BIRŠTONO "JAZZ & DIREMTA 2" vs FORTO SIENA (82:112)AUKSO+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 09 d., Antradienis, 20:30 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas LT-59210

Įtikinama "Forto Sienos " pergalė Birštone

2008 gruodžio 10 d., Trečiadienis, 00:46 val., peržiūros: 5444

Šį vėlų antradienio vakare Birštone susitiko dvi "Aukso+" lygos komandos Birštono "Jazz&Derimta-2" (šeimininkai) ir "Forto Siena" (svečiai). Rungtynės vyko atkakliai ir, ko gero, rezultatas neatspindi tikrojo žaidimo.Nors "Forto Siena" išsivežė namo pergalę rezultatu 112:82, šeimininkų komanda sužaidė tikrai geras rungtynes ir įnirtingai priešinosi .

Pirmąjį kamuolį atkvojo šeimininkų ekipa ir iškart pradėjo atktyviai pulti varžovus. Spaudimas pasiteisino,nes birštoniečiai išsiveržė 6:0. Tiesa "Forto Siena" greitai atsigavo ir sumažino skirtumą iki 2 taškų. Vėliau, rezultatui esant 8:4, birštoniečių naudai, svečiai laimėjo atkarpą 10:0. Ir daugiau nebeleido Birštono komandai pabėgti į priekį. Kėlinys baigėsi 19:16, atvykėlių iš Kauno naudai.

Antrajame kėlinyje taip pat vyko atkakli kova ir nei viena komanda neturėjo ryškaus pranašumo. Abi komandos kibiai gynėsi ir puolė, nevengė fizinės kovos. Tačiau ir šį kėlinį laimėjo "Forto Sienos" komanda. 27:22 ir išeidama ilsėtis per ilgąją pertrauką, turėjo 8 taškų persvarą.

Trečiojo kėlinio pradžia, vėlgi reiškė, kad niekas šiose rungtynėse dar nėra aišku, komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, skirtumas taip ir laikėsi apie 8 taškus. Rungtynių lūžis, ko gero, buvo šio kėlinio viduryje, kai "Forto Sienos" žaidėjas A.Grigaliūnas pelnė 2 taškus su pražanga. Po šio metimo birštoniečių komandos suolelis dar gavo ir techninę pražangą už pernelyg garsius komentarus apie šį sprendimą. Apskritai, šiame kėlinyje, pailsėjusi svečių komanda atrodė daug šviežesnė už varžovus ir pataikė visus mestus dvitaškius, prametė vos 3 iš 8 mestų tritaškių, išprovokavo, net 10 varžovų pražangų. Po šio kėlinio kauniečiai primavo jau 16 taškų.

Paskutinysis kėlinys vyko, jau gerokai vangiau nei prieš tai buvę, matyt šeimininkų komanda praradusi motyvaciją kovoti, visiškai paleido žaidimo kontrolę iš rankų. Krepšinis pasidarė atviras, kauniečiai išmintingai naudojosi greitomis atakomis ir didžiąją dalį šio kėlinio taškų pelnė būtent po jų. Šiame kėlinyje jau buvo aiškiai juntama svečių persvara. Kauniečiai prametė tik 2 dvitaškius iš 14 šiame kėlinyje ir tvirtai pirmavo, kėlinį laimėdami 14 taškų skirtumu. Kaip jau minėta, rungtynes 30 taškų skirtumu laimėjo atvykėliai iš Kauno (112:82).

"Forto Sienos" komandoje net trys žaidėjai surinko virš 30 naudingumo balų: Marius Šumskis, pelnęs 29 taškus (10/11 dvitaškių, 3/4 baudų metimų , 2/6 tritaškių) ir atkovojęs 9 kamuolius;Paulius Jacikas, surinkęs 16 taškų(6/8 baudų metimų, 5/7 dvitaškių) atkovojęs 12 kamuolių ir 3 kartus blokavęs varžovų metimus, ir Aivaras Grigaliūnas, įmetęs 21 tašką (6/7 dvitaškių. 6/7 baudų metimų ir 1/4 tritaškių), atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavęs 7 varžovų pražangas.

Šeimininkų komandoje pastebimiauasias buvo 21 tašką pelnęs Aurimas Karbauskas. Jam neblogai talkino Mindaugas Birbalas įmetęs 16 taškų, Vidmantas Šlečkus ( 12 taškų, 7 atkovoti kamuoliai) ir Laurynas Bartninkas, surinkęs 11.

"Forto Siena" penketukas sugebėjo iškovoti pergalę Birštone (2009 vasario 10 d., antradienis, 23:26 val.)"Forto sienos" penketas nugalėjo "Eternit" ekipą (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 22:25 val.)"Forto Siena" nesunkiai nugalėjo savo priešininkus (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 16:49 val.)"Forto Siena" iškovojo nesunkią pergalę (2009 balandžio 06 d., pirmadienis, 23:58 val.)"Eternit" šventė pergalę prieš Birštono ekipą (2009 vasario 16 d., pirmadienis, 00:05 val.)"Forto Siena" palaužė "LKKA-BMS Megapolį" (2009 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 20:33 val.)Po permainingos kovos pirmosiose pusfinalio varžybose "Forto sienos" pergalė (2009 balandžio 22 d., trečiadienis, 21:39 val.)Graži, bet itin sunki "Amaforos" pergalė (2009 sausio 05 d., pirmadienis, 23:35 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo Birštono "Jazz & Diremta 2" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:10 val.)Ketvirtfinalį "Kauno autobusai" pradėjo pergale (2009 kovo 23 d., pirmadienis, 22:59 val.)