Abstinentai vs A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt (44:55)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2014 gegužės 09 d., Penktadienis, 19:10 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt keliauja į Mažosios taurės finalą

2014 gegužės 09 d., Penktadienis, 22:45 val., peržiūros: 1167

Gegužės 9 dieną, 19.10 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2014 (Mažosios taurės) komandos "Abstinentai" (šeimininkai) ir A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt (svečiai). Buvo žaidžiamos rungtynės dėl patekimo į taurės finalą. Nors susitikimo pradžioje vyko gana lygus žaidimas, tačiau antrojo kėlinuko metu A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt ekipa pasiekė dviženklį pranašumą ir mažesniu ar didesniu skirtumu pirmavo visą likusį laiką. Nors "Abstinentai" ne kartą buvo priartėję, tačiau perlaužti rungtynių eigos jiems taip ir nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 44:55.

Rungtynių pradžioje geriau sekėsi šeimininkams, kurie labai brangino kamuolį, rengė paruoštas ir užtikrintas atakas, bei pasiekė nedidelį 5 taškų pranašumą. Tačiau tuo momentu jų puolimas sustojo, o prie to labiausiai, aišku, prisidėjo A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt ekipos gynyba. Netrukus svečiai persvėrė rezultatą savo naudai ir ėmė tolti. "Abstinentų" puolimas buvo visiškai sukaustytas, komandai taškus pavyko pelnyti tik sužaidus 8 minutes antrąjame kėlinuke. Neblizgėjo puolime ir jų oponentai, bet komandinis žaidimas ir provokuojamos pražangos leido jiems nutolti. Skirtumas greitai tapo dviženklis, o A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt prasidedant ilgajai pertraukai pirmavo rezultatu 21:31.

Antroje rungtynių dalyje "Abstinentai" rado jėgų atsitiesti, net patys krepšininkai kiek nustebo išgirdę, jog skirtumas ištirpo iki 5 taškų. Tačiau arčiau priartėti jiems vis nepavykdavo, o komandos įsivėlė į gana chaotišką, nerezultatyvų krepšinį. Komandoms sunkiai renkant taškus net ir nedidelis pranašumas leido jaustis saugiai svečiams, kurie kantriai artėjo pergalės link. "Abstinentai" rungtynių pabaigoje dar surengė paskutinį spurtą, bet rungtynių eigos jiems pakeisti nepavyko. Užtikrintai gynyboje žaidę A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt komandos krepšininkai laimėjo rungtynes rezultatu 44:55.

Nugalėtojų komandos treneris M.Marčenkovas po pergalės kalbėjo: "ištiesų tikėjomės kiek lengvesnių varžybų, tris kėlinukus sekėsi sunkiai, nors visą laiką pirmavome nedideliu skirtumu, bet žaidėjai nesužaidė taip kaip gali, nepataikė savo metimų, bet geriausias rungtynes sužaisime finale".

Abstinentai: Artūras Jankevičius – 18 tšk. (10 išpr. praž.), Martynas Šiukščius – 9 tšk. (12 atk. kam.), Saulius Banaitis – 9 tšk.

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt: Marius Satkevičius – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Vosylius – 8 tšk. (10 atk. kam.), Edgaras Baukys – 8 tšk.

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nesunkiai įveikė „Compensos“ penketuką (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 12:13 val.)A.S.K „Persvara & Orca.lt“ įtemptose varžybose palaužė „Vilkijos“ ekipą. (2014 balandžio 25 d., penktadienis, 13:48 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nepaliko jokių vilčių „BK Centre“ ekipai (2014 gegužės 03 d., šeštadienis, 16:20 val.)„A.S.K. Persvara & Orca.lt“ ketvirtfinalyje paguldė ant menčių „DNC“ (2014 gegužės 05 d., pirmadienis, 23:04 val.)BC „Straight“ tvirtu žingsniu žengė ant aukščiausios pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės pakylos (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 20:29 val.)Kone visas rungtynes pirmavusi „A-Statyba“ nugalėjo „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ ekipą (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 19:54 val.)Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės bronza po atkaklios kovos pasipuošė „Abstinentai“ (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 19:49 val.)Ketvirtame kėlinyje „Stumbrą“ įveikę „Abstinentai“ pasiekė pusfinalį (2014 gegužės 06 d., antradienis, 22:43 val.) Pavasario „Sportturo“ taurėje „Abstinentai“ įveikė „Baubilą“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 00:15 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Nepyk“ nesunkiai įveikė savo varžovus (2014 balandžio 15 d., antradienis, 00:44 val.)