Sabonio KC – Vytautas vs DNC & Sport Fairy (73:101)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 17 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„DNC & Sport Fairy“ lengvai įveikė „Sabonio KC – Vytauto“ ekipą

2014 vasario 17 d., Pirmadienis, 22:50 val., peržiūros: 1244

Pirmadienį (02.17) A. Sabonio KC įvyko B lygos, „Baltic Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose šeimininkai "Sabonio KC – Vytautas" priėmė svečius "DNC & Sport Fairy". Rungtynes pradėjo gana panašiai abi ekipos ir tik pabaigoje rezultatą persvėrė svečiai. Antrajame kėlinyje komandos demonstravo panašaus lygio žaidimą, o "DNC & Sport Fairy" padidino persvarą iki 9 taškų. Trečiajame kėlinyje nesustabdoma buvo svečių ekipa, kuri po šio ketvirčio sukaupė 22 taškų pranašumą. Paskutiniajame kėlinyje DNC & Sport Fairy" ekipa dar padidinę persvarą pasiekė lengvą pergalę 73:101.

Susitikimą komandos pradėjo atkaklia kova. Per pirmąją kėlinio pusę nei vienai komandai nepavyko išsiskirti. Po pirmųjų atakų svečiai išsiveržė į priekį, o kiek vėliau varžovai persvėrė rezultatą. Vis tik didesnį spurtą surengė "DNC & Sport Fairy" ekipa ir kiek pabėgo nuo varžovų 18:25.

Antrąjį kėlinį aikštelės šeimininkai "Sabonio KC – Vytautas" pradėjo labai kovingai ir po pirmųjų minučių sugebėjo išlyginti rezultatą. Po šios atkarpos svečiai perėmė iniciatyvą ir padidino skirtumą jau iki 10 taškų. Kėlinio pabaigoje komandos demonstravo panašaus lygio žaidimą, o skirtumas pakito vos 1 tašku 41:50.

Trečiajame kėlinyje "DNC & Sport Fairy" nieko nelaukdami pradėjo spurtą, po kurio sukaupė 18 taškų persvarą. Varžovai per 6 atakas sugebėjo sumažinti atsilikimą tik 2 taškais. Tuo tarpu svečiai po kelių atakų padidino persvarą iki 22 taškų. Pabaigoje komandos vėlgi žaidė panašiau ir skirtumas išliko nepakitęs 54:76.

Paskutinįjį kėlinį kovingai pradėjo "Sabonio KC – Vytautas" komanda. Laimėję pirmąją atkarpą sumažino atsilikimą iki 15 taškų. Po šio spurto žaidimas stabilizavosi ir ekipos žaidė taškas į tašką. Vis tik pabaigoje "DNC & Sport Fairy" ekipa dar labiau padidino skirtumą ir pasiekė lengvą pergalę 73:101.

"Sabonio KC – Vytautas" komandos gretose naudingiausi buvo Julius Kigas (19 tšk. 11 atk.kam. dvigubas dublis) Tomas Bietkis (17 tšk. 4 atk.kam) Lukas Kriščiūnas (24 tšk. 7 išpr.praž)

"DNC & Sport Fairy" ekipoje išsiskyrė Vitalijus Stanevičius (18 tšk. 11 atk.kam. dvigubas dublis) Giedrius Jevstignejevas (13 tšk. 19 atk.kam. dvigubas dublis) Karolis Meiliūnas (25 tšk. 7 atk.kam)

"Sabonio KC – Vytautas" komandos strategas teigė: "Pritrūko ir meistriškumo ir ūgio persvaros ir lygiaverčių keitimų, nes mes tik vieną keitimą turėjome. Pavargome, o vėliau negalėjome bėgti. Kol turėjome jėgų galėjome greitame puolime pasipriešinti, nes esame mažesni, o po to nuovargis darė savo ir nebegalėjome žaisti tokio žaidimo".

"DNC & Sport Fairy" ekipos treneris kalbėjo: "Meistriškumas leido laimėti, manau. Na pas varžovus nebuvo aukštų žaidėjų iš pradžių varžovai pakovojo, o vėliau savo žaidimą radome, na ir kai reikėjo sužaidėme".

„Sporto manija ‒ OTO“ nepasigailėjo „Sabonio KC ‒ Vytauto“ ekipos (2013 spalio 18 d., penktadienis, 03:35 val.)„Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ įtikinamai įveikė „Sabonio KC ‒ Vytautą“ (2013 spalio 21 d., pirmadienis, 22:46 val.)„DNC & Sports Fairy“ neturėjo vargo su „Kauno Kolegija“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 22:44 val.)„DNC & Sports Fairy“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė BK „Centre“ (2013 lapkričio 16 d., šeštadienis, 17:21 val.)„DNC & Sport Fairy“ tvirtai žengė į „B“ lygos pusfinalį (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 22:39 val.)Pergalę po pratęsimo šventė „Sabonio KC – Vytautas“ (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)„DNC & Sports Fairy“ ketvirtame kėlinyje palaužė Kauno „SRC“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 23:10 val.)„DNC & SPORT FAIRY“ nesunkiai palaužė „Pauliukai“ ekipą. (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„DNC ‒ Sports Fairy“ iškovojo pergalę, „saboniukai“ toliau klumpa (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:05 val.)„DNC & Sports Fairy“ sugebėjo atsitiesti ir palaužti „Šilainius“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 16:31 val.)