SPIEČIUS vs FKK ŠVEICARIJA (82:63)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 27 d., Šeštadienis, 16:30 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas LT-51126

Įtikinama "Spiečiaus" pergalė

Tomo Reksčio dėjimas
2007 sausio 27 d., Šeštadienis, 18:04 val., peržiūros: 3912
Pirmosiose šeštadienio rungtynėse "Aukso" lygos A pogrupyje "Spiečius" savoje aikštėje priėmė "FKK Šveicariją". Galingai sužaidę antrąjį ketvirtį šeimininkai jo metu susikrovė apčiuopiamą pranašumą ir persvarą išlaikę iki dvikovos pabaigos šventė pergalę rezultatu 82:63.

Susitikimo pradžioje komandos apsikeitė klaidomis. Aikštėje vyravo apylygė kova, abiejų ekipų žaidėjai ir toliau mielai dalino kamuolius varžovams. Po pirmųjų dešimtiems gana padriko žaidimo minučių 4 taškų pranašumą turėjo "Spiečius" – 17:13.

Šeimininkai nebuvo linkę pernelyg juokauti ir įjungę aukštesnę pavarą antrojo kėlinio pradžioje pelnė 12 taškų be atsako taip įgydami saugų pranašumą. "FKK Šveicarijos" krepšininkai atrodė kiek sutrikę, jiems sunkiai sekėsi stabdyti įsismarkavusią priešinininkų puolimo mašiną. "Spiečiaus" gretose pirmuoju smuiku griežė Tomas Rekstys porą kartų galingais dėjimais sudrebinęs varžovų krepšį ir vien per antrąjį kėlinį pelnęs 12 taškų. Pirmoji susitikimo pusė baigėsi rezultatu 41:24.

Trečiajame ketvirtyje žaidimas išsilygino. Regis, ir patys šveicarai nelabai tikėjo, kad jiems gali pavkykti iškovoti pergalę, tuo labiau, kad šiandien savo gretose svečiai turėjo tik penkis žaidėjus. Prieš paskutinįjį kėlinuką ekipas skyrė 16 taškų – 61:45.

"Spiečiaus" krepšinininkai žaidė labai atsipalaidavę ir jau laukė dvikovos pabaigos. Tuo pasinaudoję svečiai sugebėjo aptirdyti skirtumą iki 10-ies taškų, bet po paprašytos minutės pertraukėlės šeimininkai nebeleido varžovams pernelyg priartėti ir išlaikę susikrautą pranašumą šventė pergalę rezultatu 82:63.

Po susitikimo pakalbintas nugalėtojų ekipos žaidėjas Tadas Vasiliauskas teigė, kad rungtynės buvo sunkios. "Buvome pernelyg atsipalaidavę, o ir Ąžuolas buvo liūdnas" kalbėjo Tadas.

"Spiečiaus" gretose išsiskyrė Tomas Rekstys pelnęs 36 taškus bei atkovojęs 8 kamuolius. Tomas Gudaitis įmetė 15 taškų, Tadas Vasiliauskas – 12.

"FKK Šveicarijos" ekipoje rezultatyviausias buvo Edvinas Zinys pelnęs 19 taškų, po 16 savo sąskaitoje po rungtynių turėjo Valdas Mediekša bei Vytautas Gelažauskas.

"Spiečiaus" komanda dvikovos teisėjams Pauliui Klimavičiui ir Tomui Baniui skyrė po 8 balus, "FKK Šveicarija" atitinkamai 4 bei 6.
"Spiečius" tęsia pergalingą žygį (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:40 val.)"Spiečius" didina apsukas (2007 sausio 16 d., antradienis, 00:16 val.)Dar viena "Triobet.com & Etapas" pergalė (2007 vasario 23 d., penktadienis, 20:34 val.)Tik rungtynių pabaiga lėmė "Neveronių" pergalę (2007 sausio 06 d., šeštadienis, 20:26 val.)"ERA+" nesulaukė rimto pasipriešinimo iš "Spiečiaus" (2007 sausio 20 d., šeštadienis, 18:55 val.)"Spiečius" sutriuškino "Neveronis" (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 16:06 val.)Lyderių dvikovoj sėkmė lydėjo "Spiečių" (2006 gruodžio 20 d., trečiadienis, 22:50 val.)"Spiečius" be vargo sutriuškino "Hidraulines Sistemas" (2007 vasario 10 d., šeštadienis, 19:26 val.)"Eternit" iš Jonavos parsivežė pergalę (2006 gruodžio 18 d., pirmadienis, 01:00 val.)Namų sienos padėjo "Hidraulinių sistemų" krepšininkams iškovoti pergalę (2006 lapkričio 22 d., trečiadienis, 22:34 val.)