritaškiu atsakė Gediminas Banaitis-Skrandis ir skirtumas trys taškai. Iki ketvirčio pabaigos komandos apsikeitė po keturis taškus ir rezultatas – 19:16.

Antrąjį kėlinį tritaškiu pradėjo Evaldas Sparnauskas ir suteikė savo komandai šešių taškų pranašumą. Lygiai tokios pat vertės metimu atsakė ir Petras Aleksonis, o tuomet dvitaškį su pražanga pelnė Gediminas Banaitis-Skrandis, tačiau baudos metimas skriejo pro šalį – 24:19. Atkarpą 5:2 laimėjo šeimininkai ir padidino skirtumą iki aštuonių – 29:21. Per kitas dvi minutes keturis taškus surinko šeimininkai, penkiais atsakė svečiai ir skirtumas sumažėjo tašku – 33:26. Iki ketvirčio pabaigos taškus jau rinko tik svečiai ir po dviejų kėlinių rezultatas lygus – 33:33.

Trečiasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų dvitaškiais, o tuomet šešis taškus paeiliui sumetė šeimininkai ir padidino savo pranašumą šešių taškų. Keturiais atsakė svečiai ir skirtumas vėl vos du – 41:39. Vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Donatas Karalukas, o tritaškiu atsakė Andrius Grabauskas ir rezultatas vėl lygus – 42:42. Kėlinį penkiais taškais užbaigė šeiminikų žaidėjas Donatas Karalukas ir po trijų kėlinių – 47:42.

Ketvirtą kėlinį vėl geriau pradėjo svečiai. Nors šeimininkai pelnė keturis taškus, svečiai atsakė dviem tritaškiais ir skirtumas vos trys taškai. Dar po tritaškį apsikeitė komandos, o tuomet dvitaškį pelnė Policijos ekipa ir rezultatas – 56:51. Tritaškį pataikė ir svečiai vėl sumažindami deficitą iki dviejų. Tuomet jau sekė šeimininkų spurtas 8:0 ir skirtumas staigiai išaugo iki dviženklio – 64:54. Gale dar bandė gelbėtis svečiai, tačiau neturėjo jau jokių šansų ir galutinis rungtynių rezultatas – 66:59.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė – Ketvirtos sezono rungtynės, abu pagrindiniai komandos įžaidėjai traumuoti, šiandien tas pareigas davėm mūsų atakuojantiems gynėjams, žaidime aišku dar trūksta tvarkos, tačiau šiandien to užteko, kadangi varžovai šiandien visas rungtynes pralaikė zoną, o mes gan greit prie jos prisitaikėm, gerai pataikėm iš vidutinio nuotolio ir tiek.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė – Donatas Karalukas (16, 13 atk. kam., 19 naud. bal.), Gediminas Banaitis-Skrandis (16, 23 naud. bal.), Evaldas Sparnauskas (15), Giedrius Klimavičius (10, 15 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų surinko – Igoris Konovalenko (18), Petras Aleksonis (14, 5 ispr. pr., 18 naud. bal.), Andrius Grabauskas (11, 17 naud. bal.) taškų.

"Kauno Savivaldybės & Policijos" tritaškiai metimai pražudė BC "Spurtą & Liuksą" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 23:41 val.)Kauno savivaldybė & Policija rungtynių gale vos neprisižaidė su Šernais (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 22:39 val.)“Kauno Autobusai” tik rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno Savivaldybė & Policija” (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 10:43 val.)Kauno savivaldybė & Policija po dramatiškos kovos vienu tašku palaužė Makroflex (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:55 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ pasiekė nesunkią pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 22:53 val.)Kauno savivaldybė & Policija išlygino serijos rezultatą dvikovoje su SLKALDK Akademija (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 22:03 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" užlipo ant paskutiniojo apdovanojimų pakylos laiptelio (2013 gegužės 04 d., šeštadienis, 16:43 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno savivaldybė & policija“ antroje rungtynių dalyje įrodė pranašumą prieš „Judam“ ekipą (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 23:00 val.)„Šernai“ po labai atkaklios kovos palaužė BC „Spurtas & Liuksas“ ekipą (2012 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)"Šernai" antroje rungtynių pusėje palaužė "Kauno Savivaldybę & Policiją" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:24 val.)