Stumbras vs Agava & Automatinių sistemų servisas (58:78)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 06 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Agava & Automatinių sistemų servisas“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Stumbrą“

2013 gruodžio 06 d., Penktadienis, 21:07 val., peržiūros: 1145

Gruodžio 6 dieną, 18.45 val., "Atžalyno" vidurinės mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Stumbras" (šeimininkai) ir "Agava & Automatinių sistemų servisas" (svečiai). Abi komandos susirinko labai negausiai, ir kiekvienoje pusėje buvo vos po penkis žaidėjus (po ilgosios pertraukos svečių gretas papildė dar vienas žaidėjas). Taigi kova šį vakarą nebuvo labai kieta, krepšininkai vengė pražangų, o kurį laiką priekyje buvę "Stumbro" žaidėjai netrukus savo poziciją užleido varžovams. "Agava & Automatinių sistemų servisas" antroje rungtynių pusėje staigiai nutolo ir jau turėjo triuškinamą pranašumą. O rungtynės baigėsi rezultatu 58:78.

Rungtynių pradžioje krepšininkai atrodė ramūs, rengė gana užtikrintas atakas, o atakuoti geriau sekėsi šeimininkams, kurie ilgą laiką išlaikė išties labai gerą pataikymo procentą. Vistik vėliau ekipos įsivėlė į gana chaotišką krepšinį, žaidėjai vis dažniau klydo, o priekyje vis dar buvo "Stumbras". Tačiau viskas ėmė keisti antrame kėlinuke, kurio metu "Agava & Automatinių sistemų servisas" komanda ženkliai pagerino kovą po krepšiais ir pirmą kartą rungtynėse persvėrė rezultatą savo naudai. "Stumbro" puolimas buvo sustabdytas ir komandos žaidime vis dažniau matėsi silpnos vietos. Svečiai sugebėjo išnaudoti varžovų klaidas ir savo ūgio pranašumą, bei prasidedant ilgajai pertraukai pirmavo rezultatu 29:33.

Antroje rungtynių pusėje "Agava & Automatinių sistemų servisas" komanda atrodė visiškai pasikeitusi, prie ekipos netrukus prisijungė į rungtynes pavėlavęs G.Prabulis ir tai suteikė komandai papildomos energijos. Skirtumas žaibiškai išaugo ir komandas netrukus skyrė maždaug 20 taškų ribą. "Stumbro" komanda niekaip nerado būdų sustabdyti varžovų priekinės linijos krepšininkų, o patys puldami ne visuomet pasirinkdavo teisingus sprendimus. Rungtynių paskutinės minutės greičiau tebuvo formalumas, o užtikrinta pergalė atiteko "Agava & Automatinių sistemų servisas" ekipai. Galutinis rezultatas 58:78.

"Agava & Automatinių sistemų servisas" komandos komentaras po rungtynių: "šiandien komandai nepavyko susirinkti pilna sudėtimi, ekipai nepadėjo kapitonas, kurio vadovavimo labai trūko, o varžovai šaunuoliai, gerai kovojo, tik antroje rungtynių pusėje mums pavyko juos palaužti".

"Stumbras": Vaidas Piešinas – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Andrius Bareiša – 11 tšk. (7 rezult. perd.), Raimondas Savulis – 9 tšk. (6 perimt. kam.)

"Agava & Automatinių sistemų servisas": Audrius Šalaševičius – 26 tšk. (8 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Giedrius Prabulis – 15 tšk., Andrius Zakarevičius – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Marijus Dimša – 12 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Čepkauskas – 10 tšk.

„Lietuvos Dujos“ antroje rungtynių pusėje sutriuškino „Stumbrą“ (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 22:55 val.) „Agava & Automatinių sistemų servisas” be problemų susitvarkė su “Karo medicinos tarnyba” (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 22:39 val.)Keturiese baigę rungtynes „Agava & Automatinių sistemų servisas“ nusileido „Ryternai“ (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)„AGAVA -Automatinių Sistemų Servisas“ turėjo pripažinti „Sweco“ pranašumą (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:50 val.)Tik po atkaklios kovos „Agava & Automatinių sistemų servisas“ nugalėjo „Sabonio krepšinio centrą“ (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:53 val.)Antroje rungtynių pusėje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Stumbrą“ (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Agava ‒ Automatinių Sistemų Servisas“ nenutraukė „Trukmės & Kautros ‒ DB“ pergalių serijos (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)Antrajame kėlinyje atitrūkę „Agavos & Automatinių Sistemų Serviso“ krepšininkai persvarą savo pusėje išlaikė iki finalinio švilpuko (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ įveikė „Agava & Automatinių sistemų serviso“ šešetuką (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Sabonio KC“ atsirevanšavo „Agava & Automatinių sistemų servisas“ (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 22:57 val.)