Baltic Transline vs KMAIK (77:84)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 29 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Komandiškai žaidusi „KMAIK“ komanda nugalėjo „Baltic Transline“.

2014 spalio 30 d., Ketvirtadienis, 15:40 val., peržiūros: 1349

Spalio 29-ąją "A.Stulginskio universitete" įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių dvikova tarp šeimininkų "Baltic Transline" ir svečių "KMAIK". Svečiai nuo pat rungtynių pradžios demonstravo kokybiškesnį žaidimą ir per pirmąją pusę įmetę 8tolimus metimus turėjo 22taškų pranašumą. Visgi antroje rungtynių dalyje šeimininkai pradėjo vytis,tačiau į varžybas atvykę tik 6-iese pritrūko jėgų ir sekmės. Galutinis rezultatas 84:77 "KMAIK" ekipos naudai.

Rungtynes svečiai pradėjo užtikrintai ir greitai atitolo 10:3. Šeimininkai stengėsi atsišaudyti tritaškiais,tačiau po dar vienos sėkmingos svečių atkarpos 8:0 skirtumas šoktelėjo iki 13 (22:9). Pirmąjį kėlinį komandos baigė apsikeisdamos sėkmingomis atakomis ir rezultatu 24:11.

Antrajame komandos žaidė taškas į tašką ir skirtumas laikėsi ties ta pačia 13-os taškų riba,tačiau tuomet iššovė svečių komandos žaidėjas A.Gudaitis,kuris smeigė 4tritaškius iš eilės ir leido savo komandai susikrauti 22taškų pranašumą (42:20). Įtampos neatlaikęs šeimininkų žaidėjas D.Kisielius necenzūriniais žodžiais užsipuolė vieną iš teisėjų,todėl kaip mat buvo nubaustas technine pražanga. Skirtumas buvo išaugęs iki 25,tačiau A.Keršio tritaškis kėlinio pabaigoje pirmąją rungtynių dalį užbaigė "KMAIK" komandai pirmaujant 47:25.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai ženkliai pagerino savo puolimą ir pradėjo mažinti atsilikimą,tačiau svečiai neatsiliko ir sėkmingai dalindamiesi kamuoliu atrasdavo laisvą komandos draugą,kuris pelnydavo lengvus taškus. Nors šį kėlinį laimėjo šeimininkai 22:18,tačiau skirtumas vis dar siekė 18taškų (65:47).

Lemiamas ketvirtis parodė,kad šeimininkai neketino kelti baltos vėliavos ir žaibiškai laimėję atkarpą 9:0 sumažino deficitą iki 9 (56:65). Visgi drausmingai klausę trenerio nurodymų svečių jaunieji krepšininkai puikiai tvarkėsi su spaudimu ir išlaikė 10-14taškų pranašumą. Likus dviems minutėms šeimininkai kilo į lemiamą šturmą ir galingai kovodami po krepšiu išprovokavo daug varžovų pražangų (15 vien per šį kėlinį),tačiau nuo baudos linijos tikslą pasiekdavo tik kas antras metimas,todėl pergalę šventė "KMAIK" ekipa rezultatu 84:77.

Po varžybų nugalėtojų treneris sakė: " Pirmoji pusė nuteikė optimistiškai,tačiau antroji buvo bloga. Komanda jauna,visiškai nauja,likę tik gal 3 žaidėjai iš anų metų,o ir tie ne iš pagrindinės sudėties. Reik dar daug darbo,bandysime susižaisti,sustyguoti žaidimą ir žiūrėsime kas gausis."

Baltic Transline: Narūnas Čekaitis – 26 tšk. (17 atk. kam., 10 išpr. praž.), Tomas Klimavičius – 21 tšk. (7 išpr. praž.), Darius Kisielius – 12 tšk.

KMAIK: Aurimas Gudaitis – 26 tšk. (16 atk. kam.), Evaldas Basys – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Gytis Kiščiūnas – 14 tšk., Arnas Petrauskas – 13 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

Po įtemptos kovos, „VU KHF“ palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:59 val.)Rungtynių pabaigoje klydusi „Kolpingo Kolegija“ nusileido „Baltic Transline“ krepšininkams (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:39 val.)„KMAIK“ nesunkiai nugalėjo „New Team“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:54 val.)Ketvirtame kėlinyje „Partizanas“ įveikė „Baltic Transline“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:27 val.)Antroje rungtynių pusėje įsibėgėjęs „Olimpas“ palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:33 val.)Pirmame kėlinyje dominavę „Ryterna Group“ palaužė „Baltic Transline“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Labai prastas taiklumas nesutrugdė pergalę pasiekti „Baltic Transline“ ekipai (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Ragai“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Baltic Transline“ krepšininkus (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 23:37 val.)Panaikinę 20 taškų deficitą „Olympic“ komanda nusileido „KMAIK“ ekipai. (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:50 val.)„KMAIK“ po atkaklios kovos nusileido „Naujokams“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:11 val.)