VU KHF vs BuyPCgame.eu (46:44)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 16 d., Šeštadienis, 14:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Visas rungtynes atsilikinėję „VU KHF“ krepšininkai išsigelbėjo paskutinėmis akimirkomis

2016 sausio 16 d., Šeštadienis, 18:02 val., peržiūros: 1062

Sausio 16 dieną, 14:30 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „VU KHF“ (šeimininkai) ir „BuyPCgame.eu“ (svečiai). Rungtynių pradžia tiesiog tragiškai susiklostė šeimininkams, kurie nesugebėjo sustabdyti varžovų puolimo, o jų atsilikimas antrojo kėlinuko pradžioje buvo net 16 taškų. Nuo to momento abi komandos ėmė rungtyniauti labai nerezultatyviai, o skirtumas po truputėlį tirpo. Ketvirtojo kėlinuko metu „BuyPCgame.eu“ ekipa pelnė vos 4 taškus ir tuo pasinaudoję „VU KHF“ žaidėjai pirmą kartą persvėrė rezultatą. Likusios akimirkos vyko labai dramatiškai, o sėkmė šį kartą buvo šeimininkų pusėje, kurie laimėjo susitikimą rezultatu 46:44.

Rungtynių pradžioje „VU KHF“ komanda atrodė labai prastai, krepšininkai prametė sau įprastus metimus, o gynyboje taip pasimesdavo, kad priešininkai ne kartą pelnė taškus visiškai nedengiami. „BuyPCgame.eu“ komanda puikiai pataikė iš toli ir antrojo kėlinuko metu jų pranašumas šoktelėjo iki 16 taškų (10:26), tačiau dabar ir jų puolimas sustojo, o komandos rungtyniavo lygiau. „VU KHF“ pavyko stabilizuoti žaidimą ir iki ilgosios pertraukos netgi priartėti 23:31.

Antroje rungtynių dalyje svečiai sėkmingai išlaikė maždaug 10 taškų pranašumą, komandos ir toliau sunkiai rinko taškus, o taiklumas buvo ypač prastas. Negana to aikštelėje netrūko ir chaotiško žaidimo, daugėjo klaidų. Atrodė, kad „BuyPCgame.eu“ komandai lieka tik sulaukti rungtynių pabaigos ir turimas solidus pranašumas leis pasiekti pergalę, tačiau viskas pasikeitė ketvirtojo kėlinuko metu. Dabar „VU KHF“ komanda pagaliau pataikė kelis tolimus metimus, o sutrikę varžovai žaidė skubotai, kartais tarsi laukdami rungtynių pabaigos, tačiau jų pranašumas vis mažėjo, kol pagaliau šeimininkai išlygino ir netgi persvėrė rezultatą savo naudai. „BuyPCgame.eu“ niekaip nesugebėjo pelnyti taškų ir „VU KHF“ išplėšė dramatišką pergalę iš jų rankų. Rungtynės baigėsi rezultatu 46:44.

Gediminas Macijauskas („VU KHF“):

„rungtynių pradžia mums susiklostė labai prastai, bet komandinis žaidimas padėjo atsitiesti ir laimėti“.

VU KHF: Vytis Bulkevičius – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Tadas Žirgulis – 10 tšk., Lukas Jakštas – 7 tšk. (13 atk. kam.)

BuyPCgame.eu: Aivaras Pūras – 16 tšk. (11 atk. kam.), Linas Plečkaitis – 8 tšk., Mantas Ugianskis – 6 tšk.

„Ragų“ penketukas atsilaikė prieš „VU KHF“ krepšininkus (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:37 val.)Chaotiškose rungtynėse „VU KHF“ įveikė advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 19:54 val.)„Dumblas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „VU KHF“ komandą (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 16:43 val.)Kovoje iki pat pabaigos stipresni buvo „VU KHF“ krepšininkai (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 18:36 val.)Po įtemptos kovos „VU KHF“ penketukas nugalėjo „ASU“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nušlavė „VU KHF“ ir pateko į aštuntfinalį (2016 kovo 04 d., penktadienis, 22:23 val.)Pirmasis „VU KHF“ ir Birštono SC ‒ „Olimpo“ susitikimas baigėsi lygiosiomis (2016 vasario 27 d., šeštadienis, 20:23 val.)„VU KHF“ be didesnio vargo įveikė „Kauno Rami“ ekipą. (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:35 val.)Po didžiosios pertraukos paleidę vadžias „Ice“ krepšininkai krito prieš „VU KHF“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:02 val.)„VU KHF“ neturėjo vargo su „Lapių“ komanda (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 18:23 val.)