Kaunas vs KK „MPG“ (64:70)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 03 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

KK „MPG“ pranoko „Kauną“

2014 vasario 04 d., Antradienis, 13:01 val., peržiūros: 1128

2014 vasario 3 dieną, C lygos rungtynėse, Varpo gimnazijos sporto salėje susitiko "Kaunas" (šeimininkai) ir KK "MPG" (svečiai). Po atkaklio ir permainingos kovos pergalę šventė svečiai rezultatu - 64:70. KK "MPG" komanda turi 5 pergales ir keturis pralaimėjimus, bei grupėje rikiuojasi pirmoje vietoje, o "Kaunas turi keturias pergales ir tiek pat pralaimėjimų bei grupėje yra anti.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų atkarpa 5:2, kai į tai svečiai atsakė šešiais taškais – 5:8. Dar vienas šeimininkų spurtas 10:4 ir jie vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 15:12. Du taškus pelnė Antanas Silvestravičius, o kėlinį trimis taškais baigė šeimininkai ir po pirmo ketvirčio - 18:14.

Antrasis kėlinys geriau prasidėjo KK "MPG" komandai, kurie per dvi minutes rezultatą išlygino – 20:20. Po dviejų netaiklių V. Preidžio baudos metimų, dar šešis taškus surinko "MPG" ir padidino sacvo pranašumą iki 6 taškų – 26:20. Du taškus pelnė Mantas Lenkus, o kėlinį užbaigė svečiai, pelnydami penkis taškus be atsako – 22:31.

Trečiasis kėlinys prasidėjo šešiais svečių ir trimis šeimininkų taškais – 25:37. Toliau sekė jau "Kauno" atkarpa 9:4 ir skirtumas kiek sumenko – 34:41. Keturis taškus surinko Paulius Lekečinskas, o taip pat keturiais atsakė Žygimantas Pilipavičius ir skirtumas išliko nepakitęs – 38:45. Iki ketvirčio pabaigos skirtumas beveik nepakito ir po trijų kėlinių – 44:52.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo septyniais šeimininkų taškais ir skirtumas sumenko iki minimumo – 51:52. Vieną baudą iš dviejų pataikė Antanas Silvestravičius, o į tai dar dviem tritaškiais atsakė "Kaunas" ir jie jau priekyje – 57:53. Per kitas tris minutes, svečiai laimėjo atkarpą 11:2 ir vėl persvėrė svarstykles savo naudai – 59:64. Keturis taškus pelnė šeimininkai, dviem baudos metimais atsakė svečiai ir skirtumas trys taškai – 63:66. Vieną baudą iš dviejų pataikė Andrius Olberkis, o rungtynes keturiais baudos metimais užbaigė "MPG" ir galutinis rungtynių rezultatas – 64:70.

Kaunas: Žygimantas Pilipavičius – 20 tšk., Gediminas Šuklevičius – 12 tšk., Vytenis Preidis – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Olberkis – 10 tšk.

KK „MPG“: Paulius Lekečinskas – 21 tšk. (19 atk. kam.), Jonas Rekašius – 18 tšk., Antanas Silvestravičius – 11 tšk. (7 išpr. praž.)

KK „MPG“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno Rami“ ekipą (2014 sausio 24 d., penktadienis, 00:17 val.)KK „MPG“ tvirtai žengia į aštunfinalį (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 22:33 val.)„MPG“ be vargo įveikė „Baltic Transline“ (2013 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)KK „MPG“ tiesiog sumindė BC „Straight“ komandą (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 22:20 val.)Įtemptose rungtynėse „Transalmis“ antroje rungtynių pusėje pranoko „Kauną“ (2014 vasario 22 d., šeštadienis, 12:54 val.)KK „MPG“ po dramatiškos kovos nukovė „Grizlius“ jų pačių tvirtovėje (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 21:17 val.)Geros gynybos dėka „MPG“ be vargo įveikė „vaistinė.lt“ komandą (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 22:49 val.)„Kaunas“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kauno Rami“ (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Kauno Rami“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno“ ekipą (2013 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 23:29 val.)„MPG“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Veiverių Amberį“ (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 14:41 val.)