Ryterna vs LSMU ‒ „Statybų vizija“ (74:57)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 23 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Paskutinėse šių metų rungtynėse „Ryterna“ pranoko LSMU ‒ „Statybų viziją“

2015 gruodžio 23 d., Trečiadienis, 20:40 val., peržiūros: 1299

Trečiadienio vakarą „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidusi „Ryterna“ ir LSMU ‒ „Statybų vizijos“ ekipa. Iki šio susitikimo aikštelės šeimininkai buvo patyrę vos vieną nesėkmę ir iškovoję aštuonias pergales (8-1), tuo tarpu svečiai savo sąskaitoje turėjo septynias pergales ir dvi nesėkmes (7-2).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo LSMU ‒ „Statybų vizija“, kuri įsiveržė į priekį 5:9. Tačiau tada keturios minutės svečiams buvo visiškai tuščios ir „Ryterna“ įsiveržė į priekį 14:9. Turimą penkių taškų pranašumą šeimininkai išlaikė iki pirmojo ketvirčio pabaigos, kurį laimėjo 19:14.

Antrojo ketvirčio pradžioje LSMU ‒ „Statybų vizijos“ krepšininkams po taiklaus V. Lapėno metimo pavyko išlyginti rezultatą 25:25, tačiau kitą kėlinuko pusę puikiai apsigynę „Ryternos“ krepšininkai laimėjo atkarpą 11:2 ir į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudami 36:27.

Trečiąjį ketvirtį vėl spurtu pradėjo aikštelės šeimininkai ir po taiklaus M. Šidlausko metimo pirmavo 47:31. Tačiau per likusias šešias minutes kėlinuke „Ryterna“ sugebėjo sukrapštyti vos 2 taškus, o tuo puikiai pasinaudojo LSMU ‒ „Statybų vizijos“ krepšininkai sušvelninę pranašumą iki šešių taškų 49:43.

Visgi, viskas į savo vietas vėl stojo ketvirto kėlinuko pradžioje. Po du taiklius tritaškius metimus įsūdė šeimininkų komandos žaidėjai K.Dmitrijevas ir M.Šidlauskas, ir jų atstovaujama komanda atitrūko 65:49. Per likusį rungtynių laiką svečiams nepavyko prisivyti varžovų ir rungtynes rezultatu 74:57 laimėjo „Ryterna“.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris G. Kamarauskas kalbėjo: „šiai dienai nebuvo mano antro centro ir antro krašto, vienas, kaip matėte, su ranka sulaužyta, o kitas dėl darbų negalėjo dalyvauti. O rungtynes nulėmė komandinis žaidimas. Kai įsiveldavome į tą bėgimą, nesigaudavo taip lengvai, bet kai žaisdavome su galva, viskas pakrypdavo į mūsų pusę. Manau, kad K.Dmitrijevas ir M.Šidlauskas įnešė daugiau ramybės ir nuramino, nes kai pasileisdavome bėgti, tada darydavome daug klaidų, nelogiškų metimų ir dėl to varžovai prisivydavo. Gerų švenčių!“

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Ryterna: Kęstutis Dmitrijevas – 23 tšk. (7 perimt. kam.), Modestas Šidlauskas – 19 tšk., Eduardas Straigis – 10 tšk.

LSMU ‒ „Statybų vizija“: Tomas Žvaliauskas – 20 tšk. (12 atk. kam., 11 išpr. praž.), Dainius Bakanas – 16 tšk., Virgilijus Lapėnas – 10 tšk.

„Ryterna“ nesunkiai susitvarkė su LSMU ‒ „Statybų vizija“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Vieningas Kaunas“ palaužė LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Legama“ nugalėjo lentelės kaimynus LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 17:35 val.)Trisdešimties taškų persvarą išbarsčiusi „Legama“ vis dėl to triumfavo susitikime su LSMU ‒ „Statybų vizija“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)Kovingai nusiteikę „Sanitex“ krepšininkai atsirevanšavo LSMU ‒ „Statybų vizijai“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 20:58 val.)„Coca Cola“ neprilygo „LSMU ‒ Statybų Vizijai“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:14 val.)Tragiškai sužaidę antrą kėlinuką, „SENUKAI“ nusileido LSMU ‒ „Statybų Vizija“ ekipai (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 23:26 val.)„Kauno oro uostas ‒ KAMS“ turėjo vargo su „LSMU ‒ Statybų vizija“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:54 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Baubilo & Verslo Pasaulio“ penketukas neatsilaikė prieš „LSMU ‒ Statybų Viziją“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:29 val.)