SK DAINAVA vs KREPSININKAS.NET (86:33)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 12 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

SK "Dainava" lengvai "pasivaikščiojo" su "Krepsininkas.net"

2013 balandžio 15 d., Pirmadienis, 15:43 val., peržiūros: 2071

Penktadienį, balandžio 12 dieną, Dainavos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, pavasario „Sportturo 2013“ taurės rungtynės tarp vietos SK „Dainavos“ ir svečių „Krepšininkas.net“ ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios vadžias į rankas paėmė šeimininkai ir visų ketvirčių metu tik didino pranašumą, kol, galiausiai, rungtynių pabaigoje jie pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 86:33 (16:4, 23:3, 26:11, 21:15).

Jau pačioje susitikimo pradžioje šeimininkai surengė spurtą 14:0 ir atsiplėšė nuo varžovų. Į tai svečių krepšininkai atsakė keturiais taškais iš eilės, kurių dėka šiek tiek sumažino atsilikimą iki dešimties taškų, tačiau kėlinio pabaigoje šeimiininkai dar pelnė du taškus ir įgijo dvylikos taškų persvarą. Antrojo ketvirčio pradžioje SK „Dainava“ vėl surengė spurtą 12:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų išaugo iki 24-ių taškų. Į tai „Krepšininkas.net“ žaidėjai atsakė vos dviem taikliai baudos metimais, po kurių šeimininkai dar labiau padidino savo persvarą. Po dviejų kėlinukų komandas skyrė jau net 32 taškai. 39:7

Antroje rungtynių pusėje svečių puolimas šiek tiek atsigavo ir tai puikiai įrodė jų surengtas spurtas 0:8, kuris leido šiek tiek sumažinti atsilikimą, tačiau tuo ilgai džiaugtis neteko, ens netrukus šeimininkai atsakė lygiai tuo pačiu. Kiek vėliau svečių ekipos krepšininkų puolimas vėl strigo varžovų gynybos gniaužtuose ir po trijų kėlinukų komandas skyrė jau 47 taškai. Paskutinė rungtynių dalis jau senai buvo tapusi tik formalumu, tačiau nei viena, nei kita komanda nusileisti nesiruošė. Šiame kėlinuke ir toliau ryškiai dominavo SK „Dainava“, tačiau leido varžovams pelnyti daugiau taškų. Nuskambėjus finaliniam švilpukui lengvą pergalę šventė šeimininkai. 86:33.

Po pergalės SK „Dainavos“ treneris Erikas Rakickas trumpai sakė : „ Pergalę lėmė tai, kad mes buvome fiziškai stpresni, aukštesni, vyresni, labiau patyrę ir šiaip manau, kad buvome vertesni pergalės „.

SK "Dainava" : S.Pupkevičius 21 (10 atk.kam., 6 per.kam.), M.Semėnas 18, A.Borodinas 17, J.Virbickas 10 taškų.

"Krepsininkas.net" : B.Narbutas 13, L.Trukleckas 12, T.Gečas 4 taškai.

SK "Dainava" vos neprisižaidė su "Compensa" (2013 balandžio 05 d., penktadienis, 22:12 val.)"Pieno žvaigždės - MIAU" iškovojo pirmąją pergalę (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:44 val.)Antroje rungtynių pusėje Compensa "nukovė" Krepšininkas.net ekipą (2013 balandžio 29 d., pirmadienis, 22:44 val.)Dainavos derbyje SK "Dainava" pranoko "Pieno Žvaigždes - Miau" (2013 balandžio 19 d., penktadienis, 22:30 val.)"Pilėnai" peržengė SK "Dainavos" barjerą (2013 gegužės 06 d., pirmadienis, 23:13 val.)